0

Final Fantasy 6 Advance: Vedlejší questy a dungeony – Dračí doupě (Dragon´s Den): Část 5

Nyní se vydejte zpět k želvě, utíkejte na sever a za místem, kde jste bojovali s modrým drakem, se vám otevřela místnost se save pointem, kde si rozhodně uložte hru. Nyní se vraťte k místnosti s náhrobky, od ní utíkejte dolů a následně doleva k místu, kde jste poprvé použili želvu. Tu zavolejte jednou zpátky a ona doplave do středu oblasti. Pro další postup je to velmi důležité, takže to udělejte a následně se vraťte zpět k save pointu. Jděte dolů, doprava a nahoru do místnosti s náhrobkem. Prohlédněte si ho, zvolte jednotlivé nápisy tak, aby vytvořili větu THE KING OF THE DRAGONS a napravo se otevře zeď, kam se vydejte. Seběhněte po schodech dolů a následně ke dveřím ve středu oblasti. Tam si to namiřte ke žlutému světlu a poté, co do něj vstoupíte, tak budete teleportováni do nové části. Zde narazíte na 4 truhly, v nichž se nachází Ribbon, Bone Wrist a ve zbylých dvou bossové  Neslug a také Plague.

Proti Neslugovi využívejte kouzla jako Firaga a útočte postupně, protože jakmile zasáhnete jeho ulitu, tak vás zasáhne nazpět a automaticky zemřete. Po souboji získáte zbraň Gungnir a rovnou si to budete moci rozdat s bossem Plague. Ten hned na začátku sešle Doom na celou vaši skupinu a spustí tak odpočet 20 sekund, což potlačte sesláním kouzla Reraise na všechny členy. Následně používejte Esunu proti jeho status útokům a současně na něj útočte, dokud z něj nevymlátíte Angel Rush. Následně se přepněte na partu s Mogem, který se vyhne soubojům díky Molulu´s Charm, dostaňte se ke skupině 1 a následně jděte doprava. Pomocí teleportů jděte dál a dostanete se až na schodiště do oddělené části. Zde vyběhněte nahoru a sešlápněte místo, které vypadá jako poničené. Nalevo se tak otevřou tajné dveře, ke kterým se dostaňte se skupinou 1 a zamiřte interiérem až k trojici beden.

V levé a horní najdete Genji Glove a Crystal Orb a v té pravé bosse Flan Princess (x5). Ten má jen 12 345 HP, ale problém je v jeho dovednostech, takže si nastavte na každého Ribbon a v boji bosse rychle zabijte pomocí kouzel. Po souboji získáte zbraň Oborozuki a se všemi skupinami se vraťte zpět k save pointu. Se skupinou 1 jděte do místnosti napravo, kde je náhrobek a v levé části sešlápněte zničenou podlahu, což odkryje tajné dveře v save roomu. Těmi se vydejte se skupinou 2 a doběhněte až k tlačítku, na které se postavte a přepněte na skupinu 3. S ní jděte k jezírku s želvou, jděte doprava dolů a nalevo použijte želvu a přeplavte na druhou stranu. Vstupte do horské oblasti, kde jste bojovali se Skull Dragonem, zamiřte na jih a dostaňte se k save pointu.

Přepněte na skupinu 1, stejnou cestou zamiřte ke skupině 3 a u savepointu si uložte hru a vybavte tuto skupinu tím nejlepším vybavením, které máte k dispozici. S 3. skupinou opusťte místnost, jděte do části nalevo a zamiřte nahoru a doleva k závaží, které shoďte dolů. Přepněte na skupinu 1, jděte od savepointu doleva a až se dostanete do části, kde je skupina 3, tak jděte doleva a sešlápněte tlačítko. Přepněte na skupinu 3, dojděte k nově vytvořené skále a přeskočte přes ní na plošinu. Pak jděte nahoru k save pointu, uložte si hru, chodbou vlevo nahoře dojděte až k tlačítku, které sešlápněte a zůstaňte na něm stát. Uvidíte, jak se vytvoří teleportér, ke kterému se jen musíte dostat. Přepněte se na skupinu 1, jděte doprava do předchozí části a pro jistotu si uložte hru.

Následně seběhněte po schodech dolů, dejte se doprava po lávkách a po dlouhém schodišti vyběhněte nahoru na skálu, kde jste zabili Skull Dragona. Odtud jděte doleva až k otevřenému průchodu a jím se dostanete k přemisťovači. Použijte ho, všechny postavy vybavte Ribbonem a začněte souboj s nejtěžším bossem ve hře, kterým je Kaiser Dragon. Pomocí Dual-Castu vždy sešlete 2x Ultimu, se Cyanem používejte 7. techniku Bushida a zbylé dvě postavy používejte čistě k léčení a sesílání Reraise na členy vaší party. Rovněž doporučuji, abyste hodně využívali Quick kouzlo, které vám dá tah navíc a celý souboj tak značně urychlí. Po souboji už jen seberte posledního Espera, kterým je Diabolos a opusťte dungeon.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..