0

Final Fantasy 6 Advance: Návod – World of Balance: Hrad Figaro

Utíkejte na sever do trůnního sálu, promluvte si s králem, který se vám představí jako Edgar a následně se vydejte ven před hrad na nádvoří. Vstupte do dveří vlevo dole, seběhněte dolů po schodech napravo a jedinou možnou cestou zamiřte do západní části hradu. Zde si promluvte s vrchní kněžkou, která vám poví o králově dvojčeti jménem Sabin, a pak se vraťte zpět do trůnního sálu, kde si znovu promluvte s králem Edgarem.

Během rozhovoru budete přerušeni návštěvou císařova mága jménem Kefka. Promluvte si s jeho doprovodem, následně i se samotným Kefkou a jděte nahoru ke dveřím vedoucím do hradu. Zde si promluvte s Lockem, shlédněte animaci a poté jako Terra následujte Lockeho do pokoje, který se nachází ve východním křídle. Zde vyzpovídejte Lockeho a dozvíte se o tom, že Edgar spolupracuje s císařstvím pouze naoko a ve skutečnosti podporuje povstaleckou skupinu. Poté se hra automaticky přesune k Edgarovi, který zjistí, že je hrad v plamenech a tak bude muset připravit plán útěku.

Promluvte si tedy s Kefkou, následně s kancléřem postávajícím u vchodu do hradu a uvidíte, jak se celý hrad ponoří do písku. Během následného útěku vás napadne dvojice MagiTeků, kterou budete muset porazit. Až se tak stane, pokračujte na jihovýchod k jeskyni (doporučuji slézt z Chocoba, protože je na něm svět zpočátku dosti nepřehledný), u vchodu si promluvte s vojákem a vstupte dovnitř. U jezírka s želvou se můžete vyléčit díky léčivému prameni a rovněž si zde všimněte tajného vchodu, který budete moci využít až později. Nakonec už se jen probojujte jeskyní na druhou stranu a zamiřte do města na jihovýchodě.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..