0

The Lord of the Rings Tactics: Návod – Kampaň Společenstva: Mapy 1-6

Mapa 1: Weathertop
Úkol: Zasáhněte Witch-Kinga a způsobte mu 30 bodů poškození.
Podmínky vítězství: Witch-King obdrží 30 bodů poškození.
Jednotky: Aragorn, Sam a Frodo

První mise je poměrně jednoduchá. Vysuňte Aragorna kousek dopředu, Froda a Sama nechte vzadu a postupně zlikvidujte dvojici Ringwraithů. Následně se proti vám vyřítí samotný Witch-King, kterému stačí způsobit 30 bodů poškození, což lze zvládnout v jednom tahu, pokud ho všechny vaše jednotky zasáhnou. Pokud nechcete zdlouhavě bojovat, tak se držte dál z dosahu obou Ringwraithů a útoky na dálku rovnou zaútočte na Witch-Kinga.

Mapa 2: Mines Of Moria
Úkol: Dostaňte Aragorna, Legolase, Gimliho a Froda okolo trolla až na konec mostu.
Podmínky vítězství: Aragorn, Legolas, Gimli a Frodo musí přežít a dostat se na konec mostu, zatímco Gandalf pozdrží Balroga.
Jednotky: Aragorn, Legolas, Gimli, Frodo a Gandalf

S Gandalfem použijte na Balroga kouzlo, které ho plně omráčí na jeden tah a způsobí mu krvácení a s ostatními jednotkami se vydejte kupředu a jako první se zbavte obou skřetů, což by se vám mělo povést hned v prvním tahu. Následně pokračujte kupředu, zbavte se jeskynního trolla, a jakmile se dostanete na konec mostu, tak mise skončí vaším vítězstvím.

Mapa 3: Amon Hen
Úkol: Zabijte Lurtze.
Podmínky vítězství: Frodo musí přežít.
Jednotky: Aragorn, Boromir, Sam, Frodo a Legolas

Froda přesuňte do zadní části mapy, co nejdál od nepřátel, útočte s ním na dálku a v případě potřeby ho neustále lečte pomocí předmětů. S Aragornem sejměte Uruk-Haie na kamenném monumentu nahoře, pak seběhněte dolů a útočte na Lurtze. Ostatní členy nechte útočit na nepřátele a po jejich likvidaci zabijte i samotného Lurtze.

Mapa 4: Fangorn Forest
Úkol: Obsaďte 2 nepřátelské vlajky.
Podmínky vítězství: Gandalf musí přežít.
Jednotky: Gandalf, 4x Rohan Warrior
Posily: 2x Rohan Rider

S Gandalfem se hned na začátku kole vydejte doleva, a co nejrychleji obsaďte první vlajku. Rohanské vojáky držte pospolu, útočte vždy postupně zblízka a s Gandalfem pro změnu zase na dálku. V případě většího zranění si doplňte životy (itemy, skilly) a ve 3. kole dostanete posily v podobě rohanské jízdy. Poté, co zůstanete na vlajce po dobu 2 tahů a obsadíte ji, tak zlikvidujte nepřátele a vydejte se dopředu na Lurtze. Toho rovněž zabijte, a jakmile nebudou na bojišti žádné jednotky, tak už ani nebudete muset obsazovat druhou vlajku a máte vyhráno.

Mapa 5: Plains Of Rohan
Úkol: Zabijte všechny nepřátele.
Podmínky vítězství: Eomer musí přežít.
Jednotky: Eomer, Rohan Warrior, 3x Rohan Rider
Posily: Gandalf, Rohan Rider

Držte jízdu dál od Warga, zabijte ho a pak se pusťte do ostatních nepřátel. Jakmile dorazí mordorské posily, tak se snažte na dálku zničit Wargy a nenechte je, aby se dostali do přímého kontaktu s vaší jízdou. V případě, že nestihnete jednotky zabít, tak vám po čase dorazí posily, mezi kterými využijte hlavně Gandalfa na léčení zraněných a také pro případný útok.

Mapa 6: The West Fold
Úkol: Zabijte všechny nepřátele.
Podmínky vítězství: N/A
Jednotky: Gandalf, Eomer, 2x Rohan Warrior, 3x Rohan Standard Bearer

Hned od začátku doporučuji shromáždit všechny jednotky k sobě a ničit postupně jednoho nepřítele za druhým. Dejte si pozor na Wildmeny, protože jsou velmi silní a jsou tak vaší prioritou pro rychlé zlikvidování. Po jejich likvidaci se snažte sundat zbylé nepřátele včetně Sarumana.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..