0

Silent Hill Origins: Návod – Část 4: Riverside Motel

Cesta k motelu

Utíkejte po Koontz Street na východ k obchodu Andy´s Book, vstupte dovnitř a u kasy si přečtěte vzkaz. Zadejte na kase kód 213, což je číslo Andyho bytu a seberte klíč (Bookstore Key). Poté si z papírového stojanu za vámi vezměte kulomet (Assault Rifle), dvě krabičky nábojů z komody a druhými dveřmi opusťte obchod. Pokračujte po Crichton Street na jih a vstupte do General Store, kde si posbírejte zásoby. Druhou stranou obchod opusťte, utíkejte kousek na východ Midway Avenue a úzkou uličkou mezi staveništi se dostanete na Cielo Avenue. Odtud už jen doběhněte do motelu a brankou projděte na nádvoří.

ULUS10285_00037 ULUS10285_00038

Riverside motel

Klíčem odemkněte dveře recepce, vstupte dovnitř a shlédněte animaci. Z nástěnky seberte mapu, z druhé nástěnky za recepčním pultem klíček k pokoji 306 (Room 306 Key) a západními dveřmi vyjděte na hlavní nádvoří. Po schodišti na jihu vyběhněte k pokojům ve 2. podlaží, přeběhněte po ochozu až na konec a tam po druhém schodišti dolů. Odemkněte branku vedle pokoje 305, aby byla průchozí, vstupte do pokoje 306 a pomocí zrcadla přejděte do iluzorní reality. V pokoji si vezměte vzkaz od vašeho otce, který je určený matce, pak pokoj opusťte a projděte otevřenou brankou vedle pokoje 305. Z dalšího nádvoří projděte dveřmi na jižní dvorek a odtud do pokoje 503, kde se za pomoci zrcadla vraťte do skutečného světa. Zamiřte do místnosti údržby (Maintenance Room), v zadní části seberte dokument, který se zmiňuje o pokažené pračce a vstupte do chodby za pokoji 500-504.

ULUS10285_00042 ULUS10285_00046

Podívejte se první dírou ve zdi nalevo a zapište si den z kalendáře (12). Pak utíkejte na konec chodby, seberte ze stolku klíč (Manager´s Office Key) a fotku a vydejte se do uličky jižně od Staff Accomodation. Doběhněte na její konec, proběhněte brankou a zamiřte na recepci, kde si odemkněte dveře do kanceláře manažera. Odtud zamiřte přes severní nádvoří do kuchyně a zabijte dříve zmiňovaného bosse jménem Butcher, který v ruce třímá obrovský sekáček. Přes vedlejší jídelnu se dostaňte na nádvoří s bazénem a následně do herny (Game Room), kde na pinball automatu najdete žeton (Token). Utíkejte do prádelny (Laundro Mat), přečtěte si návod na obsluhu pračky, jenž leží na žehlícím prkně, a následujícími kroky pračku zresetujte: vložte žeton a postupně použijte volby low spin, 60 degree wash, drain a nakonec pre-rinse.

ULUS10285_00048 ULUS10285_00051

Z otevřené pračky klíč od apartmánu Kleopatry (Cleopatra Key) a opusťte prádelnu. Po jižním schodišti vyběhněte nahoru a vstupte do apartmánu Kleopatry. Z postele seberte fotku a utíkejte do koupelny, kde seskočte dírou ve vaně do pokoje pod vámi. Jakmile skončí krátká sekvence, vraťte se do koupelny a skrz zrcadlo vstupte do iluzorního světa. Po cestě ven z pokoje sundejte z mříží další fotku a zamiřte do jídelny. Vytáhněte zapíchnutou okrasnou dýku (Dagger), vyběhněte ven a prohledejte nyní již vypuštěný bazén, v němž naleznete srdce osázené drahokamy (Jeweled heart). Po schodišti vyběhněte k pokojům ve 2. patře, do dveří apartmánu Nero zasuňte dýku a vstupte dovnitř. V zadní části pokoje seberte další fotku, v koupelně seskočte dírou v podlaze o patro níž a další dírou, tentokráte ve zdi, se dostaňte do úzké chodby Maintenance, na jejímž konci najdete poslední fotku.

ULUS10285_00054 ULUS10285_00061

Dveřmi na opačné straně chodbu opusťte, v pokoji 503 použijte zrcadlo pro přechod do reality a pomocí svěráku v Maintenance Room rozbijte srdce z bazénu. Získáte snubní prsten (Wedding Ring), po jehož důkladném prozkoumání zjistíte, že se svatba konala v červnu (06). Poslední nutnou informací je rok, ten zjistíte z přívěšku Lucky Quarter, který máte u sebe od začátku hry (1961). Utíkejte tedy na recepci, na kalendáři na stole nastavte 06-12-1961 a do otvoru vložte prsten. Z nástěnky za vámi si vezměte nový klíč od pokoje 500 (Room 500 Key), vraťte se do 503 a přejděte do iluzorního světa. Následně vyběhněte z pokoje ven, shlédněte animaci a vstupte do pokoje 500, kde po dlouhém schodišti seběhněte dolů. Následně započne souboj s Travisovým otcem, který se proměnil v monstrum. Pobíhejte okolo, vyhýbejte se jeho útokům a každou volnou chvíli využijte k útoku. Po jeho smrti seberte ze země další část Flaurosu (Truth Piece) a zhlédněte animaci.

ULUS10285_00068 ULUS10285_00075

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..