0

God of War Chains of Olympus: Collectibles – Část 03: The Temple of Helios

1) Gorgon Eye (7/15): Až se dostanete k chrámu a promluvíte si s bohyní Athénou, tak pokračujte doleva přes vodu a doběhnete až k truhle s okem Gorgony.

2) Phoenix Feather (6/15): Jakmile vyjedete výtahem nahoru a před sebou uvidíte Satyry házející granáty, tak seběhněte po schodech napravo a objevíte truhlu.

3) Phoenix Feather (7/15): Krátce po prvním setkání s několika ohnivými strážci se dostanete k bráně, kterou jste otevřeli pákou nedaleko strážců. Projděte jí, dejte se doprava ke schodům, které vedou k výtahu a hned jak po nich seběhnete, tak se dejte vlevo a za rohem objevíte truhlu s pírkem.

4) Gorgon Eye (8/15): Až se dostanete na kruhovou plošinu, tak si stoupněte k pravému okraji a strhněte dolů pilíř naproti vám. Přeběhněte po něm na druhou stranu, utíkejte doprava a na konci chodby objevíte truhlu.

5) Gorgon Eye (9/15): Ihned po sebrání slunečního štítu z trůnu se vydejte po levém nebo pravém schodišti, vyběhněte nahoru a pokračujte do místnosti vzadu, kde v levé části objevíte truhlu s okem Gorgony.

6) Phoenix Feather (8/15): Až se dostanete do místnosti, kde musíte zasunout obě sochy na svá místa, tak povytáhněte stěnu a pusťte ji. Hned jak to uděláte, zleva vběhněte do tajné komory a dostanete se do tajné místnosti. Utíkejte na opačnou stranu místnosti, následně pak směrem k obrazovce a objevíte truhlu.

7) Gorgon Eye (10/15): Hned jak se dostanete do velké kruhové místnosti s portálem vedoucím do olympských jeskyní, tak jděte doprava a najdete poslední truhlu v této části.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..