0

God of War Chains of Olympus: Návod – Část 05: The Temple of Helios Part 2

Na zářící místo použijte sluneční štít, po ohnivé cestě seběhněte až dolů, dejte se doleva a štítem otevřete dveře. Doběhněte k výtahu se symbolem uprostřed, aktivujte ho pomocí slunečního štítu a během cesty nahoru zlikvidujte dotěrné harpyje. Následně vyběhněte po schodech nahoru a uložte si hru. V další místnosti nejprve shlédněte krátkou scénku, pak zabijte všechna monstra a použijte štít na zářící místo. Otočte paprsek světla na levé zadní dveře, sochu odtlačte na levý spodní podstavec a namiřte na ni paprsek světla. Tím zpřístupníte další dveře nalevo a novou sochu budete moci odtlačit na pravý dolní podstavec.

Nejprve posviťte na pravou sochu, vytáhněte si třetí a poté i čtvrtou za druhými dveřmi napravo. Nyní máte k dispozici celkem 4 sochy. Sochy směřující na sever odtlačte na levý a pravý spodní podstavec, sochu směřující doleva odtlačte na pravý horní podstavec a nakonec sochu směřující doprava na levý horní podstavec. Až je budete mít rozestavěné, tak z podlahy vyjede nová socha. Zamiřte na ní paprsek, utíkejte dozadu a stoupněte si na světelný kruh. Podržte tlačítko L, rychle mačkejte O a do otvoru pod sochou koně vložte sluneční štít, čímž spustíte krátkou animaci.

Následně jděte zpět na kruhový podstavec, kde jste otáčeli paprskem světla a vložte do něj štít. Jakmile sjedete dolů, tak seběhněte po ohnivé cestě napravo ke dveřím, otevřete je slunečním štítem a doběhněte až k obřím schodům. Po nich vyskákejte nahoru, odtlačte sochu napravo na vyznačené místo a zničte ji. Pak vyskočte na její zbytky, zmáčkněte L a rychlým mačkáním O odrazte paprsek. Nyní už jen vylezte po stěně nahoru, vložte štít do otvoru pod sochou koně a zpřístupněnou cestou doběhněte k útesu. Slezte dolů, probojujte se ke svatyni a uložte si hru. Potom otočte všemi 3 pákami, vložte do podlahy štít a shlédněte animaci.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..