0

Parasite Eve 2: Návod – Část 3: Mojave Desert

Hned jak budete moci Ayu ovládat, tak si ve zbrojnici dokupte vybavení, zamiřte do garáže a odcestujte do pouště Mojave k motelu Bronco. Přes bránu na konci zamiřte k motelovým pokojům, utíkejte dozadu k mrazáku s ledem a projděte brankou vedle něj. V uličce mezi domy zabijte netopýry, zadními dveřmi vstupte do garáže a v její zadní části aktivujte mechanismus se třemi pákami. Následně se vraťte do první poloviny garáže, přistupte ke kontrolnímu panelu a tam postupně zmáčkněte tlačítko Up a poté Turn, čímž otočíte auto o 90°. Kolem auta proběhněte k brance z druhé strany, ze které ji otevřete a pomocí panelu vraťte auto do původní polohy zmáčknutím Turn a poté Down.

Screenshot 2016-05-26 00-10-35 Screenshot 2016-05-26 00-11-43

Následně projděte garážovými vraty dál a promluvte si s majitelem motelu jménem Gary, který vám dá klíče od pokoje 6. Vraťte se zpět před motel a projděte železnou brankou mezi pokoji. Hned jak to uděláte, tak zabijte monstra a po schodech vyběhněte do 2. podlaží motelu, kde najdete vstup do pokoje 6. Uvnitř si přes telefon můžete uložit hru a následně vylezte ven na balkón a slezte po žebříku do části s vodárenskou věží. Oběhněte klec, přehoďte páku ve skříňce a tím otevřete bránu. V krátkém časovém intervalu musíte klec oběhnout a uvnitř se ubránit před několika vlnami monster.

Screenshot 2016-05-26 00-14-47 Screenshot 2016-05-26 00-15-23

Poté vylezte po žebříku na vrchol vodárenské věže, od mrtvoly si vezměte klíč (Key taken from corpse) a vraťte se dolů. Dveřmi v jižní části vstupte do barové kuchyně a vzadu z lednice si vezměte Cola magnetku (Bottlecap magnet). V baru můžete na záchodě objevit mapu, kterou si zkopírujte a vraťte se k vodárenské věži, kde projděte brankou na východě. Prostřílejte se úzkou uličkou ke dveřím, pomocí Intercomu zavolejte Garymu a podle jeho rady se podívejte do ventilace vlevo dole u dveří. Klikněte na klíč, zvolte možnost Item a vyberte magnet, s jehož pomocí vytáhněte klíč (Factory Key) k hornímu okraji a poté k otvoru napravo, přes který ho vytáhněte ven.

Screenshot 2016-05-26 00-23-26 Screenshot 2016-05-26 00-29-28

Následně si odemkněte dveře, pokračujte na vrakoviště a odsud do Garyho karavanu, do kterého vstupte. Zeptejte se ho na úkryt (I want to ask about the Shelter) a dozvíte se dodatečné informace. Následně karavan opusťte a na opačné straně vrakoviště si vezměte ze země lano. Pak si to namiřte do garáže a odsud do uličky se studnou, u které použijte lano a slezte dolů. Projděte na konec kanálu, v další chodbě zabijte silnější monstrum a nalevo aktivujte světla pomocí vypínače. Chodbou pokračujte k žebříku na konci, vylezte po něm do obchodu General Store a odsud do postranní uličky vedle obchodu.

Screenshot 2016-05-26 00-41-13 Screenshot 2016-05-26 23-18-43

Zamiřte do druhé budovy napravo, v zadní části uslyšíte sténání ženy, které vychází z vedlejší místnosti. Prozkoumejte tedy skříň a také panty, kterými je ukotvena do zdi. Nyní se vraťte za Garym do karavanu, promluvte si s ním na téma informací a dozvíte se, že si můžete půjčit jeho nářadí. Vraťte se do dílny, vzadu za jeho autem prohledejte regály a najdete maticový klíč, s nímž se vraťte do zmíněného domu a odstraňte panty. Poté jen vstupte do místnosti a připravte se na souboj s bossem, kterého jste potkali na vrcholu Akropolis Tower v centru Los Angeles. Ten je poměrně jednoduchý, protože je místnost velká a vy tak můžete neustále pobíhat dokola a zasypávat ho střelbou z dálky.

Screenshot 2016-05-26 23-27-31 Screenshot 2016-05-27 00-05-21

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..