0

God of War Chains of Olympus: Challenges of Hades (Hádovy výzvy)

Tyto výzvy najdete v kategoriii Treasures a jsou označeny jako Challenges Of Hades. Je jich celkem 5 a abyste odemkli první výzvu, tak musíte dohrát hru. Na odemknutí každé další výzvy dokončete tu předchozí.

Výzva 1: Fiery Fate
Úkol: Zapalte 50 vojáků pomocí Efreeta.
Časový limit: N/A
Postup: V této výzvě musíte zapálit a zabít vojáky jen pomocí kouzla Efreet. Pokud je zabije kyklop, nebo na ně zaútočíte jinak, tak pro vás výzva končí. Vždy se na sebe pokuste nalákat všech 5 vojáků, případně i kyklopa a vyvolejte Efreeta (nezapomeňte mačkat O). Až vám mana dojde, tak si otevřete jednu ze dvou okolních truhlic s manou a pokračujte v likvidaci. Důležité je, abyste nenechali vojáky o samotě s kyklopem, protože obvykle se dvakrát ožene a vojáka zlikviduje.

Výzva 2: Perfection
Úkol: Zabijte 20 ohnivých strážců, aniž by vás zasáhli.
Časový limit: N/A
Postup: Tohle je pravděpodobně nejtěžší zkouška ze všech. Doporučuji používat pouze nabité údery rukavicí (držíte □) a tím útočit do davu nebo na jednotlivce, přičemž neustále kroužíte okolo a úskoky uhýbáte nepříteli. Stačí jen jediný zásah a výzvu musíte opakovat, takže si zbytečně nezahrávejte a nedělejte chyby.

Výzva 3: Life Is Short
Úkol: Rychle ztrácíte zdraví, takže si ho musíte obnovovat zabíjením nepřátel.
Časový limit: Ano, limit je dán vašim ukazatelem zdraví.
Postup: Máte k dispozici kompletní Kratosovu výbavu. Hned jak souboj začne, tak nabitou rukavicí Gauntlet of Zeus začněte mlátit do minotaura a vyhněte se každému jeho úderu. Poté se na scéně objeví postupně 40 harpyjí, které postupně likvidujte pomocí Efreeta a jakmile vám dojde mana, tak přejděte na rukavici. V průběhu boje zabijte lidi přivázané ke sloupům a doplňte si tak alespoň část vašeho zdraví. V poslední fází souboje se na scéně objeví 3 brnění, které zabijete 3 nabitými ranami rukavice a tím dokončete tuto výzvu. Důležité je se zbytečně nenechat zasáhnout a to hlavně během souboje s minotaurem a následně harpyjemi.

Výzva 4: Crunch Time
Úkol: Zničte všechny objekty v časovém limitu.
Časový limit: 60 sekund
Postup: V této výzvě máte zničit 40 předmětů za 60 sekund. Hned jak souboj začne, tak použijte Efreeta a zničte 8 okolních objektů. Poté utíkejte dozadu k soše Zeuse a zničte ji šesti ranami rukavice. Následně nás čekají hlavy medúz a sochy okolo místnosti. Vždy si stoupněte mezi hlavu medúzy a sochu a použijte tři nabité útoky, čímž je oba zničíte naráz. Nakonec už jen zničte malé předměty okolo a bez problémů vám zůstane přes 5 sekund navíc.

Výzva 5: Epic Brawl
Úkol: Zabijte všechny nepřátele.
Časový limit: N/A
Postup: Zde není co dodávat, protože je to možná nejjednodušší výzva ze všech pěti. Pořád útočte, vyhýbejte se nepřátelským útokům a snažte se je zabít, co možná nejrychleji. Jakmile všechny zabijete, tak máte splněnou výzvu a odemknete si další bonusový kostým.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..