0

Final Fantasy 6 Advance: Vedlejší questy a dungeony – Po stopách pokladů v Narshe

Co lze získat:

  1. Skryté postavy Umaro a Mog.
  2. Esperové Valimangarda, Midgardsormr a Ragnarok.
  3. V případě, že nevezmete Espera Ragnaroka, tak získáte meč Ragnarok.
  4. Na zasněženém bojišti můžete porazit legendárního draka – Ice Dragon  a získat od něj Force Shield.
  5. Relikvie Molulu´s Charm.
  6. Prokletý štít (Cursed Shield), u kterého lze prolomit kletbu a získat Paladin Shield.

Narshe je pro hledače pokladů jako dělané, protože zde můžete najít několik artefaktů, skryté postavy Umaro a Mog, Espery a také ledového draka, který se řadí do legendární osmičky. Do party si rozhodně vezměte Lockeho a hned po vstupu do města zamiřte doleva a otevřete tajný vstup do jeskyně. Doběhněte k místu, kde jste zachránili Terru, vydejte se na sever a dostanete se k Mogovi, který se k vám přidá. Následně prozkoumejte místo, kde stál a najdete relikvii Molulu´s Charm. Nyní se vraťte zpět na svou vzducholoď a vezměte si Moga do party. Jděte zpět do města, zamiřte na sever a nalevo odemkněte dveře do obchodu se zbraněmi. Uvnitř pokračujte za pult a vstupte do další místnosti, kde si promluvte se starcem.

Poví vám o speciálním kameni Ragnarok, který můžete nechat jako kámen a získat Espera Ragnarok nebo z něj ukovat legendární meč Ragnarok. Z domu se vydejte dál na sever k obchodu s relikviemi, vyběhněte po schodech napravo a odemkněte si dveře. Uvnitř seběhněte po schodech dolů, promluvte si se starcem v posteli a získáte od něj prokletý štít (Cursed Shield), který vaši postavu zatíží nejen negativními statusy, ale také sníží vaše vlastnosti. Naštěstí můžete toto prokletí prolomit a to tak, že s ním vyhrajete 255 soubojů. Jakmile se tak stane, tak získáte nejlepší štít ve hře Paladin Shield. Opusťte dům, vydejte se na sever do dolu a ihned po vstupu zamiřte do jeskyně napravo. Utíkejte na jih, vyběhněte po schodech a jedinou možnou cestou pokračujte až na zasněžené bojiště, kde jste bojovali s Kefkou.

Zde narazíte na draka Ice Dragon, které zabijte a získáte Force Shield. Pokračujte dál na sever, přeběhněte přes můstek a dostanete se k zamrzlému Esperovi Valigarmanda (Tritoch), se kterým jste se setkali na úplném začátku hry. Jakmile na vás zaútočí, tak ho porazte, následně si s ním promluvte a získáte ho do své sbírky Esperů. Poté se utrhne kus útesu a vy budete moci seskočit dolů do nové části dolů. Zamiřte k levému průchodu, a jakmile se propadnete o podlaží níž, tak po dřevěných lávkách utíkejte na sever. V další části dolu ignorujte první tahadlo a zatáhněte za to druhé na východě. Poté se propadnete do jeskyně Umara, kde prozkoumejte lebku na stojanu a najdete dalšího Espera jménem Midgardsormr. Hned poté na vás zaútočí Yeti Umaro, kterého porazte v souboji a po něm nechte Moga, aby s Umarem promluvil.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..