0

God of War Chains of Olympus: Trofeje

Název: Above and Beyond
Info: Získejte všechny trofeje ve hře.
Trofej: Platinová
Postup: Získejte všech 35 níže uvedených trofejí a tato se odemkne automaticky.
Název: Big Spender
Info: Vylepšete kteroukoliv zbraň ve hře.
Trofej: Bronzová
Postup: Více informací najdete u trofeje You Complete Me.
Název: Man Overboard
Info: Dobijte pobřeží Atiky.
Trofej: Bronzová
Postup: Jedná se o příběhovou trofej, kterou nemůžete minout. Hned jak v první části zabijete všechny nepřátele, použijte balistu ke zničení perské lodi a trofej se odemkne.
Název: All Beam Walks Completed
Info: Dokončete všechny balancování po trámu.
Trofej: Bronzová
Postup: Jedná se o příběhovou trofej, kterou nemůžete minout. Vzhledem k tomu, že balancování se nachází pouze v Atice, tak jakmile zde dokončíte balancování po trámu a přejdete na druhou stranu propasti, tak se trofej otevře.
Název: Eye for an Eye
Info: Posbírejte všechny oči Gorgony.
Trofej: Stříbrná
Postup: V tomto případě není informace úplně přesná, protože nemusíte najít všechny oči Gorgony, ale pouze 15 ks tak, abyste vylepšili vaše zdraví na maximum. Ve hře je mnohem více příležitostí nicméně, jakmile seberete 15. oko, tak se další oči přestanou objevovat a stejně tak je tomu i v případě Phoenixových pírek, kterých rovněž musíte najít 15. Kompletní průvodce najdete na linku zde.
Název: For the Birds
Info: Posbírejte všechny pírka Phoenixe.
Trofej: Stříbrná
Postup: Více informací najdete u trofeje Eye for an Eye.
Název: You Complete Me
Info: Kompletně vylepšete všechny zbraně a magii ve hře.
Trofej: Stříbrná
Postup: Abyste tuto trofej získali, tak musíte plně vylepšit zbraně The Blades of Chaos, The Gauntlet of Zeus a magii Efreet, Light of Dawn, Charon´s Wrath a také Sun Shield. K plnému vylepšení potřebujete celkem 75 000 orbů. Pokud chcete detailnější popis vylepšení jednotlivých částí, tak ho najdete na linku zde.
Název: Hit Me Baby
Info: Proveďte kombo, ve kterém dosáhnete hranice 200 zásahů.
Trofej: Stříbrná
Postup: Více informací najdete u trofeje Heavy Hitter.
Název: Mutton for Punishment
Info: Podřízněte hrdlo 50 Satyrům.
Trofej: Stříbrná
Postup: Tuto trofej lze velmi snadno minout, pokud nebudete cíleně likvidovat Satyry tím, že jim podříznete hrdlo. Výhodou je, že je trofej kumulativní a pokud ji nezískáte při prvním hraní, tak stačí rozjet hru podruhé z původního savu a pokračovat v jejím získání. Nejlepší místo, kde můžete trofej získat je po zabití Chárona, když vaše loď zakotví u chrámu Persephone. Nejlepší je se vyzbrojit pomocí The Gauntlet of Zeus, oslabit Satyry, dokud se neobjeví O pro QTE sekvenci a v ní následně mačkat příslušná tlačítka, dokud Satyrovi neproříznete hrdlo. Tímto způsobem zde můžete zabít hned několik Satyrů, dokud nezůstane jen jeden a toho následně nechte, aby vás zabil a vy jste museli restartovat poslední checkpoint. Tímto způsobem trofej bez problémů získáte.
Název: Rejected!
Info: Odrazte 50 nepřátelských útoků.
Trofej: Stříbrná
Postup: Abyste tuto trofej získali musíte získat Sun Shield a následně s jeho pomocí odrazit (parry) 50 útoků. Tato trofej je kumulativní a úplně nejjednodušší je splnit ji ve výzvách Hádese. Abyste odrazili útok, tak musíte zmáčknout L1 krátce předtím, než vás útok zasáhne a tím nepřítele navíc odkryjete pro protiútok. Jakmile se vám to podaří 50 krát, tak trofej odemknete.
Název: Piece of Cake
Info: Dokončete výzvy Challenges of Hades.
Trofej: Zlatá
Postup: Výzvy se vám odemknou poté, co jednou dokončíte hru na libovolnou obtížnost a ve hře je jich celkem 5. Jejich obtížnost se liší a budou vyžadovat určitou míru trpělivosti. Pokud chcete pro jejich rychlejší splnění načerpat nějaké rady, tak se podívejte zde.
Název: Heavy Hitter
Info: Proveďte kombo, ve kterém dosáhnete hranice 1 000 zásahů.
Trofej: Zlatá
Postup: Ačkoliv se tato trofej zdá obtížná, tak je ve hře několik míst, kde ji můžete získat. Asi nejjednodušší a zároveň nejbezpečnější je dostat se k finálnímu souboji s baziliškem a počkat, až vyleze na střechu a vy musíte u jeho pravé přední nohy zmáčknout O. To ignorujte a místo toho používejte jedno kombo za druhým, dokud nedosáhnete potřebného maxima, což vám v závislosti na vašich vylepšeních zabere zhruba 5-10 minut. Pokud navíc dohrajete hru a počkáte až do opakovaného hraní, tak si můžete aktivovat kostým Spud of War. U baziliška pak jen stačí použít magii Efreet nebo Charon´s Wrath a zisk trofeje tak ještě urychlíte.
Název: Cosplayer
Info: Zahrajte hru s odemčeným kostýmem.
Trofej: Zlatá
Postup: Velmi jednoduchá trofej, stačí dohrát hru, pak ze stejného savu začít novou hru a zvolit si odemčený kostým Spud of War. Jedinou podmínkou je, že musíte začít hrát na stejnou obtížnost na jakou jste předchozí hru dohráli. Jakmile hra začne, tak se trofej odemkne.
Název: It´s Over Already?
Info: Dokončete hru.
Trofej: Zlatá
Postup: Více informací najdete u trofeje Getting Your Money´s Worth. 
Název: Getting Your Money´s Worth
Info: Dokončete hru na obtížnost Hard.
Trofej: Zlatá
Postup: Stačí dohrát hru na obtížnost Hard, nikoliv nejtěžší God, takže se podíváme níže na několik rad.

  • Návod v případě záseku najdete zde.
  • Ukládejte si hru pokaždé, když dojdete k save pointu a hlavně na různé pozice.
  • Určitě použijte návod na všechny collectibles zde a posbírejte všechny oči Gorgony a pírka Phoenixe, což vám zvýší maximální množství zdraví a many.
  • Pokud máte zdraví menší jak 85% a zemřete opakovaně na tom samém místě, tak hra rozpozná, že máte problémy a obnoví vám zdraví zhruba na zmíněných 85%.
  • Naučte se blokovat údery pomocí L1 a zároveň využívat odrážení nepřátelských útoků.
  • Pomocí pravé analogové páčky provádějte úskoky a vyhněte se tak zásahům nepřátel.
  • Hned jak získáte The Gauntlet of Zeus, tak ji upgradujte a začněte používat, protože je to nejsilnější zbraň ve hře a pomocí nabitých ran zničíte i ty nejsilnější protivníky.
Název: Fare Thee Well
Info: Zabijte Chárona, převozníka.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou nelze minout, získáte po zabití převozníka Chárona v Podsvětí. V prvním souboji vás automaticky zabije, takže budete muset počkat do druhého souboje a v něm ho porazit.
Název: Swing Batter
Info: Přimějte baziliška, aby se stáhl.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou nelze minout. Během prvního střetu s baziliškem ho porazte, dokončete minihru v podobě QTE sekvence a tím odemknete tuto trofej.
Název: Dead Beat Dad
Info: Odstrčte Calliope stranou.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou nelze minout. V závěru hry se dostanete na elysejská pole a uvidíte, jak Kratose obejme Calliope. Odstrčte ji stranou a máte hotovo.
Název: Tree Hugger
Info: Obětujte své síly.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou nelze minout. Získáte ji v závěru hry v lokaci Groves of Persephone, kde Kratos stane před strom a obětuje své síly.
Název: Hades Needs a New Wife
Info: Zabijte Persephone.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou nelze minout. Získáte ji po zabití Persephone, která je finálním bossem celé hry.
Název: Atlas in Chains
Info: Spoutejte titána Atlase.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou nelze minout, odemknete během finálního souboje s Persephone poté, co spoutáte Atlase.
Název: Back at Ya!
Info: Dokončete puzzle odrážením projektilů.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou nelze minout. Jakmile získáte schopnost Helios Reflect, tak budete muset počkat, až po vás začnou sochy střílet projektily a těsně předtím, než vás zasáhnou, zmáčkněte L1, čímž projektil hodíte zpět proti soše. Jakmile je všechny zničíte, tak vám trofej vyskočí na obrazovce.
Název: Merman´s Delite
Info: Získejte trojzubec.
Trofej: Bronzová
Postup: Odemknete ji v části The Caves of Olympus, kde musíte získat trojzubec pro další postup.
Název: Morpheus Defeated
Info: Odtlačte hořící vůz na vrchol kopce.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou splníte v části The City of Marathon, kde budete muset zapálit seno na voze a ten následně odtlačit na kopec.
Název: Collateral Damage
Info: Najděte tajnost za pomocí balisty.
Trofej: Bronzová
Postup: Tuto trofej lze snadno minout, ale naštěstí se nachází hned na začátku hry v Atice. Jakmile po zabití perského krále vylezete na hradby, tak objevíte balistu, kterou budete muset namířit na baziliška a zasáhnout ho. Až to uděláte, tak se znovu chopte balisty, trochu ji natočte doleva, abyste zamířili na budovu ve středu zadní části a zasáhněte ji. Ihned jakmile zasáhnete zeď, tak vám trofej vyskočí na obrazovce.
Název: Two Girls One Spartan
Info: Zabavte perský harém.
Trofej: Bronzová
Postup: Další trofej, kterou lze minout, ale nachází se na začátku hry v Atice. Hned po zabití perského krále projděte pravým průchodem a objevíte dvě polonahé ženy. Aktivujte minihru, poté mačkejte tlačítka podle toho, jak se budou objevovat a po dokončení minihry získáte trofej.
Název: BOOOOOOOM!!!
Info: Zabijte baziliška.
Trofej: Bronzová
Postup: Tuto příběhovou trofej odemknete na konci části The Shores of Attica, kde vás čeká finální střet s baziliškem na mostě.
Název: Persian History X
Info: Zabijte perského krále.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou nelze minout. Během první části ve hře nazvané The Shores of Attica se dostanete do části, kde se utkáte s perským králem. Zabijte ho a trofej se automaticky odemkne.
Název: Chain Gang
Info: Zpřetrhejte řetězy Tartaru.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou nelze minout. Odemknete ji v části The Depths of Tartarus poté, co vás zde pošle Cháron a vy se mačkáním L1 + R1 uvolníte z řetězů.
Název: Bow Down
Info: Pohněte titánem Hyperionem.
Trofej: Bronzová
Postup: Tuto příběhovou trofej získáte v části The Depths of Tartarus poté, co uvolníte všechny řetězy a pohnete titánem, který je připoutaný ke zdi.
Název: Almost There…
Info: Přeběhněte přes dlouhý řetěz.
Trofej: Bronzová
Postup: Krátce poté, co v Tartaru pohnete titánem Hyperionem, tak se dostanete k místu, kde zasáhnete do konce řetězu a ten se  zabodne do vzdálené skály. Následně můžete na řetěz vyskočit a přeběhnout na jeho druhou stranu, čímž odemknete tuto příběhovou trofej.
Název: The Power Glove
Info: Získejte Gauntlet of Zeus.
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhová trofej, kterou získáte poté, co strhnete Diovu sochu a vezměte si z ní rukavici.
Název: Horsing Around
Info: Probuďte všechny Heliovy koně.
Gamerscore: 10 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Tuto příběhovou trofej odemknete na konci The Temple of Helios Part 2. Jakmile otočíte jednotlivými pákami na sloupech a shlédnete videosekvenci, tak vyskočí trofej na obrazovce.
Název: Stoner
Info: Dostaňte se 5 krát v řadě ze stavu zkamenění.
Trofej: Stříbrná
Postup: Až se potkáte s Medúzou, tak počkejte, až použije svůj pohled a vy se proměníte v kámen. Ihned začněte mačkat L1 + R1 a dostaňte se z tohoto stavu. Celý postup ještě 4 krát zopakujte a trofej máte doma. Pokud se vám nepodaří tuto trofej získat v průběhu hry, tak aktivujte čtvrtou Hádesovu výzvu a využijte Medúzy, které se zde nacházejí.
Název: Old Softie
Info: Po dobu 1 minuty nesmíte Calliope odstrčit stranou.
Trofej: Stříbrná
Postup: Tuto trofej je možné velmi snadno minout a nachází se ve stejném místě jako Dead Beat Dad. Jakmile vás Calliope obejme, tak ji v žádném případě neodstrkujte stranou a počkejte 1 minutu, dokud vám trofej nevyskočí na obrazovce. Pokud byste na tento moment zapomněli, tak budete muset hru znovu dohrát, jelikož se tento moment nachází až v poslední fázi hry.
Název: Cool Story Bro.
Info: Shlédněte 3x sekvenci Atlas and Persephone.
Trofej: Stříbrná
Postup: Dokončete hru a následně jděte do možností Treasures v hlavním menu, kde najdete In-Game Movies. Spusťte videa, urychlete je až do finálního souboje s Persephone a ten shlédněte. Pokud jste v boji s Persephone nezemřeli, tak budete muset video shlédnout dvakrát, než vám trofej vyskočí na obrazovce.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..