0

Final Fantasy 6 Advance: Vedlejší questy a dungeony – Dračí doupě (Dragon´s Den): Část 1

S první skupinou zamiřte pravým vstupem do dungeonu, dejte se doprava a následně na sever. Jakmile vyběhnete po schodech nahoru, tak narazíte znovu na draka Ice Dragon, kterého jste porazili dříve. Hlavním rozdílem je, že je mnohem silnější a současně na vás zaútočí 4 tito draci. Sesílejte Ultimu za pomocí Soul of Thamasa dvakrát v řadě, udržujte své postavy při plném životu a postupně všechny draky zlikvidujte a za odměnu získáte zbraň Final Trump pro Setzera. Pokud máte problém s přežitím, tak doporučuji využít Espera Phantom, který zneviditelní vaše členy a ti se tak stanou nezranitelní fyzickými útoky, které ledový drak tak rád používá pro protiútok. Až ho zabijete, tak zničíte pečeť ledu a uvidíte, na kterých místech byla odstraněna.

Přepněte na skupinu 2, vstupte do pravé jeskyně, jděte kousek doprava a poté uvolněnou cestou nahoru až k tlačítku, které zmáčkněte a uvidíte, jak se otevře prostřední průchod. Zpět v kůži skupiny 1 se vraťte na začátek této části, vstupte do levé jeskyně a projděte nově vytvořeným průchodem uprostřed. V nové části doběhněte k tlačítku, které sešlápněte a přepněte na skupinu 3. Vydejte se do části se skupinou 1, přeskákejte po balvanech napravo a z truhly si vytáhněte předmět Rename Card, která vám umožní přejmenovat si postavu, nebo ji vsadit v koloseu a získat relikvii Miracle Shoes. Se skupinou 1 a 3 se vraťte ven před dungeon, tam se přepněte na skupinu 2 a jděte do míst, kde jste zabili ledového draka.

Pokračujte do lávové oblasti, zde jděte doleva a aktivujte tlačítko. Přepněte na skupinu 1, vstupte do levé jeskyně a jděte pravou cestou až k tlačítku. Pak se přepněte na skupinu 3, vstupte do levé jeskyně a projděte pravým průchodem. Utíkejte až úplně na sever, zde jděte doprava a dolů k tlačítku. Po jeho sešlápnutí se přepněte na skupinu 1 a s ní přeskočte po kameni na malý ostrov s bossem Storm Dragon. Ten je naštěstí jen jeden a jedná se o silnější verzi předchozí draka. S dostatečně silnou skupinou by neměl být pro vás problém ho porazit a získat tak zbraň Longinus, což je ultimátní zbraň pro Edgara. Rovněž tak odstraníte pečeť větru, která se nacházela nedaleko od místa, kde jste zabili ledového draka.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..