4

Zaklínač 3: O víně a krvi – Velmistrovská výstroj: Škola Vlka

Aktivace: Vydejte se na hlavní náměstí Beauclair a na vývěsce si přečtěte vzkaz Zakázka: Velmistrovský zbrojíř. Následně zajděte za Lafarguem a získejte od něj informaci ohledně školy Vlka.
Obsahuje: Boty, rukavice, kalhoty, zbroj, ocelový meč a stříbrný meč, vše velmistrovské úrovně.
Doporučená úroveň: 40

Celý set: Zamiřte na východ od hřbitova Mére-Lachaiselongue a naleznete rozvaliny Termešského paláce, kde tábořili archeologové. Zamiřte k tábořišti a pod lavičkou najdete malou truhlici, v níž se nachází deník Isabelly Duchamp, který si přečtěte a podle pokynů zamiřte na sever, kde vstupte do komnat pod rozvalinami. Ty jsou bohužel zatarasené a tak zamiřte ven a u vchodu najdete fialový rubín a dopis Jiřího Herberta. S rubínem se vraťte k zátarasu, vložte ho do slotu napravo a zamiřte do rozvalin, kde zlikvidujte přízraky.

20160821111245 20160821113821

Na konci chodby zničte prasklou zeď, zamiřte nově objevenou jeskyní kupředu a na konci vylezte nahoru na vyvýšenou část, kde budete muset rozbít další zeď. Pak seskočte do místnosti pod vámi, zabijte další přízraky a v místnosti napravo prohledejte ostatky zaklínače, najdete 3 nákresy.  S nimi se vraťte do předchozí místnosti a pokračujte do západní místnosti, kde najdete zaklínačův vak a v něm zbylé 3 nákresy společně s deníkem Adony z Carreasu. Tím získáte všechny nákresy velmistrovské úrovně pro školu Vlka a dokončíte sběračskou výzvu.

20160821113856 20160821114827

xDante1986

4 Comments

  1. Padá z Kuroliška. Ak viem tak aspoň jeden je na Skellige, keď chodíš po otáznikoch na na malých ostrovoch.

    • Skusila bych něco rozebrat, nějaký části z příšer, pořešili se mi takhle peří z příšery a dlaší přísady.

      • Keď rozložíš kuroliščí žaludek, ak viem tak jeden je na Skellige keď budeš prechádzať otázniky na tých malinkých ostrovoch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..