9

Bloodborne: Caryllovy runy

Caryllovy runy slouží k vylepšování vaší postavy a zisku bonusů, které daná runa nabízí. Runy si budete moc nastavit poté, co najdete předmět Rune Workshop Tool, který se nachází u mrtvoly po zabití bosse Witches of Hemwick, který se nachází v lokaci Hemwick Charnel Lane. Většina run se nachází v několika verzích s různou účinností. Ve hře máte 3 sloty pro standardní runy a čtvrtý slot pro tzv. runu přísahy (Oath Rune). Runy můžete aktivovat u oltáře ve vašem domě v Hunter´s Dream poté, co získáte zmíněný předmět Rune Workshop Tool. Většinu run navíc najdete v několika různých variantách s různou účinností.

V případě, že máte runy různé síly ze stejné kategorie, tak si je můžete nastavit všechny najednou a bonusy se sčítají. Příklad, když použijete Moon runu 1, 2 a 3, tak se 10, 20 a 30% sčítají a vy tak získáte celkový bonus 60%. Runy jsou řazeny abecedně.

Anti-Clockwise Metamorphosis
Efekt: Zvýší vaši maximální výdrž (stamina) o 10%.
Zisk: Přemístěte se k lampě Forbidden Grave, kde jste se utkali se stíny, vraťte se na rozcestí a dejte se doprava. Proběhněte vodou pod kořeny stromů, zabijte zmutované prase a dostanete se k dalšímu vodnímu jezírku, ze kterého vede cesta doleva do jeskyně. Zde se nacházejí houbovití nepřátelé Myconidi. Krátce po vstupu se u pravé stěny objeví dva nepřátelé střílející projektily, vedle kterých se nachází mrtvola s runou.
Efekt: Zvýší vaši maximální výdrž (stamina) o 15%.
Zisk: V druhém patře Lecture Building zabijte obra, který střeží žebřík, slezte po něm dolů a v místnosti objevíte pavouka, resp. napůl člověka a napůl pavouka. Promluvte si s ním, na jeho otázku odpovězte Not at all a poté si s ním znovu promluvte, abyste získali runu.
Efekt: Zvýší vaši maximální výdrž (stamina) o 20%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph 5f7nv9uy, který vás přenese do Lower Ailing Loran dungeonu, kde jsou aktivovány offeringy Foetid a Rotted. Na začátku Layer 2 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Arcane Lake
Efekt: Sníží poškození Arcane útoků o 5%.
Zisk: Před soubojem s bossem Reborn One v Yahar´gul, Chapel projdete pod mostem, ze kterého po vás střílí nepřítel. Jděte kousek kupředu a prohledejte mrtvolu u nalevo.
Efekt: Sníží poškození Arcane útoků o 7%.
Zisk: Najdete ji u mrtvoly, která se nachází na vyvýšené části nedaleko panství v Byrgenwerth, směrem doleva od lampy. Je to u monstra, které vás spoutá a vysaje váš Insight.
Efekt: Sníží poškození Arcane útoků o 10%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph ydknsnh4, který vás přenese do Isz dungeonu. Před bossem v Layer 1 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Beast
Efekt: Dočasně zvýší schopnost transformace o 20 bodů.
Zisk: Porazte kozla ve spodní části věže Healing Church Workshop.
Efekt: Dočasně zvýší schopnost transformace o 50 bodů. 
Zisk:
V druhém patře Lecture Building zabijte obra, který střeží žebřík, slezte po něm dolů a v místnosti objevíte pavouka, resp. napůl člověka a napůl pavouka. Promluvte si s ním, na jeho otázku odpovězte Not at all a poté si s ním znovu promluvte, abyste získali runu.
Efekt: Dočasně zvýší schopnost transformace o 100 bodů.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph 5f7nv9uy, který vás přenese do Lower Ailing Loran dungeonu, kde jsou aktivovány offeringy Foetid a Rotted. Na začátku Layer 2 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Blood Rapture
Efekt: Visceral Attack obnoví o 200 bodů HP víc.
Zisk: Porazte bosse Shadows of Yharnam, kteří se nacházejí na konci lokace Forbidden Woods.
Efekt: Visceral Attack obnoví o 250 bodů HP víc.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph qs3z8hqa, který vás přenese do Defiled Pthumeru dungeonu, kde je aktivní offering Foetid. V hlavní části Layer 3 najděte rakev a objevíte runu.
Efekt: Visceral Attack obnoví o 300 bodů HP víc.
Zisk: Na konci questu pro lovkyni Eileen, the Crow porazte lovce, který se nachází v Grand Cathedral a na zemi po něm zůstane tato runa.

Clawmark
Efekt: Zvýší sílu Visceral útoku o 10%.
Zisk: Zůstane na zemi po jednom z trojice lovců, kteří vás čekají ve velké místnosti, odkud vedou schody do vězení v Yahar´gul, Chapel, kam vás dříve mohl odvézt nepřítel s pytlem.
Efekt: Zvýší sílu Visceral útoku o 20%.
Zisk: Zůstane na zemi po jednom z trojice lovců, kteří vás čekají ve velké místnosti, odkud vedou schody do vězení v Yahar´gul, Chapel, kam vás dříve mohl odvézt nepřítel s pytlem.
Efekt: Zvýší sílu Visceral útoku o 30%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph dz53z5fa, který vás přenese do Lower Ailing Loran dungeonu, kde je aktivní offering Foetid a Rotted. Před bossem v Layer 3 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Clear Deep Sea
Efekt: Zvýší odolnost proti pomalé otravě o 100 bodů.
Zisk: Ve Forbidden Woods se ve druhé části nachází hadi. U srázu po pravé straně narazíte na obří hadí klubko u pomníku. Ten zprava oběhněte a najdete runu u mrtvoly za ním.
Efekt: Zvýší odolnost proti pomalé otravě o 200 bodů.
Zisk: Nachází se za jedním z monster, které hází balvany na kopci v okolí toxicky zamořeného jezírka v Nightmare Frontier.
Efekt: Zvýší odolnost proti pomalé otravě o 300 bodů.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph 4jgecv28, který vás přenese do Lower Ailing Loran dungeonu, kde jsou aktivní offeringy Foetid a Rotted. Na začátku Layer 4 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Clockwise Metamorphosis
Efekt: Zvýší maximální HP o 5%.
Zisk: Až se dostanete na rozcestí, ze kterého ve Forbidden Woods zamíříte doleva k bossům Shadow of Yharnam, tak se z rozcestí dejte doprava a na konci otevřete branku. Přímo u pomníku naproti brance prozkoumejte mrtvolu a u ní runu.
Efekt: Zvýší maximální HP o 10%.
Zisk: Vydejte se do Nightmare Frontier a krátce po startu projdete pod kamenným mostem. Jakmile pod ním projdete, tak napravo po pár krocích najdete cestu do podzemního tunelu, kterým se protáhněte na druhou stranu a dostanete se do části, kde po vás nepřátelé Yeti vrhají balvany. Tou proběhněte nahoru do kopce až na konec a dostanete se na onen kamenný most. Přímo naproti mostu je vchod do jeskyně, kde sejděte do níže položené části a u mrtvoly objevíte runu.
Efekt: Zvýší maximální HP o 15%.
Zisk: Tuto runu můžete najít pouze v Chalice Dungeonu, kde je jeho lokace náhodná. Rovněž můžete použít glyph kód 9vb3tzza, který vás přenese do Pthumeru Ithyll Chalice. Zde se dostaňte do bonusové místnosti před bossem v Layer 1 a najdete zmíněnou runu.

Communion
Efekt: Unesete o 1 ampulku navíc.
Zisk: Poté, co porazíte Blood-Starved Beast, tak se přemístěte do Cathedral Ward, jděte kousek dopředu a do nově otevřené místnosti po vaší pravici. Použijte výtah, vyjeďte nahoru a poté, co zabijte chlapa s rotačním kulometem na vozíku, tak otevřete truhlu.
Efekt: Unesete o 2 ampulky navíc.
Zisk: V Lecture Building ve 2. patře se vydejte podél stěny od obrovského golema, který stráží žebřík v rohu a vstupte na balkón nad učebnou. Zamiřte na opačnou stranu místnosti, vstupte do malé místnosti a otevřete truhlu s runou.
Efekt: Unesete o 3 ampulky navíc.
Zisk: V 2. patře Iosefka´s Clinic na konci chodby v truhle. Abyste se sem dostali, musíte využít stejný postup jako pro zisk pozvánky do hradu Forsaken Cainhurst Castle.
Efekt: Unesete o 4 ampulky navíc.
Zisk: 
Zabijte bosse Celestial Emissary.
Efekt: Unesete o 5 ampulek navíc.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph rg56w9w8, který vás přenese do Pthumeru Ihyll dungeonu, kde je aktivní offering Foetid a Rotted. Na začátku Layer 1 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Corruption (Oath)
Efekt: Pokud jste blízko smrti, tak se neustále léčíte +1.
Zisk: Na střeše Cainhurst Castle si nasaďte na hlavu Crown of Illusions a utíkejte k místu, kde stál Logariusův trůn. Pak zhlédněte animaci a uvolní se vám nová chodba do komnaty královy rasy Vileblood. Poklekněte na symbol před královnou a přísahejte věrnost Vilebloodu.

Deep Sea
Efekt: Zvýší odolnost proti  Frenzy o 100 bodů.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph kfwgav9g, který vás přenese do Lower Hintertomb dungeonu. Před soubojem s bossem v Layer 3 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.
Efekt: Zvýší odolnost proti  Frenzy o 200 bodů.
Zisk: Vydejte se do Forbidden Woods a dostaňte se do části lesa, kde je plno hadů. Zde se v pozdější fázi nachází zapadlá skalní stěna, kde jsou dvě obří hadí klubka. Zabijte je a prohledejte mrtvolu, která má u sebe runu.
Efekt: Zvýší odolnost proti  Frenzy o 300 bodů.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph ydknsnh4, který vás přenese do Isz dungeonu. Na začátku Layer 1 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Dissipating Lake
Efekt: Sníží poškození elektřinou o 5%.
Zisk: Ve Forbidden Forest, v části, kde půjdete pod kořeny stromu a budete se brodit vodou, tak prozkoumejte mrtvolu po vaší levici.
Efekt: Sníží poškození elektřinou o 7%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph r4qs4gux, který vás přenese do Lower Ailing Loran dungeonu, kde je aktivní offering Rotted. Na začátku Layer 1 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.
Efekt: Sníží poškození elektřinou o 10%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph dz53z5fa, který vás přenese do Lower Ailing Loran dungeonu, kde je aktivní offering Foetid a Rotted. Hned na začátku Layer 3 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Eye
Efekt: Od mrtvých nepřátel získáte více předmětů. Zvýší Discovery o 50 bodů.
Zisk: Od lampy v Mergo´s Loft Base utíkejte po pěšině dolů a zničte prvního nepřítele, který vypadá jako Yeti a narazíte na další dva, vedle kterých je mrtvola s runou.
Efekt: Od mrtvých nepřátel získáte více předmětů. Zvýší Discovery o 70 bodů.
Zisk: Otevřete Lunarium v Byrgenwerthu a než seskočíte do jezera, tak uvidíte napravo v křesle mistra Willema. Zabijte ho a získáte runu.
Efekt: Od mrtvých nepřátel získáte více předmětů. Zvýší Discovery o 100 bodů.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph d3mh37eh, který vás přenese do Sinister Isz dungeonu. Zde musíte v hlavní části v Layer 2 najít rakev.

Fading Lake
Efekt: Sníží poškození ohněm o 5%.
Zisk: Krátce po startu v Nightmare Frontier na vás zaútočí 2 NPC lovci, které zabijte a držte se při levé skalní zdi. Po chvilce narazíte na úzkou cestu vedoucí podél skály nahoru a na konci objevíte mrtvolu, která má tuto runu u sebe.
Efekt: Sníží poškození ohněm o 7%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph r4qs4gux, který vás přenese do Lower Ailing Loran dungeonu, kde je aktivní offering Rotted. Před bossem v Layer 3 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.
Efekt: Sníží poškození ohněm o 10%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph 5f7nv9uy, který vás přenese do Lower Ailing Loran dungeonu, kde jsou aktivovány offeringy Foetid a Rotted. Před bossem v Layer 2 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Formless Oedon
Efekt: Unesete o 3 QS náboje navíc.
Zisk: Až se poprvé dostanete do Cathedral Ward, tak na zemi se nachází zmutovaná postava nazvaná Oedon Dweller. Buď si s ním můžete promluvit a do svatyně posílat lidi, nebo ho můžete zabít a získat tuto runu.
Efekt: Unesete o 4 QS náboje navíc.
Zisk: Přemístěte se do Cathedral Ward, po pár krocích projděte dveřmi napravo, které se otevřeli po zabití Blood-Starved Beast a vyjeďte výtahem nahoru. Během cesty se otočte a projděte východem, který je mezi patry (musíte být rychlí). Pak se dejte doleva, na konci seskočte a balkón a vstupte do místnosti, kde otevřete truhlu.
Efekt: Unesete o 5 QS nábojů navíc.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph wikifcsa, který vás přenese do Pthumeru Ihyll dungeonu, kde je aktivní offering Foetid, Rotted i Curse. Před soubojem s bossem v Layer 1 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Great Deep Sea
Efekt: Zvýší všechny typy resistencí o 50 bodů. Jedná se o odolnosti proti pomalé otravě, rychlé otravě a stavu šílenství.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph nynpssra, který vás přenese do Lower Hintertomb dungeonu. Na začátku Layer 1 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.
Efekt: Zvýší všechny typy resistencí o 100 bodů. Jedná se o odolnosti proti pomalé otravě, rychlé otravě a stavu šílenství.
Zisk: Vydejte se do Nightmare Frontier, projděte toxickým jezerem a dostanete se k jeskyni, kterou hlídá nepřítel vypadající jako Yeti. Zabijte ho, projděte jeskyní na druhou stranu a uvidíte nepřítele s obří hlavou, která připomíná mozek a který vám způsobí Frenzy. Zabijte ho, běžte podél skalní stěny dál a napravo uvidíte vstup do jeskyně s mrtvolou. Přímo za mrtvolou je díra, kterou seskočíte k druhému nepříteli, u které si rovněž dejte pozor na Frenzy. Pak jděte úzkou uličkou do otevřenější části jeskyně a jděte do uličky napravo. Tam se cesta dělí na 3 části. Vydejte se tou nalevo a dorazíte ke třem monstrům, které zabijte a prohledejte mrtvolu za nimi.
Efekt: Zvýší všechny typy resistencí o 150 bodů. Jedná se o odolnosti proti pomalé otravě, rychlé otravě a stavu šílenství.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph rpzkeauc, který vás přenese do Isz dungeonu. Před bossem v Layer 2 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Great Lake
Efekt: Sníží všechny typy poškození o 3%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph qft7c6dw, který vás přenese do Lower Hintertomb dungeonu, kde je aktivní offering Foetid. Hned na začátku Layer 2 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.
Efekt: Sníží všechny typy poškození o 4%.
Zisk: V Upper Cathedral Ward přejděte přes most a od brány před vámi se dejte doprava. Na konci objevíte mrtvolu a u ní runu.
Efekt: Sníží všechny typy poškození o 5%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph d3mh37eh, který vás přenese do Sinister Isz dungeonu. Na začátku Layer 2 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Heir
Efekt: Získáte o 20% více Blood Echoes při použití Visceral útoku.
Zisk: Pomozte Eilleen, The Crow porazit lovce Henryho u Tomb of Odeon.
Efekt: Získáte o 40% více Blood Echoes při použití Visceral útoku.
Zisk: Můžete ji najít při průchodu prvním žalářem v Yahar´gul, Unseen Village, kde ji má u sebe jedna z mrtvol. Jedná se o žalář, kde na vás jako první zaútočí obří trol.
Efekt: Získáte o 60% více Blood Echoes při použití Visceral útoku.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph ars6u9q7, který vás přenese do Pthumeru Ihyll dungeonu s offeringem Foetid a Rotted. Na začátku Layer 1 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.

Hunter (Oath)
Efekt: Zvýší rychlost obnovy výdrže (stamina).
Zisk: Dokončete quest pro lovkyni Eileen, The Crow a poté si s ní promluvte před Grand Cathedral.

Lake
Efekt: Sníží fyzické poškození o 3%.
Zisk: Nachází se na otevřeném prostranství v Hemwick Charnel Lane, kde se nacházejí dva velcí nepřátelé se sekyrou (Executioneer) a také několik psů a jeden nepřítel, co hází výbušné molotov koktejly. Vzadu za tímto nepřítelem najdete runu na srázu nad jezerem.
Efekt: Sníží fyzické poškození o 5%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph brkepzqq, který vás přenese do Defiled Pthumeru dungeonu, kde jsou aktivovány offeringy Foetid a Rotted. Před bossem v Layer 4 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.
Efekt: Sníží fyzické poškození o 7%.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph rg56w9w8, který vás přenese do Pthumeru Ihyll dungeonu, kde je aktivní offering Foetid a Rotted. V hlavní část Layer 2 najděte krom páky i rakev, která skrývá tuto runu.

Moon
Efekt: Z nepřátel získáte o 10% více Blood Echoes.
Zisk: Najdete ji u mrtvoly, která je ve středu velké místnosti, odkud vedou schody do vězení v Yahar´gul, Chapel, kam vás dříve mohl odvézt nepřítel s pytlem.
Efekt: Z nepřátel získáte o 20% více Blood Echoes.
Zisk: V Mergo´s Base se dostaňte do souboje s bossem Micolash, Host of the Nightmare a dokončete první část souboje, ve které mu uberete zhruba 50%.  Poté se vydejte ho hledat a dorazíte k místu, kde budete mít točité schodiště, které vede doleva dolů a doprava nahoru. Pročistěte si cestu dolů a na konci najdete mrtvolu s runou.
Efekt: Z nepřátel získáte o 30% více Blood Echoes.
Zisk: Jedna z nejhůře získatelných run. Jako první musíte získat v Upper Cathedral Ward Gesto Make Contact, které se nachází u sochy, která je za dveřmi ve druhém patře velké haly, kde vlkodlaci shodí lustr. Až gesto získáte, tak si připravte předměty Sedatives, zamiřte k lampě v Mergo´s Loft: Middle, vyběhněte nahoru po schodech a dejte se doprava k výtahu po pravé straně. Nastupte a jak pojedete dolů tak proskočte oknem, které je mezi patry. Dostanete se do části s monstry, které vyvolávají Frenzy, což vás dokáže extrémně rychle zabít. Frenzy eliminujte pomocí sedativ, proběhněte lokací až do místnosti vzadu a zamiřte k páce, kterou aktivujte a obrovské monstrum spadne dolů. Otočte se, jděte kousek dopředu a seskočte dírou v podlaze napravo. Projděte dveřmi napravo, seběhněte po schodech dolů a jděte k budově napravo. Mezi sloupy se podívejte dolů, opatrně seskočte a od mrtvoly si vezměte Blood Rock, který potřebujete pro finální +10 vylepšení pro vaši zbraň. Poté na opačné straně projděte průchodem a dostanete se na most, kde jste se dřív utkali s lovcem (jedná se o část krátce po vstupu do Mergo´s Loft). Dejte se doprava, dojděte do části, kde se procházejí nepřátelé a pokračujte doleva ke schodišti. Po tom zamiřte do části, kde je všude popraskané podlaha a vy tak můžete spadnout dolů. Napravo si všimněte nového výtahu, kterým sjeďte dolů a zastavíte v prázdnotě. Nebojte se a vystupte. Podívejte se okolo a uvidíte obrys obrovského monstra. Utíkejte k němu, použijte gesto Make Contact a nechte ho aktivováno, dokud se pozice rukou nezmění a vy tak získáte runu Moon, která vám dá o 30% více Blood Echoes. Pak můžete monstrum klidně zabít. Jen pro upřesnění gesto budete muset aktivovat na více jak 30 sekund.

Oedon Writhe
Efekt: Při použití Visceral útoku se vám doplní 1 QS náboj.
Zisk: Po zabití Blood-Starved Beast se ve hře objeví nepřátelé jménem Snatcher, kteří nosí přes rameno velký vak a začnou se objevovat hlavně v okolí Cathedral Ward a Grand Cathedral. Nechte se jedním z nich zabít a budete odvlečeni do vězení v Yahar´gul, Unseen Village. Hned jak se zde objevíte, tak zamiřte do zadní části vězení a seběhněte po rovných schodech dolů (točité schody jsou na opačné straně). Dole najdete plačící ženu, která se jmenuje Adella the Nun. Zabijte ji a získáte runu.
Efekt: Při použití Visceral útoku se vám doplní 2 QS náboje.
Zisk: Až se poprvé dostanete do Forbidden Woods a předtím, než zabijete Roma v lokaci Byrgenwerth, tak se skrz tajnou jeskyni v lese dostaňte do části Iosefka´s Clinici, kde jste na začátku začínali hru. Zde v souboji porazte Iosefku a získáte tuto runu.
Efekt: Při použití Visceral útoku se vám doplní 3 QS náboje.
Zisk: Tuto runu můžete najít pouze v Chalice Dungeonu, kde je jeho lokace náhodná. Rovněž můžete použít glyph kód 9vb3tzza, který vás přenese do Pthumeru Ithyll Chalice. Zde se dostaňte do bonusové místnosti hned na začátku Layer 1 a najdete zmíněnou runu.

Radiance (Oath)
Efekt: Lahvičky vám obnoví více zdraví.
Zisk: Po získání Unopened Summons obálky v komnatě královny ve Forsaken Cainhurst Castle se vraťte na kruhové náměstí s 2 obry poblíž Cathedral Ward a vydejte se chodbou za jedním z nich. Dorazíte k Alfredovi, kterému předejte neotevřenou pozvánku do Cainhurst Castle a dostanete  odznak. Následně se za ním vydejte do komnaty královny ve Forsaken Cainhurst Castle, kde ji stihl zabít. Promluvte si s ním a získáte postoj Roar, po jehož zisku Alfreda porazte a získáte Radiance runu.

Stunning Deep Sea
Efekt: Zvýší odolnost proti rychlé otravě o 100 bodů.
Zisk: Nachází se pouze v Chalice Dungeonu. Můžete použít glyph nynpssra, který vás přenese do Lower Hintertomb dungeonu. Na začátku Layer 2 zamiřte do bonusové místnosti a najděte rakev, ve které se skrývá.
Efekt: Zvýší odolnost proti rychlé otravě o 200 bodů.
Zisk: Vydejte se do Nightmare Frontier a krátce po startu projdete pod kamenným mostem. Jakmile pod ním projdete, tak napravo po pár krocích najdete cestu do podzemního tunelu, kterým se protáhněte na druhou stranu a dostanete se do části, kde po vás nepřátelé Yeti vrhají balvany. Tou proběhněte nahoru do kopce až na konec a dostanete se na onen kamenný most.  Z mostu se dejte jakoby nazpět a nahoru do kopečka napravo. Přibližte se k okraji římsy, seskočte z něj o patro níž a dostanete se na plošinu k mrtvole.
Efekt: Zvýší odolnost proti rychlé otravě o 300 bodů.
Zisk: Nachází se v Lower Ailing Loran Root Chalice dungeonu, kam se dostanete pomocí glyphu rie8jhve. Pak ho najdete v části před lampou.

xDante1986

9 Comments

 1. Ahoj, snažím se získat runu Lake 7% a nemůžu najít funkční glyph. Píše mi to že nesplnují požadavky. Já ale nevím jaké? Mám všechny kalichy a všechny dungeony jsem poctivě prošel tak nechápu v čem je problém. Budu vděčný za jakoukoliv radu.

  • Ahoj, glyph s runou je tady na stránkách funkční. Požadavky jsou jednoduché musíš mít daný pohár a musíš ho alespoň jednou vytvořit a dohrát, jakmile se tak stane můžeš daný glyph použít taky a vytvoří ti dungeon. Pokud máš pohár zkus ho vytvořit… až vytvoříš zkus použít kód, pokud by to nešlo, tak první dohraj ten vytvořený dungeon a potom ti glyph půjde použít.

   Měj se,
   xDante1986

 2. Prechádzam hru po druhý krát,čiže NG+
  Pri prvom prejdení som nesplnil quest Eileen the Crow, stretol som ju iba raz na začiatku hry v tej tajnej miestnosti za súdmi ktorá sa nachádza v kanalizácií,
  Prechádzam to druhý raz a chcem ten quest splniť, no Eileen sa tam už nenachádza, kde ju mam nájsť teraz?
  Chcem sa opýtať aj na takú vec,že keď som zabil pri prvom hraní všetky postavy s ktorými sa dá povypravat a plniť tak quest, či sa v hre objavia aj pri druhom prechádzaní, NG+?
  Za odpoveď ďakujem 🙂

  • Ahoj,

   Co se Eileen týče, tak ona se objevuje v průběhu hry v různých lokacích. U těch sudů je ve chvíli, jak jdeš do kanalizace a tuším než dojdeš do Cathedral Ward (tam ti dá první gesto). Jakmile jsi v cathedral ward, a jdeš rovně od lampy, tak hned jak vyjdeš ven bude u zábradlí nalevo schovaná (tuším, že tady dostaneš druhé gest). Potřetí ji střetneš tuším až po zabití Roma, tak před vchodem do Cathedral Ward bude ležet, tam si s ní promluv a jdi do katedrály, kde poraz toho lovce, když se vrátíš za Eileen tuším, že dostaneš odznak, který ti umožní nakoupit nové zbraně a brnění, dále speciální Oath runu Hunter a tuším, že i gesto (to možná i předtím, než porazíš huntera).

   K druhé otázce je odpověď ano, všichni jsou ve hře znova a vše můžeš splnit přesně naopak, než při prvním hraní.

 3. tak jsem to cely prelouskal,zase a je jasny ze musim hrat dalsi kolo.tolik jsem toho pokazil ze nektery runy uz ted nemuzu ziskat.jak pouziju kod? (….Rovněž můžete použít glyph kód 9vb3tzza, který vás přenese do Pthumeru Ithyll Chalice…)

 4. Pěkná práce xDante..! Hlavně ty runy na zvýšení Blood echoes jsou parádní a hned se lépe dělají lv..

 5. Zdravím, co značí ta runa Beast? Dočasně zvýší schopnost transformace o 20 bodů. Vůbec netuším o jaké transformaci jde 🙂

  • Ahoj, mělo by být možné se měnit ve vlkodlaka :). Zatím nemám dostatek infa, až budu mít, tak určitě doplním do tipů do začátku. Musím je aktualizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..