4

Zaklínač 3: O víně a krvi – Vedlejší úkoly: Může být jen jeden

Doporučená úroveň: 43
Lokace: Toussaint
Aktivace: Na vývěsce u hlavního náměstí si přečtěte vzkaz Prověř své schopnosti ve Zkoušce ctností!.

Odměna

  1. Zkušenosti a meč Aerondight za dokončení úkolu.

Úkol: Zamiřte k jezeru Célavy, přeplavte na ostrov v jeho středu a začněte ho prohledávat. Ve středu najdete malé jezírko,  po jehož vodní hladině můžete přeběhnout až k poustevníkovi, se kterým si promluvte a on vám poví o síle jezírka a také o meči, jež se skrývá pod vodní hladinou.

20160817220205 20160817220305

Na ten dokáže dosáhnout jen ten, kdo má všech 5 ctností a jelikož Geralta moc dobře zná, tak ví, že on je ten pravý. To vše ovšem nestačí a tak budete muset svést souboj na vodní hladině. V něm porazte poustevníka a ten vám za odměnu přinese zmíněný meč.

20160817221540 20160817221616

xDante1986

4 Comments

  1. Díky, zkusím to doplnit, ale pouze překladem, problém je, že vždy když jsem to plnil, tak jsem měl ty zkoušky hotové a vlastně jsem úkol splnil obratem.

  2. Chtel bych podekovat za super navod. Nekolikrat jsem si s nim ulehcil praci pri plneni vedlejsich ukolu. U tohoto ukolu jsem ale zjistil ze v prubehu hrani tohoto DLC musis prokazat ty cnosti. Pamatuju si jen ten posledni a to jsou hladove hry kdy tu slechticnu musis usetrit a tim padem se prokaze jedna ze zminenych cnosti. Ctelo by to sem dopsat na jakejch ukolech zalezi a jak se v nich rozhodnout. Jinak jeste jednou dik za navod.

    • Ahoj, díky za info, to vůbec nevím…. já prostě přišel, řekl, že mě zná a všechny ctnosti jsem prokázal….takže jsem to měl…. zkusím se na to kouknout a při příštím hraní tam zajít rovnou :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..