0

Final Fantasy 6 Advance: Vedlejší questy a dungeony – Cyanův sen v Doma Castle

Co lze získat:

  1. Odemknete všechny bojové techniky Cyana.
  2. Esper Alexander.

Vezměte si do party Cyana, leťte do Doma Castle, který se nachází na ostrově východně od Nikeah a vstupte do hradu. Hned, jak to uděláte, tak projděte dveřmi nalevo, následně těmi pravými do ložnice a hra se vás zeptá, zda si chcete na chvíli odpočinout. Souhlaste a po chvíli se ocitnete uvnitř Cyanova snu v části zvané Dreamscape. Uložte si hru, jděte doleva ke třem dveřím a projděte těmi pravými. Následně znovu vyberte ty pravé a dostanete se k prvnímu parťákovi, kterého osvoboďte. Vstupte do dalších dveří, následně do těch, u kterých se objevíte a znovu dojděte ke 3 dveřím. Tentokrát vstupte do těch nalevo a zachraňte i druhého parťáka. Naposledy se dostaňte ke 3 dveřím, vyberte si ty prostřední a jděte doleva. Vstupte do dveří uprostřed podlahy, seběhněte po schodech dolů a při pokusu o vstup do posledních dveří vás napadnou 3 sny, které musíte porazit.

Nejprve zabijte toho horního, čímž potlačíte oživování, a jakmile je zabijete, tak se dostanete do vlaku duchů. Ve vedlejším kupé si uložte hru a pokračujte do toho dalšího, kde po vstupu přehoďte dvakrát páku na zdi a z bedny si vezměte Genji Glove. Pokračujte doleva k šestici bednám, přehoďte páku na zdi a uvidíte, že se zavře poslední bedna v horní řadě a první dvě bedny ve spodní řadě. Pokračujte do dalšího vagónu, kde narazíte na tři páky blízko sebe. Jedná se o malý puzzle, v němž si musíte uvolnit cestu dál a tak zmáčkněte páky v pořadí pravá, levá, pravá, prostřední, pravá a nakonec levá. Poté uvolněnou cestou ve spodní části obrazovky pokračujte do další části vagónu, zavřete truhly podle předlohy v předchozí části vlaku duchů a zatáhněte za páku na stěně. Jakmile se vám uvolní cesta, tak pokračujte do řídící kabiny a tam zatáhněte za pravou páku. Kabinu následně opusťte a hra se přesune do dolů.

Utíkejte na jih, udělejte dvě kolečka a nakonec utíkejte opačným směrem. Po chvíli narazíte na Cyana, který uteče doleva přes můstek a tak ho následujte. Poté, co se propadnete, tak se objevíte zpět v ložnici v Doma Castle, kde k vám promluví Cyanova mrtvá žena a syn. Opusťte ložnici, vydejte se ve snu do trůnního sálu a tam na vás zaútočí boss Wrexsoul. Hned na začátku souboje použije kouzlo Fury a posedne jednu vaši postavu a sebe tak zneviditelní. Danou postavu zabijte, následně oživte a v momentě, kdy bude Wrexsoul ve hmotném stavu, tak ho zlikvidujte, případně opakujte celý postup znovu. Po jeho zabití se Cyan konečně probudí a zbaví se tak svých pochybností o sobě samém. Navíc si rovněž odemkne všechny své techniky s mečem a před vaším odchodem se ještě zastavte v trůnním sále, kde na trůnu najdete Espera Alexandera.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..