0

Final Fantasy 6 Advance: Návod – World of Ruins: Kefkova věž

S první skupinkou sjeďte dolů po pásu, dejte se doprava a nahoře si vezměte z truhly Hypno Crown. O kousek níže projděte průchodem nalevo, sjeďte dolů po dalším páse a vraty napravo vstupte do interiéru. Tam si vezměte z truhly Fixed Dice a pokračujte na jih. Venkem pouze proběhněte a dostanete se do místnosti, která je rozdělena na dvě poloviny (napravo si můžete povšimnout zeleného tlačítka na podlaze. Přepněte se na druhou skupinu, zamiřte do druhé části a tam vyběhněte nahoru. Následně jděte do levého horního rohu a ve skále si můžete všimnout dobře ukryté truhly, která obsahuje brnění pro Celes a Terru s názvem Minerva Bustier. Pokračujte na jih a spodním průchodem vstupte do vězení, kde v západní cele narazíte na bosse Ultima Buster. Zabijte ho, u save pointu, který se objeví, si uložte hru a pokračujte dál.

Venku vyběhněte po schodech nahoru a dostanete se do místnosti s potrubím. Použijte to levé, v další části si z truhel vezměte Force Shield a Force Armor a než použijete dveře na východě, tak si nalevo od nich všimněte průchodu. Zamiřte do něj a dostanete se do druhé poloviny místnosti se skupinou 1, kde sešlápněte tlačítko na podlaze a z bedny si vezměte Ribbon. Vraťte se do předchozí části a projděte zmíněnými dveřmi. Dostaňte se do místnosti se zlatým drakem (Gold Dragon), zabijte ho a jedinou cestou dojděte až k zelenému tlačítku na podlaze, které sešlápněte. Jakmile to uděláte, tak si v klidu přepněte na skupinu 3. Sjeďte po páse dolů, zamiřte ke dveřím na jihu a jedinou cestou se dostaňte až do místnosti se save pointem, kde si uložte hru. Nalevo zabijte bosse Inferno, seběhněte po schodech a zamiřte dál.

Probojujte se venkem až ke dveřím, u kterých uvidíte truhlu se zářícím světlem, uvnitř zmáčkněte tlačítko a projděte dveřmi. Dostaňte se do trůnního sálu s posledním legendárním drakem (Skull Dragon), kterého dle uvážení zabijte, a pravým východem pokračujte dál. Nakonec se dostanete až k zelenému tlačítku, které sešlápněte a přepněte zpět na skupinku 1. S tou se dostaňte do místnosti s druhou a třetí skupinou, projděte dveřmi na severu a utíkejte nahoru, doleva a následně na jih. Dostanete se na balkón se závažím, takže si přepněte na druhou skupinku, odejděte z tlačítka a následně na něj shoďte závaží se skupinou 1. Tím uvolníte cestu pro skupinu 2, s níž se vydejte stejným způsobem k druhému závaží na východní straně a stejně tak ho shoďte na tlačítko pod vámi (poodejděte se skupinou 3 z tlačítka). Následně uvolněnou cestou sešlápněte 3 zelená tlačítka a uvidíte, jak se před skupinou 3 objeví schodiště vedoucí nahoru.

Než se tam vydáte, tak utíkejte na jih a na balkóně sešlápněte další tlačítko, což vám na balkóně zpřístupní dvoje dveře. Potom už pokračujte na sever a zabijte mechanického bosse Guardiana. Uložte si hru, vydejte se dál a jedinou cestou dojděte až k první soše z Warring Triad, která zosobňuje bosse Demona. Zabijte ho, vstupte do místnosti před vámi a po uložení hry seskočte dírou v podlaze dolů. Tam jen sešlápněte tlačítko na zemi a přepněte na skupinu 1. S ní utíkejte na balkón na jihu, projděte druhými dveřmi a doběhněte k druhé soše Warring Triad, s níž vás bude čekat boj proti Fiendovi, který je bossem s největším počtem HP ve hře. V první fázi na něj používejte Holy a jakmile dojde k proměně, tak začněte sesílat Ultimu. Po souboji si uložte hru a doplňte HP/MP pomocí Tentu a pokračujte až do části, kde sešlápněte zelené tlačítko.

Přepněte se na skupinku 2, dostaňte se s ní až k soše a porazte bohyni (Goddess), u níž je největší hrozbou counterování fyzických útoků. Po souboji si znovu uložte hru, doběhněte k tlačítku a po jeho sešlápnutí budete teleportováni přímo za Kefkou, který vás uvítá ve velkém stylu. Ten nejprve stvoří Statue of the Gods, který má několik fází, ale ty pro vás nejspíš nebudou problémem, stačí kouzlit Ultimu a útočit hromadě, nebo jednotlivě s maximálním poškozením, dokud se nedostanete do finální fáze, kde proti vám stane samotný Kefka. Na všechny postavy si zakouzlete Reraise a útočte na něj tím nejsilnějším, co máte k dispozici. V případě úmrtí a následného oživení, znovu použijte Reraise a udržujte své postavy neustále naživu, dokud ho nezabijete. Nakonec si vychutnejte závěrečné animace a po nich si nezapomeňte uložit hru, abyste mohli pokračovat v dalším hraní.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..