1

Zaklínač 3: O víně a krvi – Zaklínačské zakázky: Slota skotu

Doporučená úroveň: 38
Lokace: Toussaint
Aktivace: Vydejte se do vesnice Flovive a z vývěsky seberte dokument Zakázka: Záhadný padající dobytek, který si skrze inventář přečtěte.

Odměna

  1. Zkušeností po objevení krvavé stopy drakovité příšery na trámu jeřábu.
  2. Zkušenosti za poražení hašterů.
  3. Zkušenosti za zničení hnízda hašterů.
  4. Zkušenosti a 300 korun za dokončení

Úkol: Zamiřte do kamenolomu Ardaiso, severovýchodně od vesničky Flovive a tam si promluvte s předákem a jeho muži. Během rozhovoru se ho zeptejte, zdali někdo viděl onu příhodu a nakonec práci přijměte. Vydejte se k vyznačenému bodu v kamenolomu a najdete Emilovu mrtvolu společně s krávou, která ho zavalila. Postupně ohledejte zranění na dělníkově těle, pohmožděniny na krávě, kousance na krávě i bodné a sečné rány a ze zjištěných poznatků nechte Geralta, aby osvětlil příčinu nehody.

20160825220102 20160825220852

Následně vyběhněte nahoru na skálu a ohledejte jeřáb, na kterém zůstala krvavá stopa od drakovité příšery. Krvavé stopy sledujte lesem až k malému můstku a postupně zjistíte, že příšera začala silně krvácet, což vás přivede do nedaleké palírny. Zde porazte ohnilce a pokračujte ve sledování stopy, která vás zavede pod kopec s rozvalinami pevnosti Ussar. Zde vylezte nahoru, zabijte dvojici hašterů a po sebrání trofeje zlikvidujte i jejich hnízdo. Potom se přemístěte zpět do kamenolomu a promluvte si s předákem, který vám vyplatí odměnu za dokončení úkolu.

20160825221105 20160825221634

xDante1986

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..