0

God of War Chains of Olympus: Návod – Část 01: The Shores of Attica

Zlikvidujte perské vojáky, pomocí obří balisty zničte loď a dírou ve střeše seskočte do budovy. Zabijte další nepřátele, doplňte si životy schované v truhle a rychlým mačkáním tlačítka O se pokuste zvednou dveře v zadní části. V tu chvíli se do místnosti vřítí kyklop a vy budete muset odrazit jeho útok kyjem. Až se vám to povede, tak bude nemilosrdně sežrán baziliškem, který se následně vrhne i na vás. Vyhýbejte se jeho útokům, ztrestejte ho rychlými protiútoky a jakmile mu vezmete dostatek energie, tak se nad ním objevím akční tlačítko. Rychle ho zmáčkněte, pak mačkejte symboly, které se ukážou na obrazovce a dorazte ho kyjem, který zůstal po kyklopovi.

Po baziliškově útěku doběhněte k beranidlu na pláži, dotlačte ho k městské bráně a přistupte k němu zezadu. Mačkáním O ji rozbijte, nalevo u savepointu si uložte hru a napravo od brány si z bedny vezměte červené orby. Pak už můžete konečně vstoupit do města. Probojujte se k rozbořenému mostu, přeplavte na druhou stranu a zbavte se lučištníků a pěchoty. Následně otočte mechanismem nalevo, rychle se dokutálejte pomocí tlačítek L+R k bráně a rychle pod ní proskočte. Zabijte všechny vojáky na bojišti, rozbijte stěnu dřevěné věže nalevo a vylezte po žebříku až nahoru. Skopněte dolů dřevěnou stěnu, jděte doleva a otevřete truhlu s červenými orby.

Následně pokračujte doprava, přejděte opatrně po trámu na druhou stranu a dle potřeby si doplňte životy, které jsou uschované v truhle. Poté zvedněte vrata a vstupte do místnosti, kde shlédněte krátkou animaci. Pomocí úhybných manévrů se vyhýbejte útokům perského krále, zabijte okolní vojáky a poté mlaťte do krále, co to jen půjde. Až mu seberete kolem 80% životů, tak ho chytněte a mačkejte tlačítka na obrazovce. Nakonec ho umlaťte bednou a pomocí nově získané magie se zbavte šestice vojáků. Projděte otevřenými mřížemi napravo, užijte si sexu s dvěma nádhernými slečnami (získáte červené orby) a pak projděte mřížemi nalevo.

Uložte si hru, nadzvedněte vrata a dostanete se na most. Skopněte dolů žebříky, zbavte se nepřátel a jděte k velké balistě. Otočte ji směrem k baziliškovi, zasáhněte ho a vraty na konci spojovacího mostu vstupte do místnosti (pokud chcete získat další oko Gorgony, tak musíte použít balistu na malý chrám a zničit jeho stěnu). Otáčejte mechanismem, dokud plošina nesjede až úplně dolů, chodbou doběhněte na otevřené prostranství a zabijte druhého kyklopa. Poté se vydejte doleva, nadzvedněte mříž a utíkejte až k savepointu. Zde si uložte hru, vylezte po žebříku na stěnu a po ní pokračujte nahoru.

Na východním konci ochozu rozmlaťte dřevěné trámy, přehoďte páku a sjeďte dolů. Vyběhněte po schodech před vámi, zvedněte vrata a vstupte do další části, kde se odehraje krátká animace s baziliškem. Najděte bednu (naproti vyvýšené části s dvěma lučištníky), odtlačte ji na tlačítko v levé zadní části a pak seberte ze země tělo, které vyplivnul bazilišek. Proběhněte bránou, kterou jste si otevřeli, položte tělo na druhý spínač a doběhněte k savepointu. Uložte si hru, proběhněte chodbou až na konec a připravte se na finální střetnutí s baziliškem, který na vás čeká za vraty.

Zůstaňte ve středu plošiny, neustálými útoky ho zažeňte dozadu a jakmile to udělá, tak přeskočte plamen, který proti vám použije. Toto opakujte stále dokola a až ho dostatečně zaženete dozadu, tak vyleze na střechu. Kotouly se k němu přibližte, zaútočte mu na levý pařát a v následné QTE točte levým analogem proti směru hodinových ručiček tak, jak vidíte na obrazovce. Až na něj shodíte kus zdi, tak celý postup ještě jednou zopakujte a po dalším souboji bude následovat třetí a zároveň poslední QTE, ve které musíte mačkat příslušná tlačítka. Poté baziliška zabijete a budete moci shlédnout animaci, která uzavře první část.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..