14

Zaklínač 3: O víně a krvi – Vedlejší úkoly: Všude dobře…

Doporučená úroveň: N/A
Lokace: Toussaint
Aktivace: Během hlavního úkolu Toussaintská Šelma.

Odměna

 1. Zkušenosti za dokončení úkolu a kompletní renovaci sídla.

Úkol: Vydejte se na vinici Corvo Bianco, promluvte si se svým novým správcem Barnabášem a nechte se provést po vinici. Po dokončení kolečka zavítáte do domu, kde prohlídka skončí a dle vašich potřeb můžete provést úpravy v domě nebo na pozemcích. Nejprve si zaplaťte po 1 000 korunách za brusný kotouč a stůl na opravu zbrojí a nakonec také 5 000 korun za renovaci sídla. Následně počkejte 3 dny (můžete využít meditaci) a vraťte se za Barnabášem, který vám sdělí, že bylo vše dokončeno a během úklidu sklepa bylo něco nalezeno.

20160806193018 20160806200200

Zamiřte tam, pomocí znamená Aard prorazte polorozpadlou zeď a objevíte alchymistický stůl. Vraťte se zpět za Barnabášem a ten vám nabídne další vylepšení domu. Do nabídky přibude lepší postel za 1 000 korun, další 2 stojany na zbraně i zbroje každý za 500 korun, možnost opravit pokoj pro hosty za 1 000 korun, vylepšit stáje za 2 000 korun a vysázet bylinky v zahradě za 2 000 korun. Poté vyčkejte 2 dny a všechny možnosti budou dokončeny, pokud jste za ně samozřejmě zaplatili. Nakonec si jen otevřete láhev dobrého vína na oslavu a dokončete úkol.

20160806202723 20160806205000

xDante1986

14 Comments

 1. Ahoj chtěl bych se zeptat jak jste řešili problém se stojany na zbraně a zbroje? Třeba když jste měli více zbrojí které jste si chtěli vystavit.

 2. Trofej z gwintu, pěstních zápasů a Zlatý klacík radosti pokud jsi sejmul kletbu z vichta při plnění jednoho z hlavních úkolů

 3. Dobrý den, nevíte náhodou k čemu je třetí polička pro trofej v hlavní ložnici? Mám tam z pěstních soubojů a z gwintu, ale ještě něco mi chybí, řeknete mi co?

 4. Ahoj, Stalo se Vám taky někomu že když na Corvu pověsíte na stojan celou sadu zbroje tak se tam objeví jen pěstnice ,kalhoty a boty? Zbroj zůstane neviditelná.

 5. Rád jsem pomohl chlapi. Taky jsem meditoval a meditoval, pořád nic. Nicméně na steam foru jsem našel řešení a zrovna se mi to stalo v ten den, kdy vyšel ten patch, který to opraví. Ale dokážu si představit jak někteří na to netrpělivě čekali nějakou dobu…

 6. Zdravím,

  mám problém se stájemi a zahradou. Asi tak před deseti dny (ve hře) jsem je objednal. Zkusil jsem meditovat, že to urychlím, ale nic. A jelikož už bylo pozdě (jako v reálném životě), tak jsem šel spát. Druhý den jsem to znova zkusil, ale nic. Tak jsem si řekl, že nebudu meditovat. K mému překvapení mi ten úkol asi na dva dny vypadl z hlavy. Takže dnes, kdy jsem si na něj znovu vzpomněl, se obracím na vás pro radu. Napadlo mne, že je to bug a vrátit se na starší pozici, jenže přes ty dny jsem udělal dost práce a moc se mi nechce vracet… Můžete mi poradit prosím? Byl bych moc rád.

   • Navrať sídlu Corvo Bianco jeho někdejší slávu.
    Počkej dva dny, než se dokončí opravy zahrady.
    Počkej dva dny, než se dokončí opravy stájí.

    • A zkoušel jsi i například třeba zkusit o týden protočit čas… osobně mi všechny tyto podúkoly šly bez problémů a jakmile jsem o 48 hodin, resp. 49 posunul čas, tak se mi to aktualizovalo a mohl jsem pokračovat..

  • Tento úkol je bugnutý, pokud během renovace opustíš Tuissant (půjdeš třeba na Skellinge)tak se úkol nedokončí, vyřešil jsem problém tím, že jsem nainstaloval nějaký nejnovější patch, který to fixnul.

   • Aha tak proto… No já myslím, že jsem šel plnit úkol Vysoké sázky v Novigradu, tak asi proto. Ale nejsem si úplně jistý. No každopádně děkuji za odpověď a abych odpověděl na Dantovo otázku ano, zkoušel jsem meditovat 5 dní a nic. Ještě jednou děkuji

    • O bugu jsem nevěděl, nějak jsem celý datadisk neměl důvod odjíždět z Toussaintu. Možná proto na to nepřišli i při testování oni sami. Každopádně jsem rád, že se alespoń ví proč.

     Jinak taky díky Dominikovi za info.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..