0

God of War Chains of Olympus: Návod – Část 03: The Temple Of Helios

Přeběhněte přes most, shlédněte krátkou scénu a zabijte monstra. Pak utíkejte po cestě dál, doběhněte na její konec a vylezte po stěně až úplně nahoru, kde shlédněte animaci s bohyní Athénou. Jakmile skončí, tak utíkejte rovně do místnosti, přehoďte páku a vyjeďte nahoru. Zabijte dva vrhače bomb, od výtahu se vydejte cestou nalevo a na konci přehoďte druhou páku. Vraťte se k místu, kde jste vedli rozhovor s bohyní, vyběhněte nahoru po schodech nalevo a vypořádejte se s několika nepřáteli. Až se uvolní cesta dál, tak pokračujte na konec cesty a tam zabijte třetího vrhače bomb. Pákou si otevřete branku a přistupte k lesknoucí se bráně.

Zmáčkněte O, otáčejte analogem v požadovaném směru a vstupte dovnitř. Doběhněte do velkého sálu, odtáhněte obě sochy od stěny a přehoďte páky, které jsou za nimi schované. Nejprve se vydejte do místnosti za pravými dveřmi, zbavte se ohnivých strážců a aktivujte další páku u mříže. Poté se vraťte do velkého sálu, projděte levými dveřmi a uložte si hru. Chodbou napravo utíkejte dál, seběhněte po schodišti na kruhový výtah se symbolem a rozbijte obě zarážky po stranách. Následně se výtah rozjede a vy budete muset během cesty dolů zabít několik nepřátel. Až výtah zastaví, tak pomocí komba □, □, ∆ zničte štít oživlého brnění a akčními tlačítky ho dodělejte.

Po schodišti vyběhněte nahoru, pokračujte do velkého sálu, kde se za vámi zavřou dveře a dejte se doleva k zářícímu sloupu. Pomocí O ho shoďte dolů, přejděte přes něj na kruhovou plošinu a shlédněte animaci. Potom najděte zářící bod na okraji plošiny, jděte k němu a O shoďte další sloup. Přejděte po něm na druhou stranu, jděte nahoru a po schodech napravo vyběhněte do trůnního sálu. Rozbijte trůn, seberte sluneční štít a po souboji s ním otevřete dveře před vámi. Za nimi si uložte hru a po točitém schodišti vyběhněte až na vrchol. Po schodech před vámi vyběhněte ještě výš, zabijte několik monster a po vložení štítu do otvoru uprostřed podlahy seběhněte dolů.

Do dveří vložte štít, vstupte do místnosti a odtlačte sochy na příslušná místa v rozích místnosti. Pak vytáhněte stěnu, co nejdál to půjde a z levé strany vběhněte do tajné místnosti. Odtáhněte sochy směrem k obrazovce, aby paprsek zamířil do dvou vyznačených otvorů, pak vyskočte nahoru na podstavec a podržte tlačítko L. Rychlým mačkáním O odrazte paprsek do posledního symbolu, vyběhněte ven z tajné místnosti a vyskákejte nahoru k soše koně. Vložením slunečního štítu aktivujte paprsek a poté shlédněte sekvenci. Nakonec už jen utíkejte zpřístupněnou chodbou k portálu, který vás zavede do olympských jeskyní.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..