0

Silent Hill: Návod – Část 1: Příjezd do Silent Hillu a Starý Silent Hill

Příjezd do Silent Hillu

Utíkejte po ulici za malou Cheryl a po krátké animaci ji následujte do uličky mezi garážemi. Na jejím konci proběhněte brankou nalevo, doběhněte k ukřižovanému tělu a nechte se zabít
několika monstry, čímž tuto část ukončíte.

Pozn.: Tato část se objeví pouze při prvním hraní hry.

002 003
004 006

Starý Silent Hill

Po probuzení v kavárně a rozmluvě se Cybil získáte zbraň. Z pultu si vezměte mapu, baterku, nůž a dva health drinky a pokuste se odejít. Zabijte létající monstrum, jenž vás napadne, seberte ze stolku rádio a opusťte kavárnu. Podle mapy se vydejte do označené uličky, na konci si vezměte železnou tyč a přečtěte si stránku na zemi, která odkazuje na místní školu. Vraťte se na ulici, pokračujte doprava a po Levinově ulici zamiřte na jih. Doběhněte na křižovatku s Mathesonovou ulicí, utíkejte na západ a u obrovské jámy si přečtete vzkaz na cestě.

001 003

Utíkejte zpět na Levin Street, držte se levé strany a jakmile narazíte na boudu, tak jí prozkoumejte. Získaným klíčem odemkněte přilehlý dům, uvnitř si posbírejte zásoby a utíkejte na druhou stranu. Prozkoumejte dveře, které jsou blokovány 3 zámky, ze stěny nalevo si okopírujte mapu a opusťte dům. Nyní budete muset podle nově zakreslených poznatků najít všechny tři klíče. Vydejte se na západ po Finney Street, z kufru policejního auta seberte klíč lva (Key of Lion) a po pravé straně Ellroy Street pokračujte na jih. Na konci přeběhněte přes malou dřevěnou lávku, z poštovní schránky vylovte klíč strašáka (Key of Scarecrow) a zamiřte do úzké uličky mezi Ellroyovou a Bachmanovou ulicí.

006 008

Utíkejte po ní na sever a vstupte na malé basketbalové hřiště po levé straně, kde v kaluži krve najdete klíč lesníka (Key of Woodman). Se všemi klíči se vraťte do domku na Levin Street, odemkněte si zadní dveře a vyjděte ven na zahradu. Po setmění si vezměte léčivé drinky ze zahradního stolku, vyběhněte ven na ulici a utíkejte na jih. Na první křižovatce odbočte doprava, následně utíkejte dál na jih po Midwich St. a doběhněte k místní škole, která se nachází v levém spodním rohu mapy.

012 013

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..