6

Zaklínač 3: O víně a krvi – Hlavní úkoly: Tesham Mutna

Doporučená úroveň: 49
Lokace: Toussaint
Aktivace: Aktivuje se po dohrání úkolu Bylo nebylo….

Odměna

  1. Zkušenosti za dokončení úkolu.

Úkol: V tomto úkolu půjde pouze o to se vypořádat s Dettlaffem a tento souboj má celkem 4 fáze. Než se k němu přiblížíte, aby započala první fáze úkolu, tak na sebe použijte lektvar proti upírům a elixír Černá krev, navíc po celou dobu tohoto úkolu se snažte být pod účinkem znamení Quen.

Fáze 1: První část souboje je velmi jednoduchá a víceméně je stejná jako při prvním setkání s Dettlaffem. Ten proti vám bude vyrážet výpady a vám stačí uhnout a zpětně mu zasaďte několik ran. Jakmile mu uberete zhruba 25% života, tak dojde k transformaci a započne fáze 2.

20160905231249 20160905231318

Fáze 2: Celkově nejtěžší fáze, ve které používá Dettlaff 3 útoky. Ten první jsou netopýři, jež vystřelí vzhůru, a uslyšíte na krátkou chvíli zvuk, který indikuje, že byste měli uskočit. Pokud se to naučíte, tak nebudete mít větší problém. Druhý útok je ten, v němž proti vám udělá létající výpad, který následně ještě prodlouží a před kterým se dá velmi snadno uhnout. Nejpodstatnější zůstane poslední útok, v němž vyletí vzhůru a na zemi se vytvoří útor, kde se za krátkou chvíli zhmotní. To je moment, v němž se musíte přiblížit zasadit mu 3 rány a rychle uskočit, než se mu nabije útok, který vás na krátkou chvíli upoutá k zemi. Tento postup opakujte, dokud se nedostanete do další fáze.

20160907060339 20160907061159

Fáze 3: V této fázi se ocitnete v jakési upíří realitě, kde na Dettlaffa neútočte přímo, ale zaměřte se na krvavé koule po stranách místnosti. Ty jsou celkem 3 a osvědčilo se mi kutálet se k jedné, zasadit dvě rány a pokračovat k další. Pokud to budete dodržovat, tak byste měli bez větších problémů všechny 3 koule zlikvidovat a dostat se do finální fáze.

20160907061203 20160907064506

Fáze 4: Zde má Dettlaff už jen minimum životů a tak ho pouze sundejte z jeho kokonu a zasaďte mu finální úder.

Po souboji úkol automaticky dokončíte poté, co zhlédnete několik animací.

20160907064516 20160907064556

xDante1986

6 Comments

  1. Taky jsem nad tím pátrala. Pak díky angl.článku + vzpomínce jsem si uvědomila, že jsem sebrala i nějakou masku (je v úkolových předmětech). Při jejím nandání je set kompletní 👍

  2. mám 5/6 Thasman Mutna , chybí mě asi stříbrný meč Thasman Mutna do kolekce, kde jej najdu ?

  3. Da se to dohrat i na maximalni obtiznost.Akorat clovek musi dobre vyvinout postavu a dost u toho premyslet,protoze to je fakt dobre udelany a docela tezky.Ale ten pocit,kdyz si das max obtiznost hry i gwintu plus zvysovani urovni priser a pak se Ri to povede cely dohrat je k nezaplaceni😂

  4. Včera som to skoro dal (tu druhú fázu)… je to porod. Nevie niekto poradiť? Používam pri pauze dostupné liečenie ale aj tak skoro stále schytám, vidím útok, dám sa uhnúť ale aj tak občas ten útok vrán mi dá takú pecku že polka hp dole. Navyše jemu dám tak za 700 + max. 1 critical. 6-7x som to opakoval kym som bol blizko ale vtedy som sa chytil do tej pasce keď už skoro bolo video (mal už len tretinové zdravie). Neviem či sa bude dať znížiť obtiažnosť ale také problémy som nemal celú hru vrátane všetkých datadiskov. Toto DLC hrám 1x a popravde som nečakal, že to bude taký problém. Aspoň že som tu stužku náhodne vyhral v gwinte (veľmi často ho nehrávam) a tu pozerám ako to je dôležité. Popravde som si tu predelovú stenu bral ako samozrejmosť že prežila Syanna.

    • Tak už sa mi to podarilo dokončiť 🙂 Super mám celú hru prejdenú. Bola to poriadna jazda.

  5. jo jo, druhá fáze je vážně roztomilá, upřímě si neumím představit někoho kdo by to chtěl hrát na nejvyšší obtížnost. vtipný bylo, že meč na 47 úrovni s nejlepším jedem proti upírům mu nic moc nedělal, plus černá krev je naprostá zbytečnost, zranění nula

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..