1

Zaklínač 3: O víně a krvi – Vedlejší úkoly: O víně a vině: Belgaard

Doporučená úroveň: 37/39 (první/druhá část úkolu)
Lokace: Toussaint
Aktivace: Na vývěsce u rozcestníku Hlavní náměstí v Toussaintu si přečtěte zprávu Ohláška Nejvyššího správního úředníka toussaintského knížectví. Dokument si následně přečtěte v inventáři a aktivujte tak úkol.

Odměna

  1. Zkušenosti a 525 korun za pomoc Matildě i Liamovi.
  2. Zkušenosti za zničení hnízda příšer endriag.
  3. Zkušenosti za zničení hnízda příšer skolopendromorfů.
  4. Zkušenosti a 900 korun za získání vinice pro Matildu a Liama.
  5. Možnost pojmenovat nové víno společně s jedním exemplářem.

Úkol: Zamiřte na sever toussaintského knížectví k Plegmundově mostu a jděte k místu konání dražby, ve které se bude dražit vinice Belgaard. Vyslechněte rozhovor mezi dvěma zájemci a zjistíte, že oba mají problémy na svých vinicích a dokud je nevyřeší, tak jim úředník vinici neprodá. Pak si promluvte s Liamem, který své problémy hází na Matildu a poté i s ní, která je pro změnu háže na Liama a tak to vypadá, že za útoky stojí někdo třetí. Pokud oběma přislíbíte svou pomoc, tak aktivujete další dva úkoly.

20160815174608 20160815174815

Po dokončení trojice úkolů O víně a vině: Coronata, O víně a vině: Vermentino a O víně a vině: Bůh ve stroji se společně s Liamem a Matildou vydejte na vinici Belgaard a zjistíte, že i ta má své problémy, a proto jim přislibte svou pomoc. Po splnění 5 úkolů sepsaných níže se vraťte na vinici Belgaard a promluvte si s Matildou a Liamem, od kterých dostanete odměnu. Tím vše ovšem nekončí a tak se vraťte za 3 dny (stačí meditovat) a budete mít tu čest pojmenovat nové víno, které dvojice vytvořila.

20160815175348 20160815184917

Bod u hřbitova Mére-Lachaiselongue: Mezi lány vína najděte endriačí hnízdo příšer a zabijte endriagy. Až se vám to podaří, tak za pomocí výbušniny zničte hnízdo a máte hotovo.

Bod mezi rozcestníky Vinice Hortense a Trosky Tesham Mutna: Zde naleznete zbytky opuštěné osady a poměrně silné monstrum zvané hašter, které musíte zabít.

Bod jihovýchodně od vesnice Francollarts: V rokli musíte zničit 2 skolopendromorfy a následně i jejich hnízdo.

Bod severovýchodně od vesnice Francollarts: Objevíte opuštěný tábor, kde na vás zaútočí 2 skolopendromorfové, které musíte zabít.

Bod na východním pobřeží: V táboře u pobřeží pobijte zbojníky a zachraňte muže, se kterým se vraťte do Belgaardu.

20160815190905 20160815191538

xDante1986

One Comment

  1. Tenhle popis úkolu by měl být rozepsaný více do potrobna. Udělala jsem úplně všechno i nepovinné části úkolů. Nedostala jsem se k části úkolu O víně a vině: Usmíření. Nezjistila jsem, kdo ty sabotáže dělal a prostě nechápu co jsem v průběhu plnění úkolu zanedbala. Všechno prohledám vždy tak 5x, všechno poctivě čtu a stejně mě to dovedlo úplně jinam :-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..