0

Silent Hill: Bonusy a extras

Silent Hill nabízí velkou škálu bonusů, které lze odemknout a věcí kolem, na něž se teď podíváme. Můžete si odemknout plno nových zbraní jako je motorová pila, vesmírnou laserovou pistoli Hyper Blaster nebo katanu. Nebudeme se tedy dále zdržovat a pustíme se do toho.

Extra Option: Najeďte do menu, pak do zvolte Option, zmáčkněte R1, R2, L1 nebo L2 a dostanete se do extra  nastavení. Tam si můžete například změnit barvu krve, ale nejpodstatnější změnou je fakt, že si můžete nastavit kolik nábojů vám budou dávat krabičky nábojů. Vybrat si můžete multiplikátor, kterým se náboje násobí tzn. že pokud zvolíte násobitel x3, tak vám krabička nábojů po sebrání doplní místo 15 nábojů hned 45. Multiplikátor jde nastavit na x2 až po prvním dohrání a následně se zvedne o 1 za každé další dohrání. Pokud tedy chcete maximální multiplikátor x6, tak musíte hru 5x dohrát.

Kanystr s benzínem (Gasoline Tank): Po dohrání hry ho najdete na benzínové stanici na Bloch Street, východně od kostela Balkan Church. S jeho pomocí můžete aktivovat jednu ze dvou bonusových zbraní a to buď motorovou pilu nebo pneumatické kladivo.

Motorová pila (Chainsaw): Po dohrání hry započněte novou, získejte benzín a utíkejte na západ Bloch Street, kde na jižní straně ulice najdete obchod Cut-Rite Chainsaws Store, kde v rozbité vitríně uvidíte motorové pily. Použijte benzín a získáte ji do nabídky zbraní.

Pneumatické kladivo (Rock Drill): Po dohrání hry započněte novou, získejte benzín a utíkejte na západ po Bloch Street. Až se dostanete ke kontrolní budově u mostu, tak ve spodní části budovy je generátor a na bedně najdete pneumatické kladivo. Abyste ho mohli použít musíte použít kanystr s benzínem.

Zvláštní kámen (Channeling Stone): Po dohrání hry se zakončením Good +  se vydejte do Convenience Storu na rohu Bachman a Finney Street. Zde najdete kámen na prodejním pultu, který slouží pro získání Ufo konce.

Laserová pistole (Hyper Blaster): Dohrajte hru se zakončením Ufo a jakmile začnete novou hru v Next Fear módu, tak ji budete mít u sebe.

Katana: Dohrajte hru s jedním typem zakončením Good a s jedním typem zakončením Bad a poté se dostaňte do domu na Levin Street, který odemknete klíčem ze psí boudy. Jakmile do něj vstoupíte, tak si otevřete dveře po Harryho pravici a dostanete se do místnosti s japonskou tématikou a na podstavci najdete katanu.

Oranžový paprsek Hyper Blasteru: Po dohrání hry se objeví závěrečné statistiky, podle kterých budete ohodnocení počtem hvězd. Abyste vylepšení získali, tak musíte dosáhnout na 8.0-9.9 hvězd a poté, co si uložíte hru, tak uvidíte u savu barvu paprsku  a také info, že jste vylepšení získali.

Zelený paprsek Hyper Blasteru: Stejně jako v předchozím případě je tento bonus závislý na závěrečných statistikách. Musíte získat 10 hvězd, což je nejlepší možné hodnocení a k jeho získání je hru dohrát minimálně 6krát. Podrobné informace k těmto statistikám najdete v článku Hodnocení 10 hvězd.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..