0

Medievil 2: Návod – Level 3: Kensington

Utíkejte pořád rovně, doběhněte k průchodu a vstupte do druhé části města. Na náměstí zlikvidujte nepřátele, dejte se doleva kolem plošiny a dostanete se až k řece, kde najdete páku, do které udeřte. Až plošina sjede dolů, tak na ni vyskočte, nechte se vyvézt nahoru a vstupte do budovy. Uvnitř seskočte dolů, odtlačte k bednu k těm opodál a vyskákejte po nich nahoru ke klíči Depot Key. Po jeho sebrání vyběhněte ven, vraťte se k průchodu a jím do první části města. Pokračujte k rozcestí, z něj se dejte uličkou doleva a dostanete se ke kašně u muzea, od níž pokračujte doprava až k bráně skladiště.

Screenshot 2016-05-12 20-06-15 Screenshot 2016-05-12 20-07-07

Tu odemkněte získaným klíčem a vstupte do areálu. Po žebříku na zdi vstupte do skladu, v jehož zadní části na bednách objevíte klíč k domu a poté zabijte monstra, které na vás zaútočí. Pak najděte bednu v rohu místnosti a odtlačte ji na povoz. Vydejte se zpět ke kašně, od ní se dejte doleva a sledujte levou stranu uličky. Až uvidíte zámek vedle dveří, tak do něj vložte klíč a vstupte do domu. Po schodech vyběhněte do druhého patra, otevřete bednu schovanou za bednami a seberte kapesní hodinky. Následně si to namiřte zpět k muzeu, nalevo od vchodu vylezte po kratším žebříku nahoru a dostanete se na koleje.

Screenshot 2016-05-12 20-07-51 Screenshot 2016-05-12 20-08-54

Po nich utíkejte doleva, doběhněte ke stanici, kde uvidíte zvon na zdi a udeřte do něj. Až přijde vlak, tak seberte kalich a vraťte se k levé části muzea, kde vylezte po druhém žebříku až na střechu a u střešního okna zhlédněte animaci. Následně seskočte dolů, zabijte monstra, která vylezou ze sarkofágu a otevřenými vraty se vydejte dál. Dojděte do místnosti se sloupy a ty musíte správně poskládat tak, abyste mohli vyskákat na do třech vyvýšených částí, kde naleznete Anubisovu hůl, Horusovu tabulku a také Sekhmetův svitek. Až je získáte, tak seskočte dolů a jděte do další části, kde předměty použijte u soch a ukončete level.

Screenshot 2016-05-12 20-09-11 Screenshot 2016-05-12 20-15-58

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..