0

Crash Bandicoot 3 Warped: Návod – Level 4: Bone Yard

Level 4 Bone Yard
Drahokamy Čirý (66 beden)
Čirý (Červený drahokam)
Relikvie Safírová: 1:45:00
Zlatá:
Platinová:

Tento level je velmi podobný těm, kdy jste v předchozím díle utíkali před valícím se balvanem. Tentokrát vám ovšem bude stát v cestě triceratops. Utíkejte směrem k obrazovce, zbytečně se nezastavujte a vyhýbejte se lávovým oblastem, které by vás zabili. Bedny v tuto chvíli nemusíte při útěku před dinosaurem moc řešit, protože je sám rozbije a vám tak usnadní práci. Jakmile seskočíte ze srázu, tak se dostanete k prvnímu checkpointu (11/66 beden). Poté pokračujte v druhé fázi útěku, utečte triceratopsovi z dosahu a dostanete k druhému checkpointu (19/66 beden).

Napravo si vezměte masku Aku-Aku, zničte TNT bedny tím, že na ně skočíte a spustíte odpočet výbuchu a pokračujte dál, kde se vaše cesta otáčí a vy tak utíkáte směrem dozadu. Dejte si pozor na nepřátele, kteří na vás vyskočí z vody a kolem speciální plošiny, k níž momentálně nemáte červený drahokam, se dostaňte až ke třetímu checkpointu (28/66 beden). Nitro bedny si nevšímejte, zničte jen ty klasické a doběhněte k plošině s otazníkem, která vás zaveze do bonusové oblasti se 14 bednami.

Zde si jen dejte pozor na to, abyste nezničili dřevěnou bednu s šipkou, díky níž se odrazíte a dostanete se k jinak nepřístupným bednám. Po návratu do hlavní části úrovně pokračujte na pevnou zem, kde zasáhněte kovovou bednu s ! a následně seberte krystal. Poté, co se dostanete ke 4. checkpointu (58/66 beden). V poslední fázi budete opět muset utíkat před dinosaurem, vyhnout se Nitro bednám a v závěru zasáhnout zelenou bednu s !, která na dálku odpálí všechny Nitro bedny. Nakonec už jen seberte drahokam, pokud jste tedy vysbírali všechny bedny a skočte do teleportu.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..