0

Medievil Resurrection: Návod – Část 8: Ghost Ship a Zarok´s Lair

Ghost Ship

Zabijte kostlivce, utíkejte k runové bráně a otočte se. Vyběhněte po schodech k velkému dělu před vámi, seberte sud se střelným prachem, kterých musíte najít celkem 7, a běžte zpět po schodech dolů. Jděte doprava podél zábradlí, na konci vstupte do kajuty lodi, kde najdete runu chaosu a s ní zamiřte k runové bráně, kterou odemkněte. Než projdete branou, tak se otočte doprava, seběhněte dolů po schodech a vstupte do podpalubí. Tam se zbavte dvou Boiler Guardů, seberte střelný prach a vraťte se na palubu, kde konečně projděte branou. Vezměte si doplnění zdraví, utíkejte dolů a narazíte na otočný mechanismus s vysunutými tyčemi. Utíkejte proti směru hodinových ručiček až k třetímu sudu, seberte ho a otočte se. Nyní pokračujte pastí po opět proti směru hodinových ručiček a skočte do 3 díry v zemi. Tím se dostanete na vyvýšenou část v podpalubí, kde najdete runu měsíce a pokud zabijete strážce, tak si můžete ve vedlejší místnosti sebrat i 2 truhly se zlaťáky.

002 003

Následně se vraťte na palubu k otočné pasti, přeskákejte k místu, kde vede rampa do části s válejícími se sudy a porozhlédněte se okolo. Hned jak seběhnete z rampy dolů, tak uvidíte vstup přímo naproti vám a také dva vstupy, z nichž jeden je nalevo u rampy a druhý napravo. Ten nalevo vás dovede do chodby se strážným a místem, v němž si můžete doplnit život a ten napravo do části s Gargoyle shopem, kde si můžete koupit vybavení. Až vše uděláte, tak si dejte pozor na válející se sudy a pokračujte do kajuty, které se nachází naproti rampě. Uvnitř zabijte kostlivého piráta, poté skočte padacími dveřmi dolů a vezměte si vaky se zlatem a hlavně další lahvičku se životem. Potom se vraťte zpět na palubu, postavte se naproti kajutě a podívejte se napravo od ní. Přeskákejte přes sudy a na konci seberte čtvrtý sud se střelným prachem. Následně se vraťte ke kajutě, dejte se od ní doleva a doběhněte k bráně, kterou otevřete modrým runovým kamenem.

004 006

Utíkejte na stěžejní rozhlednu, seskočte dolů a zabijte piráty. Následně se dejte doprava od runové brány a objevíte otevřené dveře. Těmi se vydejte kolem pravoboku, vyhněte se dělostřelecké palbě a na konci seběhněte do podpalubí. Tam zlikvidujte několik Boiler Guardů a na vyvýšené plošině seberte runu času. S ní se vraťte zpět na palubu, otevřete bránu a jděte k propasti, přes kterou jsou lokálně nataženy sítě, jež fungují jako trampolíny. Po nich si to namiřte do výklenku se sudem, který je na levoboku, následně přeskákejte na opačnou stranu propasti . Utíkejte k levé straně, naskočte na houpající se plošinu, z ní na další a následně pokračujte na otočný vějíř. Zůstaňte stát na jedné lopatce a jakmile pojedete kolem výtahu, tak do něj nastupte. Po vyvezení nahoru se vydejte směrem kupředu a na konci lávky najdete kalich.

008 009

S ním se vraťte zpět k výtahu, sjeďte dolů a seskočte na lopatu otočného vějíře. Na ní se nechte svézt dál, na plošině napravo si vezměte šestý sud a pokračujte až dozadu na pevnou zem. Zbavte se třech kostlivců, utíkejte dozadu k barikádě a seberte poslední sud. Nyní když máte všechny sudy se střelným prachem, tak se musíte vrátit přes celou loď až na samý začátek a použít je zezadu na velký kanón. Po zhlédnutí animace vás čeká souboj s kapitánem lodi. Jedná se o poměrně snadný souboj. Připravte si palcát, zapalte ho v ohni a s jeho pomocí udeřte do kanónů. Pokud si to správně načasujete, tak zasáhnete kapitána a uberete mu zdraví. Tohle opakujte stále dokola, občas zabijte kostlivce, které na vás boss přivolá a po jeho zabití pro vás mise končí.

011 013

Zarok´s Lair

Shlédněte úvodní animaci, přezbrojte na sebe dračí brnění a zabijte skupinu Boiler Guardů. Potom si vezměte do ruky magický meč, zneškodněte bandu kostlivců a připravte se na souboj s Lordem Kardokem. Tento kentaur pobíhá pořád dokola a střílí na vás elektrické šípy, kterým se musíte vyhnout. Schovejte se tedy za některý z pilířů, aby vás Kardok nezasáhl, počkejte až se postaví na zadní a pak na něj pomocí tlačítka □ dvakrát vystřelte z luku. Toto opakujte, dokud mu nevezmete polovinu života a situace se pak lehce změní. Vždy počkejte, až se rozběhne proti vám, přeskočte ho a jakmile se postaví na zadní, tak na něj útočte. Tímto způsobem ho zlikvidujte a Zarok na vás vyšle Fazguly. Shlédněte tedy animaci a připravte si Anubisův kámen.

001 002

Podstata souboje spočívá v tom, že pomocí Anubisova kamene můžete použít své zdraví a léčit s ním vaše jednotky, aby zabili nepřátelské Fazguly. Po souboji se vaši přeživší promění v lahvičky s léčivem a vy si budete moci alespoň zčásti zdraví obnovit. Nyní vás čeká finální souboj se samotným Zarokem, který se promění v obřího hada. Hned na začátku udeří do země a vy budete muset přeskočit sonickou vlnu. Následně mu útočte na hlavu a počkejte, až mu uberete dostatek zdraví. Pak zapojí do hry i ocas a vy budete muset útočit i na něj. Neustále se vyhýbejte jeho útokům, střídavě útočte na tlamu a ocas a vyhýbejte se jeho útokům. Nakonec padne a vy si budete moci vychutnat závěrečnou animaci ve hře.

003 004

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..