0

Medievil Resurrection: Návod – Část 2: Hilltop Mausoleum a Return To The Graveyard

Hilltop Mausoleum

Utíkejte kupředu, zabijte všechny nepřátele a pomoci palcátu zničte všechny náhrobní kameny. Jedním hrobem napravo seskočte dolů, doběhněte do místnosti s třemi skleněnými obrazci a rozbijte ten nalevo. Pomocí palcátu nebo bojového kladiva rozmlaťte střepy, na konci chodby si vezměte zemskou runu a rychle utíkejte nazpět, než se pod vámi propadne podlaha. Pak rozbijte výplň uprostřed, doběhněte k bráně a vložte do ruky runu.

001 003

Seskočte dolů do místnosti před vámi, zbavte se nepřátel a všimněte si brány, která se dá otevřít pomocí červené runy chaosu. Vyběhněte po schodech o patro výš, přehoďte páku a jděte do vedlejší místnosti, kde najdete měsíční runu. Pokračujte do místnosti před vámi, promluvte si s duchem, který hraje na klavír a skrz jeden z otevřených hrobů zamiřte zpět do podzemí, kde rozbijte poslední výplň. Na konci chodby otevřete bránu, seberte noty a zaneste je duchovi. Z otevřeného výklenku si vezměte runu chaosu a s ní zamiřte k dříve zmíněné bráně. Otevřete ji, odtlačte hořící krychli pod skleněné srdce a nalevo si vezměte noty písničky.

004 007

Ty zaneste opět duchovi a vezměte si kalich. Následně se vraťte o jednu místnost nazpět, stoupněte si do kuželu světla a započne souboj s prvním bossem ve hře. Ten je zranitelný pouze na srdci a to ve chvíli, kdy do něj nabíjí skleněné střepy. V tu chvíli do něj začněte střílet z kuše nebo vrhat dýky, které najdete v zadní části místnosti. Jakmile na vás zaútočí, tak se jeho útokům vyhněte a započněte další vlnu útoků. Po jeho zabití už jen seberte klíč a ukončete level skrze okno.D

009 010

Return To The Graveyard

Jděte k rozbořenému mostu, počkejte, až po řece poplave rakev a seskočte opatrně na ni. Plavte dál po řece a po pár metrech vyskočte na schodky napravo. Na zámek použijte klíč od bosse, naskočte na další rakev a po krátké plavbě seskočte opět na pevnou zem. Běžte rovně, projděte otevřenými dveřmi s vyobrazeným démonem a uličkou utíkejte dál. Doběhněte k uzamčené bráně, kolem plotu oběhněte budovu a po bedně vyskákejte až na střechu kůlny. Odtud přeskočte na větší střechu, seskočte do věže a získáte zemskou runu, se kterou otevřete bránu, jenž jste před chvíli míjeli.

b c

Za ní si nejprve promluvte se Smrtkou, pak vstupte do budovy a bouchněte do páky, čímž otevřete velká dřevěná vrata. Doběhněte k nim, úzkou uličkou pokračujte kupředu a na rozcestí s uzamčenou brankou se dejte doprava. Vyběhněte po cestičce nahoru, bouchněte do anděla jednou, seberte runu hvězdy, následně podruhé a vezměte kalich. Potom bouchněte do sochy potřetí, vraťte se zpět k zavřené bráně na úpatí a vydejte se druhou cestou, která vás zavede k druhé soše, do níž jednou udeřte. Jděte dolů k bráně, otevřete ji získanou runou a vyběhněte až úplně nahoru, kde zabijte mumii a použijte lopatu na hrob.

f g

Po sebrání Anubisova kamene se vydejte k druhé soše, dvakrát do ní udeřte a seberte runu chaosu. Následně uhoďte do anděla třikrát, zpřístupněnou cestou doběhněte až k brance a otevřete si ji. Mezi skalami proběhněte na uzavřené prostranství, zbavte se útočících vlků a bude vás čekat souboj s dvojicí bossů. Držte se ve středu prostranství, počkejte, až jeden z nich po vás skočí a v tu chvíli se jeho útoku vyhněte. Ihned poté bude na chvíli zranitelný, takže do něj bouchněte a uštědřete mu ránu. Tímto postupem oba bossy zlikvidujte a ukončete level.

Následně se vraťte do prvního levelu Dan´s Crypt. Zamiřte k bráně na runový kámen, pomocí palcátu nebo kladiva rozbijte zeď nalevo a objevíte tajnou místnost, kde zabijte mumii. Následně pomocí lopaty vykopejte hrob a objevíte kalich. Poté už jen přes zbrojnici zamiřte k runovému kameni, kterým odemkněte bránu a ukončete levelu tak, jako při prvním hraní.

 b  c

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..