2

Zaklínač 3: O víně a krvi – Hlavní úkoly: Poslové ze země vína

Doporučená úroveň: 34
Lokace: Velen
Aktivace: Dostupný ihned po nainstalování DLC O víně a krvi.

Odměna

 1. Zkušenosti za vyslechnutí úkolu od Palmerina.
 2. Zkušenosti po příjezdu do Toussaintu.

Úkol: Nejprve se přemístěte do Velenu k některé z nástěnek a přečtěte si úkol Výzva siru Geraltovi z Rivie s mostem ve znaku. Poté se vám na mapě aktivuje nový rozcestník Kamenická osada, která se nachází jihovýchodně od Oxenfurtu. Přemístěte se tam, zamiřte do označeného domu a promluvte si s rytíři Palmerinem a Miltonem, kterým rovnou nabídněte, že jim pomůžete přemoci zbojníky.

20160805135047 20160805135414

Jakmile se objeví, tak se je Palmerin pokusí neúspěšně přemluvit a budete je tak muset rozsekat na kousky. Až se vám to podaří, tak vám sdělí úkol, jehož splnění po vás požadují a vy si ho budete moci do detailu vyslechnout. Poté už ho jen přijměte a společně se přemístěte do Toussaintu, čímž úkol zakončíte.

20160805135552 20160805135802

xDante1986

2 Comments

 1. Trosku mne mrzi ze u jednotlivych ukolu nepopisujes ruzne moznosti reseni napriklad zde se da rozhovorem celemu boji vyhnout a ukol cvrlikani zalaskovaneho rytire nabizi uplne jiny prubeh a vyusteni nez jen ten ktery jsi popsal pokud bys chtel rad se k zdokumentovani vsech moznosti reseni ukolu v  O vine a krvi pridam protoze v tomhle ohledu predcil i zakladni hru

  • Ahoj, to je celkem jasné a platí to pro celou hru… není možné psát x řešení, protože hraju hru poprvé… není problém udrž formát a klidně popisuj jiné řešení úkolů a přidá se to pak. Psal jsem už několikrát, že stačí dát vědět a můžete pro stránky normálně publikovat :). Sám budu jen rád a to klidně i kdyby ses chtěl vrhnout na hru, která tu není. Iniciativě se meze nekladou, detaily můžeme dořešit na skypu.

   To, co popisuješ, jsem zažil i teď u úkolu, co budu ještě dnes nahazovat Ach, ta láska bratrská… kde můžeš nechat bratry, aby se udobřili, ale druhé řešení vypadalo, že bude jejich likvidace :).

   S pozdravem a díky,
   xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..