0

Silent Hill 4 The Room: Návod – Část 2: Metro

Vydejte se na konec chodby, promluvte si se Cynthií a společně pokračujte k toaletám, kde se odehraje krátká scénka. Vstupte na dámské toalety a pomocí díry ve zdi se vraťte do svého bytu. V hlavní části prohledejte komodu u zdi vedle kuchyňského koutu, odsuňte ji stranou a najdete pistoli, kterou si vezměte. Následně si přečtěte vzkaz na zdi, podívejte se skrz otvor ve zdi a uvidíte dění v pokoji Eileen. Jakmile s tím skončíte, tak uslyšíte zvonění telefonu a tak si to namiřte do ložnice, kde zvedněte sluchátko a uslyšíte Cynthii, která vás požádá o pomoc. Poté se ještě vydejte k vchodovým dveřím, kde se podívejte do kukátka a po scénce s Eileen si přečtěte vzkaz na dveřích od Waltera. Vraťte se zpět do koupelny, dírou ve zdi se vraťte do metra a od figuríny si vezměte minci (Lynch Street Line Coin). Opusťte toalety, vydejte se chodbou dále a doběhněte až k turniketům.

Screenshot 2016-02-21 15-33-57 Screenshot 2016-02-21 15-37-25

Prohlédněte si je a zjistíte, že na jedné straně se nachází King Street Line a na té druhé Lynch Street Line. U druhého zmíněného turniketu použijte minci, dostaňte se na druhou stranu a seběhněte po schodech dolů. Jakmile seběhnete dolů, tak nejprve zhlédněte animaci, v níž se objeví první posedlí duchové a následně pokračujte doprava a po schodech seběhněte na nástupiště, kde objevíte Cynthii uvězněnou v jedné ze souprav. Dejte se podél souprav doleva, doběhněte na konec nástupiště a vstupte do řídící kabiny, kde zmáčkněte červeně svítící tlačítko a uslyšíte, že se otevřely dveře. Opusťte soupravu, vraťte se ke schodišti a vstupte do vagónu, v němž byla Cynthie uvězněna. Vstupte dovnitř, napravo vyběhněte do prostoru mezi dvěma soupravami a utíkejte nahoru. Vraťte se zpět do levé soupravy, povšimněte si zamčeného boxu a dveřmi pokračujte do další soupravy.

Screenshot 2016-02-21 15-42-44 Screenshot 2016-02-21 15-44-54

Proběhněte až do 3. soupravy, druhými dveřmi napravo vyběhněte ven a vstupte do druhého vlaku. Tím utíkejte dolů k obrazovce, vstupte do další soupravy a proběhněte až na západní nástupiště. Pokračujte na jeho opačný konec, kde vstupte do malé místnosti a pomocí díry se můžete vrátit do vašeho bytu, kde se tentokrát toho moc nestane a tak můžete díru ve zdi ignorovat a slézt po žebříku dolů. Z rozcestí nejprve pokračujte rovně, na konci chodby vylezte po žebříku nahoru do malé místnosti, kde si ze země seberte náboje a odemkněte si dveře. Poté se vraťte po žebříku do podzemí, zamiřte zpět k rozcestí a vydejte se poslední neprozkoumanou cestou. Ta vás přivede až ke schodišti, po němž seběhněte dolů a dostanete se další části metra, kde na vás okamžitě zaútočí pes.

Screenshot 2016-02-21 15-47-07 Screenshot 2016-02-21 15-50-35

Vydejte se dopředu, po pravé straně si povšimněte soupravy metra, a pokud chcete, tak si uvnitř můžete sebrat golfovou hůl na jedné ze sedaček (dejte si pozor na 4 psy, kteří vás uvnitř čekají). Pokračujte dál, dojděte k eskalátorům a jděte dál až k průchodu ke zdi, který vás vezme zpět do vašeho bytu, kde si doplňte zdraví (stačí zůstat v bytě a zdraví se obnoví automaticky) a uložte si hru. Následně se vraťte k eskalátorům a po těch co jedou nahoru, pokračujte dál, přičemž se vyhněte monstrům, jež na vás budou útočit ze zdi. Nahoře pak zamiřte ke schodišti před vámi, vyběhněte po něm nahoru a na zemi si povšimněte Cynthiiných věcí. Poté ze dveří sundejte plaketu pokušení (Temptation Placard), vstupte do místnosti a zhlédněte sekvenci, čímž tuto část dokončíte a ocitnete se zpět v bytě. Tam si přečtěte dopis, který se objevil pod dveřmi, uložte si nepotřebné věci do bedny a vezměte si sebou čokoládové mléko.

Screenshot 2016-02-21 15-51-06 Screenshot 2016-02-21 15-55-09

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..