0

Bioshock Infinite: Collectibles Guide – Část 19: Downtown Emporia

V následující části naleznete seznam všech collectibles pro 19. část nazvanou Downtown Emporia, najdete zde jak všechny záznamníky Voxophone, taky i kinetoskopy a teleskopy.

1) Code Book
Hned jak se dostanete na otevřené prostranství, tak porazte všechny nepřátelé včetně jednoho Handymana a vydejte se k bráně do Market District, která se nachází v jednom z rohů. Nechte Elizabeth otevřít zámek, vyběhněte nahoru po schodech a vstupte do obchodu Hudson´s. Uvnitř seběhněte po schodech do suterénu a v malé místnosti napravo najdete šifrovací knihu na poličce.

1-1 1-2
1-3 1-4

2) Infusion Upgrade (22/25)
Až opustíte obchod Hudson´s, tak jděte doleva a dojdete do další části, kde se napravo před vámi bude nacházet další obchod jménem Wilsons Bros. & Company. Za pomocí 3 paklíčů nechte Elizabeth otevřít zámek, vstupte dovnitř a nalevo od dveří objevíte vylepšení.

2-1 2-2

3) Voxophone: A City, Suspended (58/80)
Vraťte se do předchozí části, kde se odehrál souboj s nepřítelem Handymanem a pomocí Skyline se dostaňte na horní balkón, který je nad Harmony Lane. Zde použijte další 3 paklíče, nechte Elizabeth odemknout dveře a na zemi mezi bednami najdete záznam hlasu.

3-1 3-2

4) Voxophone: Beyond Redemption (59/80)
Z hlavní části projděte branou s nápisem Harmony Lane, projděte chodbou a dostanete se na otevřené prostranství mezi budovami, kde na vás zaútočí snipeři. Zabijte je, přejděte přes malý můstek a vstupte do zničeného domu napravo. Zde najděte schodiště, sejděte o patro níž a přímo před sebou uvidíte odboj. Všechny zlikvidujte a napravo od místa, kde postávali najdete záznam.

4-1 4-2
4-3 4-4

5) Voxophone: True Color of My Skin (60/80)
Opusťte budovu s posledním záznamem, vydejte se dál a dostaňte se do části, kde uvidíte nadchod a pod ním prodejní automaty. Zde nejprve pozabíjejte všechny nepřátele, poté projděte pod klenbou na druhou stranu a vyběhněte po schodech nalevo. Zamiřte si to k zamčeným dveřím vzadu a za pomoci 3 paklíčů je odemkněte. Ihned po vstupu najdete voxophone na pultu před vámi.

5-1 5-2
5-3 5-4

6) Voxophone: Pen Pal (61/80)
Dojděte ke Comstockovu domu a přímo před ním uvidíte sochu z mramoru, zobrazující Lady Comstock. Prohledejte místo přímo pod sochou a vedle fotek a svíček najdete voxophone.

6-1 6-2

7) Telescope (10/11)
Od sochy lady Comstockové se otočte doprava, jděte k bráně s nápisem Memorial Gardens a hned za ní uvidíte teleskop přímo naproti.

7-1 7-2

Nyní dokončete příběhovou část na hřbitově, než se vydáte dále.

8) Voxophone: Out of the Thin Air (62/80)
Až opustíte hřbitov a dostanete se na ulici, tak se otočte doprava a před sebou uvidíte vznášející se dům, který je neustále v pohybu. Obejděte ho, z druhé strany skočte dovnitř do budovy a na pianu objevíte záznam.

8-1 8-2
8-3 8-4

9) Infusion Upgrade (23/25)
Dojděte na náměstí s kašnou, otevřete dveře domu nalevo a projděte dveřmi do další části. Pak vyběhněte nahoru po schodech napravo a v ložnici objevíte vylepšení na stolku v ložnici.

9-1 9-2
9-3 9-4

10) Voxophone: A Theory on Our “Death“ (63/80)
Od Infusion Upgradu se otočte a záznam uvidíte mezi komodou a postelí.

10-1 10-2

11) Voxophone: On the Entropy of Genes (64/80)
Seběhněte dolů do přízemí, utíkejte dozadu a vstupte do místnosti napravo od zařízení s první Tear. Na stolku napravo najdete záznam.

11-1 11-2

12) Voxophone: Child of Science (65/80)
Vraťte se k zařízení, aktivujte Tear a seberte záznam, který z něj vypadne.

12-1 12-2

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..