0

Final Fantasy 6 Advance: Návod – World of Balance: Létající kontinent

Hned na začátku vás napadnou nepřátelské vznášedla, kterých se budete muset zbavit a následně na vás zaútočí na zádi lodi Ultros s Chuponem . Až je zabijete, tak se zbavte i létající lodi Air Force pomocí elektrických útoků a magie a přistaňte na létajícím kontinentu, kde najdete omráčeného Shadowa. Poté si uložte hru, pokračujte na západ k místu s modrou koulí ve stěně a z ní si vezměte meč Murasame. Pak vylezte na vyvýšeninu vpravo a nechte se přenést na druhou, která se nachází jihozápadně od vás. Sejděte po schodech až úplně dolů a po vaší pravici uvidíte na zemi tlačítko, které lze sešlápnout. Jakmile to uděláte, tak se uvolní cesta doprava a vy se můžete vydat dál. Sejděte po schodech dolů, dejte se doprava a na konci vylezte na výstupek, který vás přemístí severozápadně.

Když sejdete po schodech dolů tak nalevo a napravo budete mít dvě vyvýšeniny. Použijte tu nalevo, nechte se přenést a v nové části se budou nacházet dvě dlaždice, které musíte sešlápnout. Nejprve sešlápněte tu bližší a sníží se kus skály přímo pod vámi, poté jděte nahoru a sešlápněte i tu druhou. Jakmile to uděláte, tak uvidíte, jak se sníží plošina a vy přes ni můžete přejít směrem doleva do dříve prozkoumané části. Zde se vydejte dolů, následně doprava přes skálu, kterou jste před chvíli snížili a dostanete se do úplně nové části. Zde nejprve jděte doprava a dole pod vámi uvidíte vyvýšenou plošinu, která vás zavede do jeskyně se save pointem, kde si uložte hru a použijte Tent, abyste si obnovili HP/MP.

Poté jeskyni opusťte, sešlápněte dlaždici vlevo u skály a aktivujte tak plošinu napravo. Přes ní se vydejte dál, až k místu, kde budete moci seskočit zpět na loď. Zvolte možnost ne a pokračujte dál na západ, kde narazíte na těžkého bosse jménem Ultima Weapon. Po souboji vás Shadow opustí a vy se můžete vydat kupředu, kde se setkáte s Kefkou a Gestahlem. Až skončí sekvence, tak se spustí odpočet 6 minut a vy se budete muset vrátit zpět na loď. Utíkejte tedy zpět, po cestě se vypořádejte s dalším bossem a u lodi čekejte do chvíle, než se zjeví Shadow. Nakonec už jen shlédněte animace, ve které nastane zničení světa a vy se tak dostanete do druhé části hry označené jako World of Ruins.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..