0

The Lord of the Rings Tactics: Návod – Kampaň Společenstva: Mapy 13-18

Mapa 13: Shelob´s Lair
Úkol: Zabijte 3 pavouky a uberte Shelobovy přes 50% zdraví.
Podmínky vítězství: N/A
Jednotky: Frodo a Sam

Hned vyrazte dopředu a jako první zlikvidujte 3 pavouky. Pak se vrhněte i na Sheloba a snažte se mu dostat na tělo. Jakmile mu uberete život pod 50%, tak máte vyhráno.

Mapa 14: Minas Tirith – Courtyard
Úkol: Ochraňte vlajky po dobu 12 kol.
Podmínky vítězství: N/A
Jednotky: Gandalf, Gimli a 2x Gondor Soldier
Posily: 4x Gondor Soldier

Na začátku kola začněte stahovat vaše jednotky směrem k vlajce a stále střílejte do nepřátel, abyste jich zničili co nejvíc předtím, než se vám přiblíží. S Gandalfem a Gimlim využívejte jejich dovedností, s Gimlim doporučuji obsadit vlajku a vydržte 12 kol. Ihned poté pro vás mise končí vítězstvím.

Mapa 15: Southern Gate
Úkol: Zabijte všechny nepřátele.
Podmínky vítězství: N/A
Jednotky: Aragorn, Gimli, Legolas a 5x Dead Soldier

Jděte kupředu, se všemi se zaměřte na Lurtze a po jeho likvidaci nai ostatní nepřátele. Pokud budete dost rychlí, tak ani nestihnou dorazit posily. V opačném případě budete muset zabít další skupinku, kterou povede Gothmog.

Mapa 16: Pelennor Fields
Úkol: Zabijte všechny nepřátele.
Podmínky vítězství: Aragorn musí přežít.
Jednotky: Aragorn, Theoden a 2x Rohan Rider
Posily: Legolas a 3x Rohan Rider

Další kolo, které je velmi odvislé na vaší rychlosti. Čím déle vám to bude trvat, tím složitější to pro vás bude. Hned na začátku se přibližte s Theodenem k Wargům, s Rohanskými jezdci se držte v pozadí a s Aragornem útočte na blízku či zdálky. Po chvíli jim dorazí na pomoc další Warg. Je pro vás téměř nutností je zabít ihned, protože pokud počkáte na jejich další posily, tak nastanou problémy. Objeví se totiž 2 mumakilové (obří mamuti), kteří mají obrovské množství životů a navíc jsou dost silní.

Mapa 17: Cirith Ungol
Úkol: Utečte nepřátelům.
Podmínky vítězství: Frodo musí přežít.
Jednotky: Frodo a Sam

V žádném případě se nezdržujte zbytečným souboji a bojujte jen v případě zkřížení cesty. Musíte obejít celou místnost dokola, dostat se na nižší podlaží a protáhnout se kolem trolla až k východu z tohoto levelu (zelený čtverec na mapě). Pokud si chcete tento level ulehčit, tak použijte schopnost Stealth of the Shire, díky které se hobiti zneviditelní a vy se tak budete moci protáhnout kolem nepřátel, aniž by vás zranili nebo zpomalili.

Mapa 18: The Black Gate/Mt Doom
Úkol: Frodo musí dosáhnout Mt Doom.
Podmínky vítězství: Aragorn musí přežít.
Jednotky: Aragorn, Frodo, Gandalf a 2x Gondor Soldier

S Aragornovou a Frodovou skupinou se snažte dostat co nejdřív k sobě a v případě nutnosti lečte Froda, který bude pod neustálým útokem. Tomu se můžete vyhnout pomoci Stealth of the Shire schopnosti, která je navíc perfektní pro neviditelný pohyb okolo jednotek. Jakmile budete mít jednotky spolu, tak co nejdříve zabijte Saurona a Mouth of Sauron, a buďto vylezte po schodech nahoru ke vstupu do nitra Mt Doom a nebo zabijte všechny ostatní nepřátele.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..