0

Silent Hill Origins: Zakončení

Ve hře se nachází celkem 3 různé zakončení (Good, Bad a UFO). V následujícím článku se podíváme, jak každé z nich získat a co vám to přinese.

Good Ending

  • Požadavek: Jednou dohrajte hru.
  • Popis: Travis opouští Silent Hill a vrací se zpět ke svému kamionu, kde se po nasednutí uvidí ve zpětném zrcátku Alessu, která drží ve svých rukou novorozené dítě. Travis následně vyresetuje ujeté kilometry, nastartuje kamion a odjede. To vše sleduje Alessa z cesty až do chvíle, kdy Travis místo opustí. Následně se odehraje rozhovor mezi Harrym a jeho ženou o tom, že našli dítě a následně pak i rozhovor mezi Kaufmannem a Dahlií o dalších plánech.

Bad Ending

  • Požadavek: Dohrajte hru poté, co zabijete 200 nepřátel.
  • Popis: Travis se probudí připoutaný na nemocničním lehátku a bude se chtít uvolnit, bohužel neúspěšně. Následně se objeví jasné známky toho, že byl zdrogován a v hlavě mu budou znít hlasy. Podle poznámky, která se nachází v iluzorní verzi knihovny v divadle Artaud, je Travis na jakémsi vraždícím řádění a má na svědomí hromadu mrtvých. Fotky s různými způsoby zabitých, nahých žen, která najdete v Riverside motelu jsou tak pravděpodobně jeho prací.

UFO Ending

  • Požadavek: Dohrajte hru a v nové hře se dostaňte k poště, která je na protější straně ulice, než je nemocnice. Po schodišti vedle pošty vyběhněte nahoru a najdete tam klíč od pokoje 502, se kterým později odemkněte tento pokoj.
  • Popis: Poté, co Travis zasune klíč do zámku, tak nebude pasovat. Podívá se na Měsíc na obloze a uvidí, jak k němu sestupuje UFO. Pak se vznáší nad Travisem a vetřelec společně se psem ze Silent Hill 2 se dostanete pomocí paprsku na zem, kde přivítají Travise. Ten se jich zeptá na svůj kamion a oni mu řeknou, že se nachází na jejich planetě. Travise to zaujme a vetřelec mu nabídne, aby šel s nimi, což bez váhání přijme. Následně se všichni tři vrátí do lodi a UFO odletí.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..