0

Medal of Honor: Návod – Mise 1: Rescue The G3 Officer

Level 1: Find The Downed Plane (12. červen 1944)

  • Získejte deník
  • Najděte letadlo
  • Vstupte do města

Jděte kupředu do úzké uličky mezi keři, zabijte nepřítele a pokračujte k domu před vámi. Napravo zabijte dalšího strážného, rychle oběhněte dům a zbavte se třetího. Uvnitř domku posbírejte náboje a vydejte se po cestě dál. Prostřílejte si cestu do zatáčky, kde obsaďte těžký kulomet, zbavte se dalších Němců, kteří se objeví nalevo a pokud potřebujete, tak za vámi najdete velké doplnění zdraví (Field Surgeon Pack). Zamiřte kupředu, vyběhněte nahoru do kopečka a zlikvidujte skupinku vojáků. Probojujte se až do vesničky, kde dojděte na konec hlavní ulice a odtud pak do trosek domu nalevo. Vyběhněte po schodech nahoru, přikrčte se a protáhněte otvorem po vaší levici.

screenshot-2016-10-14-23-10-22 screenshot-2016-10-14-23-10-41

Rychle seberte deník na podlaze, zastřelte německého vojáka před vámi a projděte domem na otevřené prostranství, kde vás čeká další strážný. Úzkou uličkou se vydejte dál a dojdete na hlavní cestu, kde uvidíte utíkajícího Němce. Rychle ho zastřelte, přeběhněte přes most a jednou dobře mířenou kulkou se zbavte i oficíra. Kousek opodál objevíte letadlo a splníte tak druhý úkol. Nyní se vydejte po cestě dál až k těžkému kulometu, napravo otevřete velká vrata a zbavte se dotírajících vojáků. Pak už jen projděte vraty a mise skončí.

screenshot-2016-10-14-23-12-41 screenshot-2016-10-14-23-15-31

Level 2: Search The Town (12. červen 1944)

  • Zničte rádiový vysílač
  • Zlikvidujte gestapo
  • Lokalizujte úkryt

Vydejte se kupředu, odbočte doprava za roh a zastřelte vojáka před vámi. Utíkejte rovně a vstupte do posledního domu nalevo. Pomocí granátu zničte rádio vysílač, vraťte se na ulici a za rohem zastřelte vojáka na balkóně. Pokračujte dál, zlikvidujte důstojníka a vezměte si SMG, který po sobě zanechá. Potom seběhněte úzkou uličkou dolů, prostřílejte se k dalšímu důstojníkovi a po jeho likvidaci utíkejte jedinou přístupnou cestou až k mostu. Odpravte ze světa další dva Němce, přejděte přes most na druhou stranu a utíkejte na konec ulice. Z ní odbočte doleva do malé uličky, zastřelte oficíra a měla by se objevit hláška Half Of Gestapo Threat Neutralized. Rychle se otočte, utíkejte po hlavní ulici nazpět a napravo za zídkou zastřelte pátého důstojníka.

screenshot-2016-10-14-23-25-28 screenshot-2016-10-14-23-25-49

Přeběhněte přes most, povšimněte si žebříku nalevo a slezte po něm dolů. Nalevo zastřelte obyčejného vojáka, podél vodního kanálu zamiřte k můstku a přeběhněte přes něj na druhou stranu. Kousek dál vstupte do tunelu, zastřelte dalšího člena gestapa a po žebříku vylezte do ulic. Zastřelte vojáka ve výklenku nalevo, pak druhého v okně na konci ulice a jděte dál. U schodů zabijte sedmého člena gestapa a vyběhněte nahoru, kde vás bude čekat poslední. Nyní si to namiřte ke skladu a několikrát vystřelte do beden uvnitř, které vybuchnou. Protáhněte se skladem na druhou stranu, prostřílejte se ulicemi dalšího tunelu a ten vás zavede do poslední části. Krok za krokem postupujte kupředu a dostanete se na malé náměstí s tankem uprostřed. Od něj už se jen vydejte uličkou napravo, vstupte do domu a mise skončí.

screenshot-2016-10-14-23-26-03 screenshot-2016-10-14-23-37-24-2

Level 3: Sewer Chase (12. červen 1944)

  • Získejte G3 aktovku
  • Lokalizujte sklad zbraní
  • Opusťte kanalizaci

Jděte doleva, v rohu poblíž mrtvého pilota seberte kufřík a chodbou po vaší levici seběhněte dolů. Pak pokračujte tunelem doprava, rovně a dostanete se až k zatarasenému průchodu. Od něj se otočte o 90 stupňů doleva a seběhněte další chodbou dolů do útrob kanalizace. Jakmile se dostanete na rozcestí, tak se podívejte doprava a přímo před sebou uvidíte rozlámané dveře. Rozstřelte je, proskočte dovnitř (tím splníte druhý úkol) a seberte brokovnici. Vraťte se zpět na rozcestí, pokračujte rovně na opačnou stranu a jedinou cestou doběhněte na menší otevřené prostranství.

screenshot-2016-10-14-23-44-19 screenshot-2016-10-14-23-45-09

Zde zlikvidujte dvojici Němců nahoře, vstupte do dalšího tunelu a po cestě vyběhněte nahoru. Nyní vás čeká jednolitá cesta kupředu, která bude lemována několika vojáky a jejich psy. Až se dostanete na další rozcestí, tak nejprve zabijte vojáka a psa napravo a teprve poté se vydejte vlevo. Doběhněte k žebříku, slezte po něm dolů a zastřelte další nepřátele. Následně odbočte do levého tunelu, na rozcestí se dejte taktéž vlevo a dostanete se do větší místnosti, v jejímž středu je kolem dokola zábradlí. Zde zlikvidujte poslední odpor nacistů a po schodišti na východní straně vyběhněte nahoru.

screenshot-2016-10-14-23-48-32 screenshot-2016-10-14-23-52-27

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..