4

Zaklínač 3: Srdce z kamene – Hlavní úkol: Sezame, otevři se!

 1. Zkušenosti po rozmluvě s Vimmem v dražební síni.
 2. Zkušenosti, když povíte hraběnce Mignole o Vesemirovi.
 3. Zkušenosti, až 200 korun (Vivaldi si bere podíl 10% z celkové částky) a karta Gaunter O´Dimm, když porazíte Hilberta v gwintu.
 4. Zkušenosti, když označíte správný obraz pro Jaromíra.
 5. Zkušenosti po rozmluvě s cizincem, který vás odchytí před aukční síní.
 6. Zkušenosti po rozmluvě s cizincem v příbytku bylinkáře u Oxenfurtu.
 7. Zkušenosti za odražení útoku stráží.
 8. Zkušenosti za získání domu Maxmiliána Borsodiho.
 9. Zkušenosti jakmile se dostanete pryč z trezoru.
 10. Zkušenosti za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se do Oxenfurtu, v severní části zamiřte k dražební síni a promluvte si se strážnými. Pokuste se s nimi domluvit na vstupu, ale budou neoblomní a tak přijde velmi vhod, že se na scéně objeví starý známý Vimme Vivaldi a s jeho pomocí se dostanete dovnitř. Tam si s ním promluvte a řekněte mu, že si potřebujete promluvit s Horstem Borsodim, což podle všeho nebude tak snadné. Zamiřte do 2. patra a Vimme vám představí některé ze svých přátel. Nejprve si promluvte s hraběnkou Mignole, která prodává kromě jiného nákresy školy zmije a zadá vám malý úkol a to najít její ztracenou náušnici.

20160114232015 20160114232306

Vydejte se tedy na balkón, kde použijte své smysly a najdete pouze rozlité víno. Nato se objeví hraběnka a zjistíte, že její úmysl byl úplně jiný. Až se vás zeptá na Vesemira, tak jí řekněte, že zemřel a pokračujte zpět za druhým Vivaldiho přítelem, kterým je Hilbert. Toho můžete mimo jiné porazit v gwintu a získat unikátní kartu Gaunter O´Dimm. Poté se vydejte za Jaromírem a ten vám dá úkol, abyste mu řekli, který z obrazů patří malíři van der Knoobovi. Ukažte na podobiznu kupce a následně si vás Jaromír odvede stranou a dá vám tip na obraz van Rogha.

20160114234003 20160116073008

Během dražby následně můžete vydražit předměty: Soška hraběte Romillyho, plátno malíře van Rogha Hvězdná noc nad Pontarem a magistrovy brýle (pokud je vydražíte všechny, tak si odemknete trofej, achievement s názvem Shopaholic). Následně se objeví Horst, který vás nechá z aukční síně vyhodit po krátkém rozhovoru a venku budete muset zlikvidovat jeho stráže. Následně se na scéně objeví záhadný cizinec a řekne vám, že je váš nový parťák… pokud se tedy chcete dostat k domu Maxe Borsodiho. Podle jeho rady si to namiřte do bylinkářovi chalupy u Oxenfurtu, kde narazíte na vojáky a tak je do jednoho zabijte.

20160116073446 20160116073959

Poté si promluvte s bylinkářem, požádejte ho o výtažek z řebříčku a budete vpuštěni do podzemní části, kde opět narazíte na onoho cizince. Vyslechněte si jeho plán loupeže, souhlaste s loupeží a následně se ho přeptejte na kandidáty na členy vaší party a také to, co myslel oslabením hlídek (odemkne vám to recept očistná směs). Tím aktivujete další 3 hlavní úkoly s podtituly Zaklínačské koření, Kasař a Nepovolené vloupání, které nejprve dokončete a pak se vraťte za cizincem do chatrče bylinkáře u Oxenfurtu. Promluvte si s ostatními, zjistěte podrobnosti plánu a společně se vydejte k místu loupeže. Po několika animacích se ocitnete v dražební síni a budete moci sejít o dvě podlaží níž, kde na vás zaútočí hlídka. Tu musíte porazit, což stejně povede k nevyhnutelnému a tím je vyvolání poplachu.

20160116075241 20160116075741

Pokuste se vyjednávat s redanskými vojáky, dvakrát jim řekněte, aby odstoupili od kasáren a oni vtrhnou dovnitř, protože jim nedáte jinou možnost. Zbavte se jich a pokračujte dolů do trezoru, kde si naberte věci dle libosti a pokračujte až do části s Horstem Borsodim. Zůstaňte na straně s Evaldem, následně porazte Horsta i Redanské a zjistíte, že vás Evald podvedl. Buď ho můžete zabít, nebo to vyřešit mírumilovně, protože on chce obsah uvnitř domu a vy zase schránku. Až ji získáte, tak proběhněte tajnou chodbou ven a tam se od ostatních odtrhnete. Nakonec jen zamiřte do nedaleké hospody U Alchymisty a předejte Maxmiliánův dům Olgierdovi.

20160116075938 20160116080529

xDante1986

4 Comments

 1. Kdyz jste na aukci a koupite sosku hrabete Romillyho kterou potom nekde u zbrojire rozeberete obdrzite dopis a klic od truhly. Dopis si prectete a spusti se vam ukol temny odkaz pak dojdete jen na zvolenou lokaci a thruhlu odemcte ukol splnen

 2. Pokud zabijete oba dva, tak získáte navíc i obsah schránky, která se hodí Olgierovi.

 3. A pokud mu řeknete o vtip při druhém kole vyjednávání tak se těm vojákům vyhnete. Musíte se ho ale ještě pak zeptat jestli je rasista.

 4. Tu sa da najst nakres na Jedovaty Zmiji Ocelovy mec (Level 39) – v Trezore, ked ziskate Borsordiho dom, je truhla vlavo od stolike, kde ten Borsordiho dom bol

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..