0

God of War Chains of Olympus: Návod – Část 04: The Caves of Olympus

Skočte do vody, přeplavte na druhou stranu jeskyně a po stěně vylezte nahoru. Dejte se doprava, doběhněte k soše a vezměte si trojzubec, díky kterému získáte schopnost potápět se pod vodou. Skočte zpátky do vody, potopte se a doplavte k mříži napravo. Podržte tlačítko R, poté ho pusťte a Kratos udělá výpad pod vodou a tím zničí mříž. Tímto způsobem se dostaňte až k páce, kterou přehoďte a následně vyplavte na hladinu.

Vylezte po stěně nahoru a dejte se nově otevřenou cestou nalevo až na pevnou zem. Nahoře se protáhněte pod vraty, zabijte minotaura a otočte mechanickou pákou, která se nachází za ním. Následně přeběhněte na druhou stranu mostu, zvedněte další vrata a shlédněte animaci s polonahou dívkou. Utíkejte podél řeky dolů, doplavte na pevninu a zabijte ohnivé strážce. O kousek dál si uložte hru a jděte do další místnosti, kde najdete Primordial Fire.

Následně ožijí okolní sochy a začnou po vás vrhat ohnivé koule. Zmáčknutím tlačítka L předtím, než vás zasáhne projektil, ho odrazte zpět proti jednotlivým sochám a po jejich zničení získáte magickou schopnost Light of Dawn. S její pomocí (R + □) zničte okolní přisluhovače, vydejte se prostřední cestou kupředu a otevřete dveře slunečním štítem. Na útesu zneškodněte několik ohnivých strážců, seskočte do vody a portálem se vraťte zpět do Héliova chrámu.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..