0

Bioshock Infinite: Collectibles Guide – 7. Část: Hall of Heroes

V následující části naleznete seznam všech collectibles pro sedmou část nazvanou Halls of Heroes, najdete zde jak všechny záznamníky Voxophone, taky i kinetoskopy a teleskopy.

1) Voxophone: Comrades of Necessity (30/80)
Hned po vstupu utíkejte kupředu a odbočte do chodby nalevo, kde uvidíte výdejnu lístku Tickets. Na konci chodby projděte dveřmi po vaší pravici a hned jak to uděláte, tak se otočte doleva a na stole před sebou uvidíte záznam.

1-1 1-2

2) Infusion Upgrade (9/25)
Až dorazíte k soše Comstocka, která bude osvětlena a bude následovat dialog se Slatem, tak na vás z místnosti napravo zaútočí nepřátelé. Zabijte je, doběhněte na konec místnosti a na stole napravo najdete vylepšení.

2-1 2-2

3) Voxophone: Unconditional (31/80)
Až projdete pod mostem, nad kterým se tyčí socha anděla a Comstocka, tak musíte nechat Elizabeth, aby vypáčila zámek pomocí spony do vlasů. Až to udělá, tak vstupte do budovy a jděte doprava. Na křesle pod obrazem Lady Comstock najdete záznam.

3-1 3-2

4, 5) Kinetoscope (15/26, 16/26)
Až vám bude na nádvoří představen tzv. Tear, což je otevření jiné dimenze, která do hry přivede předměty, zařízení atp., tak zabijte všechny nepřátele a vydejte se dozadu do budovy. Hned po vstupu uvidíte kinetoskop nalevo i napravo od dveří.

4,5 - 1 4,5 - 2

6) Kinetoscope (17/26)
Projděte dveřmi za kinetoskopy, vstupte do Gift Shopu a nalevo objevíte další.

6-1 6-2

7) Voxophone: A Soldier´s Death (32/80)
Až zjistíte, že Shock Jockey zmizel a tak se musíte vydat nazpět na nádvoří, kde budete přepadeni nepřáteli. Zastřelte všechny nepřátele, postavte se čelem k nápisu na zdi: We Deserve a Soldier´s Death a otočte se doleva. Zamiřte do místnosti a vzadu na stole seberte záznam.

7-1 7-2

8) Infusion Upgrade (10/25)
Až seberete záznam, tak vyskočte na stůl, podívejte se do boxu s nářadím a seberte vylepšení.

8-1 8-2

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..