0

Parasite Eve 2: Návod – Část 6: Shelter

Od výtahu se vydejte rovně, na konci chodby projděte dveřmi nalevo a doběhněte do skladu (Storeroom), kde si můžete doplnit zásobu nábojů 9mm. Dalšími dveřmi pokračujte do Sleeping Quarters, odtud do propojovací chodby a následně do zbrojnice (Armory). Zde si přes počítač můžete nakoupit munici, zbroj i zbraně a následně můžete pomocí černé karty, kterou jste našli ve věži Akropolis, otevřít dveře do zadní části zbrojnice, kde máte k dispozici několik druhů munice zcela zdarma. Vraťte se zpět na chodbu, zamiřte na sever a projděte přes sterilizační místnost. Pak si odložte nepotřebné věci do bedny, dle potřeby si uložte hru a doběhněte k výtahu, který vás sveze dolů do patra B2.

Screenshot 2016-05-28 15-02-45 Screenshot 2016-05-28 15-03-36

Vydejte se na jih, v Septic Tank zabijte nová monstra, která se vynořují z vody, a pokračujte do hlavního koridoru. Následně se přes Breeding Room dostaňte až do malé chodby na východě a tam budete napadeni monstrem Bowman. Nyní se vraťte zpět do patra B1, před vstupem do sterilizační místnosti si vezměte nějaké lepší vybavení a léčebné prostředky a vstupte dovnitř. Jakmile se pokusíte místnost opustit, tak se dovnitř vpustí plyn a vy musíte zamířit k odpadní šachtě na opačné straně a utéct skrz ni do části, kde je shromažďován veškerý odpad. Po pár krocích vás napadne obří boss, na kterého si dejte pozor a jakmile vás začne nasávat, tak se v žádném případě nepřibližujte až k němu a držte si odstup, protože vás jinak jediným útokem zabije.

Screenshot 2016-05-28 15-03-47 Screenshot 2016-05-28 17-19-17

Vždy když bude nasávat předměty z okolí, tak mu střílejte do tlamy, případně použijte i nějaké ty kouzla a odstraňte ho z cesty. Potom zamiřte do další části a tam bude následovat druhé kolo souboje. Utečte před bossem až k propasti, stoupněte si do výklenku napravo a jakmile sešlápnete tlačítko na zemi, tak aktivujete výtahovou plošinu, která pomalu vyjede nahoru. Poté přes ni přeběhněte na druhou stranu a nalákejte na ni bosse. Nakonec už jen sešlápněte tlačítko v druhém výklenku a bosse zabijete pomocí drtiče, který odedře veškerou práci. Po setkání s Kylem se společně vydejte dál, seběhněte do patra B4 a skrze kanalizace doběhněte k žebříku.

Screenshot 2016-05-28 17-31-05 Screenshot 2016-05-28 17-39-49

Vylezte po něm nahoru, doběhněte k ovládání vodního přepadu a na panelu zadejte kód 18. Seběhněte po schodech dolů do části, odkud odtekla voda, vstupte do kanalizace a na rozcestí jděte ke kameře. Doběhněte k žebříku, po kterém slezte dolů, dejte se doprava a na panelu na zdi zadejte kód 15, který je potřebný pro otevření brány zvané Full Moon Gate (její odemčení a návrat k Bronco motelu je vázán na dobrý konec hry). Nakonec se vraťte po žebříku do kanalizace, na rozcestí utíkejte rovně a projděte odemčenou měsíční branou, která vás zavede zpět k motelu Bronco.

Screenshot 2016-05-28 17-41-21 Screenshot 2016-05-28 17-56-19

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..