0

Silent Hill: Návod – Část 3: Cesta do centra, Nemocnice Alchemilla a Iluzorní nemocnice

Cesta do centra

Dejte se na východ Bradburyho ulicí, u jámy odbočte do uličky nalevo a doběhněte ke garáži se zakrvácenými vraty. Za nimi projděte vrátky do zahrady a vstupte do domku K. Gordona. Druhými dveřmi dům opusťte a pokračujte dolů na Bradbury Street. Pokračujte na východ, odbočte do úzké uličky po vaší levici a namiřte si to do kostela, kde vás čeká rozhovor s tajemnou Dahliou.

001 005

Jakmile rozhovor skončí, tak si z oltáře vezměte Flauros a klíč od mostu, opusťte kostel a po Bloch Street pokračujte na východ. Držte se pravé strany ulice a po chvíli doběhnete k řídící budově. Vyběhněte nahoru po schůdkách, ze židle si vezměte mapu druhé části města a vzadu vložte klíč do řídící jednotky, čímž spustíte most dolů. Nakonec už jen přeběhněte na druhou stranu a utíkejte na jih do místní nemocnice.

006 008

Nemocnice Alchemilla

Jedinými otevřenými dveřmi projděte do místnosti s doktorem Kaufmannem, shlédněte animaci a dveřmi napravo pokračujte skrz
malou místnost do recepce. Z nástěnky si vezměte mapu a podle ní zamiřte do kanceláře lékařů. Ze stolku seberte mapu sklepa, přejděte do vedlejší konferenční místnosti a na stole najdete klíč od suterénu. Nyní se vydejte do kuchyně pro plastovou láhev, ve vedlejší kanceláři ředitele do ní naberte tekutinu za stolem a po schodech seběhněte do suterénu.

002 003

V Generator room aktivujte generátor, vstupte do výtahu a vyjeďte do 2. patra, kde prozkoumejte dveře a zjistíte, že jsou zamčené. To samé opakujte i ve 3. patře a situace se bude opakovat. Když se vrátíte do výtahu, tak se na panelu objeví 4. patro a vy se tak budete muset vydat o další patro výš.

004 005

Iluzorní nemocnice 

Proběhněte na konec chodby, seběhněte po schodech do 3. patra a na pánských záchodech si vezměte plát želvy. Ve skladišti (Storage room) si vezměte balíček s krví, pak utíkejte do pokoje 306, ze stěny sundejte plát kočky a po schodišti seběhněte do 2. patra. V místnosti 201 si vyzvedněte zapalovač a zamiřte do 204, kde přistupte k chapadlům. Hoďte jim balíček s krví a ze stěny sundejte plát kloboučníka. V 1. patře seberte v Director´s Office poslední plát královny, vraťte se zpět do 2. patra a vstupte do Nurse center, kde najdete hádanku.

001 003

Do otvorů na dveřích vložte 4 pláty (turtle vpravo nahoru, hatter vpravo dolů, cat vlevo dolů a queen vlevo nahoru) a projděte odemknutými dveřmi. Zaběhněte nejprve na operační sál, vezměte si klíček a pokračujte na jednotku intenzivní péče (ICU), kde najdete desinfekční alkohol. Nyní se vydejte k výtahu, sjeďte dolů do suterénu a v místnosti s generátorem si vyzvedněte další zbraň (Hammer). Klíčem z operačního sálu si odemkněte dveře do skladiště, odsuňte skříň v rohu místnosti a projděte dveřmi.

005 006

V malé místnosti nejprve polijte mříž desinfekčním alkoholem, pak ji zapalte a sejděte dolů. Vstupte do chodby před vámi, jděte kousek dopředu a zahněte do dveří po Harryho levici. Dostanete se do úzké chodby, kde za prvními dveřmi vpravo najdete videokazetu a za posledním dveřmi nalevo klíč. Se získanými věcmi utíkejte do pokoje 302 ve 3. patře, pusťte si videokazetu a pokračujte do Examination room v 1. patře. Po vašem probuzení si ze stolku nalevo vezměte klíč od antikvariátu a opusťte nemocnici.

008 009

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..