0

Bioshock Infinite: Collectibles Guide – Část 13: Shantytown

V následující části naleznete seznam všech collectibles pro 13. část nazvanou Shantytown, najdete zde jak všechny záznamníky Voxophone, taky i kinetoskopy a teleskopy.

1) Infusion Upgrade (16/25)
Hned po vstupu do této části utíkejte na konec ulice a od schodiště se otočte doleva. Doběhněte na konec slepé uličky a na stole najdete vylepšení.

1-1 1-2

2) Voxophone: Fanning a Flame (43/80)
Vraťte se ke schodišti, seběhněte po něm dolů a utíkejte na konec ulice, kde vstupte do Graveyard Shift baru. Uvnitř se dveřmi napravo od baru vydejte do sklepa a vzadu na stole najdete záznam.

2-1 2-2

3) Klíče
Hned po sebrání záznamu se otočte a na sudu najdete svazek klíčů, které budete v budoucnu potřebovat pro další collectibles.

3-1 3-2

4) Telescope (6/11)
Jakmile se dostanete ke dvěma agitátorům, kteří jsou na uvězněni na pódiu, tak vyběhněte po schodech a projděte podchodem za nimi. Na druhé straně se otočte doleva a povšimněte si háku, na který se můžete pověsit a seskočit na balkón s teleskopem.

4-1 4-2
4-3 4-4

5) Voxophone: Trapped (44/80)
Naproti od místa, kde objevíte teleskop je vstup do další části. Nejprve vyčistěte oblast, dostaňte se k zamčeným vratům, které musí Elizabeth odemknout a otočte se od nich do otevřeného prostoru. Podívejte se vlevo nahoru a uvidíte horní část Skyline, které vede nahoru. Naskočte na ni, jeďte směrem nahoru a hned jak se dostanete do budovy, tak seskočte dolů a prohledejte osvětlené zákoutí.

5-1 5-2

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..