0

Medievil Resurrection: Návod – Část 4: Sleeping Village a Scarecrow Fields

Sleeping Village

Promluvte si se zelenou gargoylou, zabijte vlkodlaky a vyhněte se bláznivé Nellie (zabíjením vesničanů vám budou ubývat duše z kalichu). Pokračujte dál ulicí napravo, dojděte k jezírku a u něj zamiřte vlevo. Dostanete se k zamčené bráně, kde si přečtěte knihu a zjistíte, že pro otevření brány musíte vyčistit jezírko od kačen. Otočte se, jděte k malému přístřešku a započněte minihru, ve které musíte zabít 30 kačen za 104 sekund a máte k tomu celkem 100 šípů. Jakmile to splníte, tak se brána otevře a vy jí můžete projít. Utíkejte rovně, seberte kalich a otočte se. Doběhněte k pergole, po bednách napravo na ní vyskočte a z ní následně přeskočte na střechu domu. Utíkejte doleva, oběhněte střechu a skočte do komína, ze kterého vychází záře.

001 005

Uvnitř domu starosty nejprve seberte 3 truhly se zlaťáky, pak si vezměte doplnění zdraví, které se nachází v rohu místnosti na trezoru a dveřmi opusťte dům. Vydejte se k bráně před vámi, přehoďte páku a pokračujte do další části, kde se zbavte dotírajících vlkodlaků. Nyní se od fontány podívejte směrem ke starostovu domu, utíkejte dál ulicí po vaší pravici a dostanete se k místu, kde level začínal. Napravo jeb vstup na hřbitov kostela. Tam nejprve zabijte zombíky, potom vstupte do kostela a přečtěte si knihu, ve které se dozvíte o nutnosti krucifixu. Vraťte se na ulici před kostelem, dejte se doleva kolem gargoyl shopu a doběhněte ke schodišti. Stejně jako při poslední návštěvě města vyběhněte po schodech nahoru, bouchněte do páky a zpět po schodech dolů.

006 007

Dejte se doprava, seběhněte dolů k řece a rovně až k výstupkům, které vypadají jako schody, ale jsou mezi nimi propasti. Dejte si pozor, ať nespadnete dolů, vyskákejte nahoru a bouchněte do přepínače. Jakmile vypnete vodu ve fontáně, tak se k ní vydejte a vezměte si runu chaosu. Opět se otočte směrem ke starostovu domu, pomocí runy ho otevřete a vstupte dovnitř. Pomocí palcátu rozbijte knihovnu, vezměte si formu na krucifix a opusťte dům. Jděte přímo za nosem, vstupte do domu nalevo a tam přehoďte páku schovanou za barely. Následně zamiřte do vedlejší místnosti, po plošinách si přeskákejte pro druhou lahvičku se životem a hvězdnou runu a vraťte se před dům. Jděte rovně, vejděte do domku nalevo od schodů a uvnitř odtlačte barel na vyznačenou kachli. Pak si otevřete bránu pomocí hvězdné runy a po schodech seběhněte do sklepa.

010 013

Zabijte trojici vlkodlaků, kteří na vás zaútočí, jděte do sousedního sklepa a po schodech vyběhněte nahoru. Projděte dveřmi napravo, odtlačte barel na vyznačenou dlaždici a po skříních vyskákejte nahoru pro zemskou runu. Jakmile ji seberete, tak se vraťte do sklepa, odemkněte si s její pomocí vrata a přehoďte páku. Potom ještě jednou vyběhněte o patro výš, v rohu místnosti si vezměte zlatou bustu a spolu s ní se vraťte do ulic. Nyní jděte zpět na začátek úrovně a vstupte do kovárny. Na výheň položte formu, pak i samotnou bustu a skákejte na měchu dokud nezískáte krucifix. Ten utíkejte použít do kostela, kde ho vložte do připraveného otvoru na stole a z tajné místnosti si vezměte klíč od trezoru. Nyní si to rovnou namiřte do starostova domu a použijte klíč na obrovský trezor v rohu místnosti. Vezměte si Shadow Demon Claw, utíkejte k fontáně a uličkou napravo dojděte až na konec levelu.

016 018

Scarecrow Fields

Utíkejte po cestě kupředu, zbavte se dvou strašáků a zapalte si palcát v ohništi. Pokračujte dál, zapalte kupu sena napravo a vezměte si truhlu ze zlaťáky. Následně odtlačte povoz se senem a zabijte dvě monstra, které vypadají jako pytel. Vydejte se dál po cestičce, zapalte stoh, který vám bude stát v cestě a seberte žlutou runu, která se schovává za ním. Běžte zpět k bráně, kolem které jste dříve jen probíhali, vložte runu do ruky a dostanete se do obilného pole. Za žádnou cenu neopouštějte vysekanou cestu, protože po vstupu do pole se objeví obilní démoni a vezmou vám život.

002 004

Sledujte cestu, v první kruhové odbočce zabijte strašáka a seberte si dva měšce se zlaťáky. Pokračujte k další kruhové výseči, tam se zbavte strašáka a vezměte si doplnění zdraví. Mezi lány doběhněte do malé arény, kde na vás zaútočí velký robot a vám nezbude nic jiného než ho zlikvidovat. Počkejte až se přiblíží, proběhněte mu mezi nohama a pomocí střelné zbraně útočte na impa, který robota ovládá. Po jeho zabití projděte brankou, vyhněte se lopatám větrného mlýna a zabijte dvě pytlová monstra. Následně zničte i dalšího robota, doběhněte ke stodole a celou ji oběhněte. Odtlačte povoz, který vám stojí v cestě a bočním vchodem vstupte do stodoly. Balík slámy přisuňte k bednám, vyskákejte po nich nahoru na ochoz a přehoďte páku na konci, čímž spustíte dolů kombajn.

009 010

Nyní vyběhněte ven, jděte k povozu a přeskočte plot napravo. Povšimněte si trojice hromádek obilí a úzké cestičky, která vede dozadu mezi lány. Vydejte se jí dál a objevíte slepice, které musíte nahnat k obilí. Jakmile ho spořádají, tak si vezměte zlaťáky, doplnění zdraví a ozubené kolečko, vraťte se do stodoly a vložte součástku do kombajnu. Nově otevřenou cestou doběhněte až k dřevěnému mostu, přeběhněte přes něj a vezměte si zemskou runu. Jděte zpět ke stodole, dejte se doleva a uličkou mezi obilnými poli pokračujte k dalšímu mlýnu, kde se protáhněte mezi lopatami. Pomocí zemské runy odemkněte bránu, doběhněte k první pasti s rotujícími břitvami a utíkejte proti směru hodinových ručiček.

012 014

Doběhněte k druhému otvoru po vaší pravici (pokud chcete, tak v prvním najdete truhly se zlaťáky), vydejte se chodbou dál a dorazíte k další pasti. Opět utíkejte proti směru hodinových ručiček, prozkoumejte druhý a třetí vchod po vaší pravici (naleznete doplnění zdraví a kalich) a nakonec projděte tím, který byl první v pořadí. Pokračujte dál skrz třetí past a čtvrtou past a dostanete se k té poslední, která není momentálně v provozu. Projděte průchodem napravo, přehoďte páku a tím aktivujete i samotnou past. Uvnitř doběhněte k druhému průchodu napravo, seberte runu chaosu a s ní odemkněte bránu o jeden průchod nazpět. Potom už jen utíkejte dál a level zakončete.

017 019

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..