0

Silent Hill: Zakončení (Endings)

Série Silent Hill je dnes už dobře známá pro svá zakončení, kterých má každý díl hned několik a celý tento trend nastartoval už první díl. V něm můžete hru dohrát s 5 různými konci a na jejich základě následně odemknout bonusové vybavení, na které se podíváme v dalším článku.

Good +: Nejprve si v kuchyni v nemocnici vezměte plastovou láhev a ve vedlejší kanceláři do ní naberte tekutinu rozlitou na podlaze. Poté pokračujte přes kanalizaci do části Lakeside a navštivte Annie´s Bar, kde zachráníte doktora Kaufmanna. Poté prohledejte mrtvolu monstru a vedle ní najdete peněženku, ve které se ukrývá účtenka s kódem 0473 a také klíč od pokoje v motelu. Vydejte se do Indian Runner, zadejte kód na zámku a tam otevřete komodu u pultu a najdete Safe key. S ním odemkněte trezor umístěný ve spodní části pultu a objevíte drogy. Nakonec prozkoumejte vzkaz na pravé zdi a zjistíte, že kód k zadním dveřím motelu je 0886. Vydejte se tam, z pohovky seberte magnet a vydejte se ven před pokoje motelu. Odemkněte pokoj 3, uvnitř odsuňte komodu  a objevíte díru, ve které je schovaný klíč. Vytáhněte ho pomocí magnetu a získáte Motorcycle key. S ním se vraťte do hlavní části motelu, projděte dveřmi vedle gauče a dostanete se do garáže s motorkou. Na tu použijte klíč a po zhlédnutí animace pokračujte až do zábavního parku, kde vás čeká souboj se Cybil. Použijte na ni tekutinu získanou v nemocnici a po dohrání hry získáte tento konec.

Good -: Dostaňte se přes kanalizaci do části Lakeside a navštivte Annie´s Bar, kde zachráníte doktora Kaufmanna. Poté prohledejte mrtvolu monstru a vedle ní najdete peněženku, ve které se ukrývá účtenka s kódem 0473 a také klíč od pokoje v motelu. Vydejte se do Indian Runner, zadejte kód na zámku a tam otevřete komodu u pultu a najdete Safe key. S ním odemkněte trezor umístěný ve spodní části pultu a objevíte drogy. Nakonec prozkoumejte vzkaz na pravé zdi a zjistíte, že kód k zadním dveřím motelu je 0886. Vydejte se tam, z pohovky seberte magnet a vydejte se ven před pokoje motelu. Odemkněte pokoj 3, uvnitř odsuňte komodu  a objevíte díru, ve které je schovaný klíč. Vytáhněte ho pomocí magnetu a získáte Motorcycle key. S ním se vraťte do hlavní části motelu, projděte dveřmi vedle gauče a dostanete se do garáže s motorkou. Na tu použijte klíč a po zhlédnutí animace pokračujte až do zábavního parku, kde vás čeká souboj se Cybil. Zastřelte ji a po dohrání hry se odemkne zakončení Good -.

Bad +: Nejprve si v kuchyni v nemocnici vezměte plastovou láhev a ve vedlejší kanceláři do ní naberte tekutinu rozlitou na podlaze. Až se dostanete do části Lakeside, tak ignorujte všechny události v Annie´s Bar, Indian Runneru a místním motelu a pokračujte do části, kde vás bude čekat souboj se Cybil. Tu zachraňte pomocí tekutiny z motelu a dokončete hru.

Bad -: V části Lakeside ignorujte všechny události v Annie´s Bar, Indian Runneru a místním motelu a pokračujte do části, kde vás bude čekat souboj se Cybil. Tu zabijte a dokončete hru.

UFO: Jedná se o speciální zakončení, který si vývojáři z Konami připravili. Nejprve dohrajte hru na hodnocení Good + a získejte předmět Channeling Stone, který v Next Fear módu nalezte v Convenience Storu na severu Silent Hillu. Tento drahokam poté použijte na těchto pěti místech:

1) Na střeše iluzorní školy Midwich.
2) U schodiště poblíž nemocnice před soubojem s obří můrou.
3) Před pokoji motelu v Lakeside oblasti.
4) U okna loďky, kde se setkáte se Cybil a Dahliou.
5) Na střeše majáku.

Pokud kámen použijete správně, tak na střeše majáku končí a vy budete moci zhlédnout velmi zajímavé a také zábavné zakončení, které rovněž vyústí v zisk speciální laserové zbraně nazvané Hyper Blaster.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..