2

Zaklínač 3: O víně a krvi – Vedlejší úkoly: Mistr nad mistry

Doporučená úroveň: 40
Lokace: Toussaint
Aktivace: Vydejte se na hlavní náměstí Beauclair a z vývěsky seberte vzkaz Zakázka: Velmistrovský zbrojíř, který si přečtěte.

Odměna

  1. Zkušenosti za každou nalezenou část výstroje.
  2. Zkušenosti a 500 korun za to, že mu přinesete všechny nákresy alespoň pro 1 školu.

Úkol: Z hlavního náměstí se vydejte za kovářským velmistrem Lafarguem na jihovýchodě a ten vám poví o jeho úkolu, který spočívá v nalezení nákresů velmistrovské úrovně. Zeptejte se ho, jak se nákresy dostaly do Toussaintu a kde je máte hledat. Následně Lafargue vyzpovídejte ohledně vybavení škol Vlka, Gryfa, Kočky, Medvěda a Mantikory a každá z těchto informací vám přidá sběračskou výzbroj pro danou školu. Jakmile najdete kompletní nákresy alespoň 1 školy, tak je Lafarguovi přineste a on se stane velmistrem.

20160821095825 20160821095838

xDante1986

2 Comments

  1. Ahoj, stalo se mi totéž, měla jsem nastavený filtr, který jsem pak R3 zrušila a chyběli mi přísady. Po zrušení filtru se mi objevila možnost vyrobit velmistrovske nákresy 🙂

  2. Dobry den,
    mam problem pri misii Mistr nad mistri.
    Celu tuto misiu som dokoncil, nasiel som vsetku velmistrovsku zbroj od kazdej skoly, lenze po odovzdani tychto nakresov velmistrovi Lafarguemu sa nic nedeje, neukazuje mi danu zbroj v ponuke na zhotovenie a ani Lafargueho mi neukazuje ako Kovaca/Velmistra, len ako obchodnika.
    Mohli by ste mi s tymto glitchom prosim pomoct?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..