0

Final Fantasy 6 Advance: Návod – World of Balance: Továrna Magiteků ve Vectoru

Ve východní části města si promluvte se starcem za bednami a nechte ho odlákat pozornost vojáků. Pak vylezte na bednu, po železné konstrukci doběhněte za záda vojáků a zamiřte do továrny na severu. Probojujte se do druhé místnosti a naskočte na pás, na kterém jsou převáženy Magitek brnění. V místnosti, kam vás pás zaveze, shlédněte animaci s Kefkou, nechte se svézt dolů do jámy za Espery a v místnosti nalevo si uložte hru.

Pak začněte souboj s Ifritem a Shivou a jakmile je porazíte, tak zjistí, že vlastníte sílu Ramuha. Promluvte si s nimi a poté, co se promění v krystaly, tak si přivlastněte jejich sílu. Znovu si uložte hru, zamiřte do dveří vpravo a vyběhněte po schodech nahoru. Pokračujte kolem nádrží do další místnosti, porazte v souboji bosse Number 024 a vstupte do další místnosti. Jděte nahoru, přehoďte vypínač a promluvte si se Cidem.

Jakmile sekvence skončí, tak utíkejte doprava a nastupte do výtahu. Dole si uložte hru a znovu si promluvte se Cidem. V důlním vozíku se pokuste opustit továrnu, na konci cesty zabijte dalšího bosse a po kolejích dojděte až k místu, kde se znovu setkáte se Setzerem. Během útěku se vás pokusí Kefka zastavit a tak bude následovat souboj s rameny robota. Levé rameno absorbuje blesky a pravé zase oheň, takže se vyvarujte používání těchto útoků. Až ho porazíte, tak se všichni vydají zpět za Terrou.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..