0

Medievil Resurrection: Návod – Část 7: Dragon Island a Haunted Ruins

Dragon Island

Přečtěte si knihu, nalevo se nechte vyléčit v léčivé fontáně a chodbou uprostřed se vydejte dál. Vyběhněte nahoru do kopečka, nakupte si potřebné vybavení a chodbou nalevo zamiřte do lávové jeskyně, kde se odehraje animovaná scénka s drakem. Jakmile skončí, tak se připravte na souboj. Ten má dvě fáze. V té první si vezměte do ruky palcát nebo válečné kladivo a bouchněte do podlahy. Podle toho, do které části udeříte, tak někde spadne balvan a vaším úkolem je balvanem zasáhnout draka, který vykoukne z jedné ze čtyř jeskyní a začne po vás plivat oheň.

001 004

Musíte to udělat rychle, protože tím ucpete danou jeskyni a pokud vám to bude trvat dlouho, tak se kámen uvolní a vy budete muset díru znovu ucpat. Jakmile všechny ucpete, tak začne druhá část souboje. Schovejte se za středový krystal, počkejte, až drak zaútočí pomocí křídel a začněte útočit pomocí meče ve chvíli, kdy má krk s hlavou blízko země. Jakmile mu seberete celé zdraví, tak vám dá dračí brnění a mise skončí.

005 006

Nyní když máte dračí brnění, tak se nejprve vydejte do Danovy hrobky a dojděte k lávové řece. Nastavte si brnění, projděte řekou až na konec a seberte si novou zbraň (Chicken Drumstick). Je to jedna z nejlepších zbraní ve hře, protože zničí nepřítele na jednu ránu a zůstanou po něm kuřecí nožky, které vám částečně obnoví zdraví. Pak dokončete level tradičním způsobem a vydejte se do Inside The Asylum. Postupujte stejně jako při první návštěvě a na konci levelu probourejte zdi, abyste se dostali do části s lávou. Opět si zvolte dračí brnění, seberte kalich na opačné straně místnosti a ukončete kolo.

008 009

Haunted Ruins

Po úvodní animaci si nasaďte dračí brnění, utíkejte nahoru do kopce a přeběhněte přes velkou lávovou řeku. Utíkejte dál, napravo si dle potřeby doplňte zdraví v léčivé fontáně a doběhněte k hromádkám zrní. Vstupte do výběhu nalevo, nažeňte slepice na zrní a jakmile o sezobou, tak přeběhněte přes padací most. Dostaňte se až k bráně, po schodech nalevo vyskákejte nahoru na hradby a dejte se doprava. Přečtěte si knihu, seskočte z hradeb dolů a rychle zabijte stínové monstrum nalevo, než stačí přehodit páku a zabít tím vesničany, kteří visí opodál. Následně k nim zamiřte pomocí magického meče, kladiva nebo palcátu rozbijte střepiny pod vesničany a přehoďte páku.

002 004

Oni následně utečou a otevřou vám vrátka do místnosti, která se nachází v místě, kde slepice sezobaly zrní a vy tam najdete tři truhly se zlaťáky. Od místa, kde jste zachránili vesničany, se dejte doprava, projděte kolem runové brány a pokračujte do úzké chodby, kde po vás budu střílet děla. Vyhněte se tedy dělovým koulím, doběhněte k zavřené bráně na konci a po schodech nalevo vyběhněte nahoru na hradby. Utíkejte po nich kupředu, zabijte pět nemrtvých a povšimněte si schůdků po vaší pravici. Pokračujte kolem nich dál, seberte léčivou lahvičku a zahněte na most nalevo. Ve věži na konci cesty si vezměte hvězdnou runu, utíkejte nazpět a po zmíněných schodech, které budou tentokrát nalevo, seběhněte dolů. Zde se nejprve zbavte pěti stínových monster, pak zamiřte doprava a pomocí runy odemkněte bránu.

006 007

S pomocí dračího brnění přeběhněte přes most, vstupte do dveří před vámi a utíkejte rovně (přímo do pasti). Dostanete se do místnosti plné plošin a pod vámi bude jen horká láva. Dále si také povšimněte dvou průchodů v zadní části místnosti (jeden nalevo a druhý napravo). Nejprve tedy přeskákejte dozadu k tomu nalevo, v místnosti si nasaďte dračí brnění a vzadu seberte korunu, se kterou se vraťte zpět k plošinám. S nasazeným dračím brněním seskočte dolů do lávy, najděte kalich a vyběhněte nahoru po rampě, která se nachází v jednom z rohů. Jedinou možnou cestou se vydejte zpět do místnosti, kde jste se propadli do místnosti s plošinami, přeskočte padací dveře a na trůn umístěte korunu. Po skončení rozhovoru s králem Peregrinem získáte poslední část Anubisova kamene a tunelem za trůnem vyběhněte na nádvoří.

009 010

Nyní počítejte s tím, že po aktivaci páky se spustí časovač a vy budete mít pouze 90 sekund na dokončení úrovně. Bouchněte tedy do páky, vezměte si dračí brnění a pomocí ohnivého dechu shoďte dva golemy ze srázu naproti páce. Ze středu náměstí si vezměte runu země, otevřenou branou utíkejte kolem děl k místu, kde jste zachránili vesničany a odemkněte runovou bránu. Vstupte do malé místnosti, přehoďte páku a hned zase vyběhněte ven. Dejte se doleva, doběhněte ke katapultu a udeřte do páky napravo. Jakmile balvan prorazí zeď, tak naskočte na katapult sami a level zakončete.

013 014

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..