0

Final Fantasy 6 Advance: Návod – World of Balance: South Figaro (Lockeho scénář)

Jděte do obchodu s předměty, promluvte si s obchodníkem stojícím vedle hodin a v souboji mu ukradněte šaty pomocí Steal. Opusťte obchod, seběhněte po schodech dolů a vstupte do domu. Uvnitř seběhněte dolů do suterénu, promluvte si s malým chlapcem a zadními dveřmi opusťte dům. Jděte kousek doprava a pak nahoru, vyběhněte po schodech na ochoz a pokračujte doleva. Na konci narazíte na vojáka v zelené uniformě, kterou mu ukradněte a zamiřte ke stáji s Chocoby v západní části města. Poblíž ní si promluvte s hlídkujícím vojákem, a jakmile vám uvolní cestu, tak zamiřte do hospody.

Po schodišti u baru seběhněte dolů, ukradněte šaty dalšímu obchodníkovi a ze stolu seberte láhev s moštem. Nyní se vraťte zpět do domku s malým chlapcem, v horní části domu si promluvte s jeho dědou a dejte mu mošt. Pak se vraťte zpět do suterénu, chlapci řekněte heslo Courage a vstupte do tajné chodby, která vás zavede do domu v severozápadní části města. Po schodech vyjděte nahoru a vstupte do domu. Vyběhněte po schodech nalevo, vstupte do první místnosti, na kterou narazíte a tajnou chodbou za knihovnou seběhněte až úplně dolů. Nejprve prozkoumejte první dveře, pak shlédněte krátkou scénku s Celes a počkejte, až jeden z vojáků odejde.

Potom vstupte do cely, odstraňte řetězy (Remove her bindings), kterými je Celes spoutána a ukradněte vojákovi klíče (Old Clock Key). Pak opusťte celu, vstupte do místnosti úplně vpravo a aktivujte hodiny v pravé horní části. Tajnými dveřmi zamiřte dál, probojujte se ven z podzemí a opusťte město. Na mapě světa se vydejte na severozápad a vstupte do malé jeskyně, kterou jste procházeli už dříve. Projděte jeskyní až k léčivému prameni, uzdravte se a při pokusu opustit jeskyni budete napadeni dalším bossem. S Celes pouze využívejte schopnost Runic a s Lockem útočte, popř. použijte léčivé předměty, abyste vyléčili svá zranění. Až souboj skončí, tak si vyberte poslední dostupný scénář.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..