0

Silent Hill 4 The Room: Návod – Část 8: Druhá návštěva metra

Zabijte monstrum před vámi, proběhněte úzkou chodbou a běžte doprava. Zamiřte na dámské záchody, dírou ve zdi se vraťte do svého bytu a z truhly si vezměte mince do turniketů. Pak prozkoumejte vzkaz a dopis pod dveřmi a získáte plastový klíček (Toy Key). S ním se vraťte zpět do metra, utíkejte dál a narazíte na ducha Cynthie Velasquez, kterého můžete pomoci Sword of Obedience přišpendlit k podlaze a nadobro se jí tak zbavit. Pomocí mince otevřete turnikety vedoucí k Lynch Street platformě, seběhněte dolů k soupravám a zamiřte do prostředí soupravy, která je na mapě napravo. V ní otevřete plechovou skříňku pomocí plastového klíčku a získáte špinavou minci (Filthy Coin).

Screenshot 2016-03-08 13-44-59 Screenshot 2016-03-08 14-04-43

Následně se přes soupravy dostaňte na západní část nástupiště, vstupte do místnosti na jižním konci a dírou ve zdi se vraťte do bytu. V kuchyni u umyvadla opláchněte špinavou minci a získáte dětskou minci. Pak použijte svíčku nebo medailon a odrazte zlou energii, která vychází z hodin nalevo od televizoru, načež se vraťte zpět do metra. Po žebříku v zadní části slezte dolů, z rozcestí pokračujte rovně k dalšímu žebříku a vylezte po něm nahoru. Ze země si seberte svíčku, vyběhněte na východní nástupiště a v jeho severní části najděte zářící automat, který má na sobě stejnou značku jako mince. Tu následně vhoďte do automatu a získáte Murder Scene Key, se kterým si to namiřte k místu, kde byla zabita Cynthie (vraťte se za Eileen, slezte po žebříku dolů a z rozcestí pokračujte doprava na King Street, odkud povede dlouhý eskalátor a vy se dostanete k místu činu).

Screenshot 2016-03-08 14-10-34 Screenshot 2016-03-08 14-24-20

Před budkou nejprve seberte ze země Cynthiinu neomezenou jízdenku, následně si odemkněte dveře do budky a uvnitř seberte ovládací páku. Nyní použijte jízdenku, projděte turniketem z King Street a pokračujte tím naproti na Lynch Street. Nyní se známou cestou vraťte pro zraněnou Eileen a společně s ní pak jděte zase nazpět k místu Cynthiiny smrti. Odtud seběhněte dolů po schodech, využijte dlouhý eskalátor a ochraňte vaši svěřenkyni před monstry, které útočí ze zdi. Až se dostanete dolů na nástupiště, tak nastupte do připraveného vlaku, na jeho konci použijte u panelu páku a celá souprava se posune. Utíkejte nazpět, projděte uvolněným průchodem nalevo a vedle dveří najdete další meč, který si bez zaváhání přivlastněte. Jakmile projdete dveřmi, tak se spustí FMV sekvence s Walterem a vy budete muset rychle vběhnout do dveří před vámi, než vás zabije. Pak jen seběhněte po rampě až dolů a dostanete se zpět do lesa.

Screenshot 2016-03-08 15-29-39 Screenshot 2016-03-08 15-48-38

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..