0

Silent Hill: Návod – Část 2: Škola Midwich a Iluzorní škola

Škola Midwich

U vstupu seberte mapu, utíkejte rovně na nádvoří a dvojitými dveřmi na severu vstupte do chodby. Pokračujte doleva až ke schodišti, vyběhněte do 2. patra a zamiřte do Lab equipment room. Z regálu si vezměte chemikálii (Chemical), použijte ji na ruku ve vedlejší chemické laboratoři a seberte zlatý medailon (Gold medallion). Vraťte se na nádvoří, utíkejte k věži v JV rohu a do otvoru nalevo vložte získaný medailon. Opět vyběhněte do druhého patra , utíkejte chodbou na jih a jděte do Music room, kde prozkoumejte zakrvavené piáno.

002 006

Postupně zmáčkněte tyto klávesy 2. bílá zleva, 2. bílá zprava, 1. černá zprava, 3. bílá zprava a 1. černá zleva a seberte stříbrný medailon (Silver medallion). Po jihovýchodním schodišti seběhněte o patro níž, na nádvoří vložte do otvoru druhý medailon a vraťte se zpět k jihovýchodnímu schodišti. Seběhněte dolů do kotelny a v Boiler room aktivujte červené tlačítko. Pak se jen vraťte k věži, vstupte do ní a projděte jí na druhou stranu, čímž se dostanete do iluzorní verze školy.

008 009

Iluzorní škola

Ve skladišti (Storage) si vezměte gumový míček (Rubber Ball) a přes halu v SV rohu mapy zamiřte do učebny. Z rohu stolu seberte obrázkovou kartu (Picture Card), pokračujte do vedlejší učebny a odtud pak do místnosti za recepcí. Do dveří vsuňte obrázkovou kartu, projděte na chodbu a na pánských záchodech si vyzvedněte brokovnici. Přes učebny doběhněte ke schodišti (při snaze opustit druhou učebnu začne zvonit telefon), vyběhněte do 2. patra a utíkejte na jih. Přes boční učebny se dostaňte do druhé části chodby a vaše kroky nasměřujte do šaten (Locker room).

001 002

Obhlédněte podezřelou skříňku, jděte zpět a jakmile vypadne ze skříně mrtvola, tak seberte klíč (Library reserve key), který měla u sebe. Nyní se vraťte zpět k SZ schodišti a vyběhněte po něm na střechu. Prozkoumejte odvodňovací kanálek a v jednom z odtoků objevíte malý klíček. Do otvoru v JV rohu střechy vložte gumový míček a otočte ventilem nalevo. Seběhněte dolů na nádvoří, kde prohledejte SV část poblíž dveří a získáte klíč od třídy (Classroom key). Vyběhněte zpět do 2. patra, odemkněte si dveře do Library reserve a pokračujte přes knihovnu na chodbu.

005 006

Ihned zamiřte do třídy nalevo (použijte klíč z nádvoří), probojujte se k JV schodišti a seběhněte po něm dolů do Boiler room. Otočte levým ventilem jednou doprava, pravým ventilem dvakrát doleva a nastupte do výtahu, který vás sveze dolů, vstříc prvnímu bossovi. Nejprve do něj nasázejte několik ran z obyčejné pistole a počkejte až se zastaví a začne krvácet. Opatrně se k němu přibližte a až rozevře hlavu, tak ho dodělejte brokovnicí. Po souboji se objevíte v normální verzi školy. Z podlahy seberte klíč K. Gorgona (K. Gordon key) a opusťte školu.

009 011

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..