0

Silent Hill Origins: Návod – Část 3: Divadlo Artaud

Cesta k divadlu

Z kufru auta seberte klíč (Lumber Yard Key) a utíkejte zpět k řeznictví. Proběhněte jím na druhou stranu, venku pokračujte kolem radnice až k pile (Lumber yard) a vstupte do úzké uličky vedle ní. Klíčem odemkněte dveře, vstupte dovnitř a proběhněte jí na druhou stranu. Po Industry Dr. utíkejte na parkoviště u Greenfield Apartments, utíkejte do zadní části a vyběhněte po schodech nahoru. Vstupte do bytu u schodiště, proběhněte ložnicí až do koupelny a dírou v podlaze seskočte dolů. Na chodbě si všimněte přeplněné schránky bytu 213 a opusťte apartmány. Nakonec si to po Acadia Road namiřte k divadlu, u budky použijte divadelní lístek a vstupte dovnitř.

ULUS10285_00006 ULUS10285_00008

Divadlo Artaud

Hned po vstupu si z lavičky seberte mapu divadla a zamiřte do hlavního sálu k pódiu. Po schodech nalevo vyběhněte do skladiště a přes pódium a místnost s ovládáním opony pokračujte do kanceláře ředitele (Director´s Office). Ze stolu seberte emblém (Sun Totem), ze šuplíku další pistoli a utíkejte do mužské převlékárny (Men´s Dressing Room). Pomocí zrcadla zamiřte do iluzorního světa, v ředitelově kanceláři si vyzvedněte klíče (Balcony Corridor Key) a utíkejte zpět do převlékárny, kde se zrcadlem vraťte se zpět do reality. Utíkejte do haly (Lobby), po západním schodišti vyběhněte do 2. podlaží, kde vstupte do chodby a odemkněte dveře napravo. V místnosti Lighting Box najdete v krabicích 4 žárovky (125W, 250 W, 500 W a 750 W Bulb) a naproti pak dokument s nápovědou k další hádance.

ULUS10285_00012 ULUS10285_00018

Po jihovýchodním schodišti seběhněte do přízemí, z rozbité vitríny seberte druhý emblém (Moon Totem) a v mužské převlékárně použijte zrcadlo. Nyní vyběhněte zpět do 2. podlaží, vstupte do chodby a utíkejte ke dveřím naproti. Do slotu nalevo vložte Moon Totem, doprava pak Sun Totem a pokračujte ke skladu kostýmů. Zde nejprve pokračujte na konec chodby, kde si ze stojanu seberte loveckou pušku (Hunting Rifle), poté zamiřte do skladu kostýmů a použijte zrcadlo. Nyní když jste v reálném světě, tak utíkejte k jižnímu provazovému můstku nad jevištěm (Catwalk) a do světel dejte žárovky takto: A = 500W, B = 125W, C = 750W a D = 250W. Na konci provazového můstku přehoďte páčku, vraťte se do přízemí a pokračujte do místnosti Curtain Control, kde přehoďte páčku na stěně a vytáhněte oponu.

ULUS10285_00020 ULUS10285_00027

Zamiřte k ovládacímu pultu, který se nachází v pravé zadní části jeviště, nalevo přehoďte horní páčku, v pravé části prostřední páčku a objeví se zrcadlo, kterým můžete projít do lesa. Z dutiny stromu nalevo vyjměte klíč (Stage Office Key), vraťte se skrz zrcadlo na jeviště a zamiřte do místnosti Stage Office v severozápadním rohu mapy, kde najdete ulomenou páku. Vraťte se k jevišti, vložte páku do ovládacího pultu a přehoďte spodní páčku napravo a prostřední nalevo, čímž aktivujete ledovou scenérii. Projděte zrcadlem a utkejte se s dalším bossem, jehož slabinou je neobratnost. Vběhněte mu tedy do zad, zasaďte několik úderů nebo zásahů ze střelné zbraně a až se otočí, tak to opakujte, dokud ho nezlikvidujete. Poté seberte třetí část Flaurosu (Falsehood Piece) a počkejte, než se probudíte ve vstupní hale divadla. Zde už jen prohledejte mrtvolu na zemi, seberte klíč (Motel Key) a opusťte divadlo.

ULUS10285_00031 ULUS10285_00033

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..